Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Tudi od Delnic proti Kočevju, je nekdo zletel s ceste, motor pod cestiščem razbit naslonjen na drevo. Upam, da z motoristom nič hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se vidi, kako na nekatere ljudi (nedorasle) slabo vpliva dogodek, ki bi naj ravno imel nasprotni učinek.

 

Sožalje, prijateljem in svojcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjemi, s te strani niti pol toliko kot z druge :(

nevem kaj se letos dogaja.. enostavno preveč je tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje tudi v šentjurju en motorist in avto.

sem se peljal mimo, ko je bil še motor na tleh (motorist pa že verjetno v rešilcu) in me je kar vse minilo, avto je izgleda izsilil prednost motoristu :(, tam kjer zdaj delajo semaforje, nasprot Petrola v Šentjurju je to bilo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen motor pa je bil v Šentjurju?  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, če sem mimo teme a bom vendar opisal moje opažanje. ( in to je bil po moje tudi princip pri tebi BinaBana ! )

Zelo pogosto sez mojo voziva skupaj v paru. Ne divjava, peljeva normalno, no malo hitrje kot avtomobili pa že. AMPAK, nedajbože, da ona prehiti kašnga tipa u kašni stari škatli ( al pa tud ne )

Tip ganga dol, pa po gasu in ji vozi meter dva za njo ( prej vozil normalno ), prehiti pa ne, po par kilometrov, da potem raje nekam zavijem na pavzo, da gre idiot mimo !!! Da bi ga baba prehitela,.......in jo s tem spravlja v veliko nevarnost, ker mora pač precej koncentracije namenit dogajanju za sabo.

 

Prvič naslednjič, bom takmu ob prvi prilki ponudu, da se greva sprobat na ride, če ma kej jajc, k zna tko fajn po gasu, motoristki za ritjo.

 

A ima še kdo tu take izkušnje ?

 

tocno tko je blo.. ful sem prizadela njegov ego.. boscek..

 

se mi pa pogosto tut v avtu dogajajo take neumnosti.. folk je enostavno brezobziren- dans je en prehiteval traktor, ceprou je videl, da mu peljem (v avtu) nasproti.. on ma traktor in MORA jit mimo.. jao ne vem kaj se z ljudmi dogaja.. a je res tak stres povsod, da noben vec ne razmislja??

 

http://pgd-ilirskabistrica.si/ Žalosten pogled

 

res grozn tole za videt!! R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo več o nesreči pri Šentjurju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznal,ravno kupil motor oz meu z njim kakih 1000km pod sabo. žalostno. :(

 

vsega skupaj al samo na tem motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!