Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

..brez pameti..žal drugo ne morem rečti!..če se gre na grobnik se naleči tam pa je to to!!!..mater

Žal se lahko vsakemu od nas zgodi, trenutek nepazljivosti, lastne ali tuje pa te ni več, ne morem pa mimo "brez pameti" ¨!!!!!

Dragi moj NinjaRider04, ti si očitno se rodil z vso pametjo sveta !!! Kreten !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se lahko vsakemu od nas zgodi, trenutek nepazljivosti, lastne ali tuje pa te ni več, ne morem pa mimo "brez pameti" ¨!!!!!

Dragi moj NinjaRider04, ti si očitno se rodil z vso pametjo sveta !!! Kreten !

 

 

Žal se lahko vsakemu od nas zgodi, trenutek nepazljivosti, lastne ali tuje pa te ni več, ne morem pa mimo "brez pameti" ¨!!!!!

Dragi moj NinjaRider04, ti si očitno se rodil z vso pametjo sveta !!! Kreten !

priznam nisem se rodil z vso pametjo sveta!!..samo vseeno..tudi sam rad tu pa tam po gasu dam..al ne pa non stop!!!..pa tak kot drugi ne grem v slepe ovinke prehitevat itd..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam nisem se rodil z vso pametjo sveta!!..samo vseeno..tudi sam rad tu pa tam po gasu dam..al ne pa non stop!!!..pa tak kot drugi ne grem v slepe ovinke prehitevat itd..lp

Nobeden ne govori o tvoji pameti ampak enostavno nimaš kompetenc, da govoriš o morali tako kot jaz ne imamo tukaj druge pametnjakoviče in moraliste kateri so bolj pametni kot ti in jaz.in bolj .............!!!!!!Torej beri in misli si svoje.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Parjah na Notranjskem (smer Pivka- Knežak) naj bi se zopet nekdo smrtno ponesrečil. 

... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale nesreča pri pivki baje ni terjala žiulenja... Upam da je to res...

Ve mogoče gdo kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ja fak no, to res ni vec normalno!! a je kdo poznal motorista?

 

Halo? Ljudje božji, pa kaj ste zgubili pamet?

 

Glede na vse motoriste, število vseh udeležencev v prometu in vso število prevoženih kilometrov dnevno.. in glede na število napak v prometu, je to nekaj povsem normalnega.. Ne vem kaj skačete v zrak in se razburjate.. (samo nemčija ima po 20-50 smrti dnevno.. amerika po 100+.. )

 

Dejte pamet v roke in se pomirite, stvari se dogajajo, nesreče se dogajajo, to je del življenja.. seveda je škoda vsakega, ampak vsega se ne da preprečit..

 

Pa namesto, da tukaj razglabljate, kdo je bil, kaj je počel in moralizirate v nedogled,... raje posvetite čas svojim bližnjim in ljudem, ki jih imate radi.. kaj vas "firbec" matra in se tukaj spuščate v podrobnosti.. Sedaj tako ali tako ne bo več razlike..

 

Veliko stvari je splet naključij in nepredvidenih dogodkov, zato nehajte tukaj črno-gledo razpravljati.. ker širite samo strah in slabo energijo, na koncu boste sami zahtevali stvari, ki vam ne bodo pomagale in vas bodo še bolj omejevale..

 

"He who fears death, has already lost the life he covets." Cato the Censor    (Prevoda Vam ne bom pisal)

 

Lep pozdrav..

Popravljeno . Popravil Izek
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo? Ljudje božji, pa kaj ste zgubili pamet?

 

Glede na vse motoriste, število vseh udeležencev v prometu in vso število prevoženih kilometrov dnevno.. in glede na število napak v prometu, je to nekaj povsem normalnega.. Ne vem kaj skačete v zrak in se razburjate.. (samo nemčija ima po 20-50 smrti dnevno.. amerika po 100+.. )

 

Dejte pamet v roke in se pomirite, stvari se dogajajo, nesreče se dogajajo, to je del življenja.. seveda je škoda vsakega, ampak vsega se ne da preprečit..

 

Pa namesto, da tukaj razglabljate, kdo je bil, kaj je počel in moralizirate v nedogled,... raje posvetite čas svojim bližnjim in ljudem, ki jih imate radi.. kaj vas "firbec" matra in se tukaj spuščate v podrobnosti.. Sedaj tako ali tako ne bo več razlike..

 

Veliko stvari je splet naključij in nepredvidenih dogodkov, zato nehajte tukaj črno-gledo razpravljati.. ker širite samo strah in slabo energijo, na koncu boste sami zahtevali stvari, ki vam ne bodo pomagale in vas bodo še bolj omejevale..

 

"He who fears death, has already lost the life he covets." Cato the Censor    (Prevoda Vam ne bom pisal)

 

Lep pozdrav..

 

 

kwai je pa tvoj problem?? kdo pa kej siri slabo energijo?? kdo pa firbca? ce poznas velik folka pac vprasas ce je kdo od poznanih.. pa ne mors primerjat eno ameriko (dobrih 15,5 triljonov prebivalcev) al pa nemcijo (cca.82.mio ) z eno posrano malo slovenijo (mrbit 2 mio)..

 

tuki je fora v objestnosti pa egoizmu!! preizkuseno na lastni kozi!! in ja, ce lahko kej spremenim, bom, pa me boli za tebe in tvoje misljenje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že ena sama nesreča z najhujšim izidom je preveč... Seveda pa je procentualno, glede na iz leta v leto večje število motoristov, nesreč manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Parjah na Notranjskem (smer Pivka- Knežak) naj bi se zopet nekdo smrtno ponesrečil. 

... :unsure:

 

 

tale nesreča pri pivki baje ni terjala žiulenja... Upam da je to res...

Ve mogoče gdo kaj več?

 

 

Noben se ni smrtno ponesrečil. Motorist je bil mal polomljen in so ga z rešilcem odpeljali. Je bil pa iz Reke.

 

Motorist je vozil proti Ilirski, avto je pa v Parjah iz glavne ceste (v smeri priti Pivki) zavijal levo.

 

Je pa zanimivo to, da je voznik avta ugotovil, da izsiljuje motorista in potem se ni znal odločit kaj bi naredil... Motor je priletel v desno stran avta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne informacije glede šentjura?

 

tudi sam se z družino peljal tam mimo, ko so še obravnavali nesrečo, ponesrečenca pa ni bilo več...

na prikolici pa sem imel motor, da se bo sine vozil pri v.d. tasta na brunarici.

ko smo videli razbitino je tudi mene malo minilo. tako zase, kot zaradi sineka...

 

pa smo potem malce govorili o tem... dostikrat se je že zgodilo, da se zaradi ravnine in odsotnosti hiš motoristi tu peljejo s krepko prekoračeno hitrostjo.

prednostna cesta vliva še nekaj več lažne varnosti. cesta kot taka ne daje občutka da smo v naselju, da se približujemo pomembnemu križišču,...

cesta tam dejansko deluje dosti bolj odprta kot z vsemi pretečimi stvarmi dejansko je.

 

glede na poškodbe (stanje razbitin) dvomim da se je motorist tam peljal točno po omejitvah. pri 50km/h lahko storiš marsikaj, četudi nekdo pred tebe zapelje ko si le 5m oddaljen od njega...

in spet smo pri tolikokrat prežvečeni temi in vprašanju...

ali mora avtomobilist res vedno upoštevati dejstvo da se mu približuje projektil, ne pa nekaj po predpisih vozečega? upam da ne, ter da se še vedno strinjamo s tem, da mora vsak sam nositi posledice svojih odločitev...

 

je pa to eno res čudno križišče, kar kliče ali po krožnem prometu ali po semaforjih...

 

motorist se je najverjetneje peljal v paru; povsem poleg prizorišča nesreče je stal namreč še en SS motor...

 

ne glede na vse, upam da udeleženec ni utrpel kaj resnejšega ter da se čim prej vrne v našo moto družbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo? Ljudje božji, pa kaj ste zgubili pamet?

 

Glede na vse motoriste, število vseh udeležencev v prometu in vso število prevoženih kilometrov dnevno.. in glede na število napak v prometu, je to nekaj povsem normalnega.. Ne vem kaj skačete v zrak in se razburjate.. (samo nemčija ima po 20-50 smrti dnevno.. amerika po 100+.. )

 

Dejte pamet v roke in se pomirite, stvari se dogajajo, nesreče se dogajajo, to je del življenja.. seveda je škoda vsakega, ampak vsega se ne da preprečit..

 

Pa namesto, da tukaj razglabljate, kdo je bil, kaj je počel in moralizirate v nedogled,... raje posvetite čas svojim bližnjim in ljudem, ki jih imate radi.. kaj vas "firbec" matra in se tukaj spuščate v podrobnosti.. Sedaj tako ali tako ne bo več razlike..

 

Veliko stvari je splet naključij in nepredvidenih dogodkov, zato nehajte tukaj črno-gledo razpravljati.. ker širite samo strah in slabo energijo, na koncu boste sami zahtevali stvari, ki vam ne bodo pomagale in vas bodo še bolj omejevale..

 

"He who fears death, has already lost the life he covets." Cato the Censor    (Prevoda Vam ne bom pisal)

 

Lep pozdrav..

 

Prav je, da ljudje berejo to temo.

Mogoče bo kateri v tistem trenutku, ko hudiček v njem (adrenalin) hoče nadvladati pamet in dodati gas v nepreglednem ovinku itd. prej pomislil na to temo in si tako rešil življenje.

Ne pa, da kot noj zakoplje glavo v pesek, češ - take stvari se samo drugim dogajajo.

 

Mogoče si ga boš tudi ti, saj očitno to temo kdaj tudi sam prebereš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: Se je dogajalo, se dogaja in se bo. Tega se ne da spremeniti!  Žal.

 

In prav zaradi tega - "po pameti" in z mislijo, da je jutri še en dan in da se svet ne konča za naslednjim nepreglednim ovinkom, ali v naslednjem križišču. :?

Popravljeno . Popravil papez47
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam se z družino peljal tam mimo, ko so še obravnavali nesrečo, ponesrečenca pa ni bilo več...

na prikolici pa sem imel motor, da se bo sine vozil pri v.d. tasta na brunarici.

ko smo videli razbitino je tudi mene malo minilo. tako zase, kot zaradi sineka...

 

pa smo potem malce govorili o tem... dostikrat se je že zgodilo, da se zaradi ravnine in odsotnosti hiš motoristi tu peljejo s krepko prekoračeno hitrostjo.

prednostna cesta vliva še nekaj več lažne varnosti. cesta kot taka ne daje občutka da smo v naselju, da se približujemo pomembnemu križišču,...

cesta tam dejansko deluje dosti bolj odprta kot z vsemi pretečimi stvarmi dejansko je.

 

glede na poškodbe (stanje razbitin) dvomim da se je motorist tam peljal točno po omejitvah. pri 50km/h lahko storiš marsikaj, četudi nekdo pred tebe zapelje ko si le 5m oddaljen od njega...

in spet smo pri tolikokrat prežvečeni temi in vprašanju...

ali mora avtomobilist res vedno upoštevati dejstvo da se mu približuje projektil, ne pa nekaj po predpisih vozečega? upam da ne, ter da se še vedno strinjamo s tem, da mora vsak sam nositi posledice svojih odločitev...

 

je pa to eno res čudno križišče, kar kliče ali po krožnem prometu ali po semaforjih...

 

motorist se je najverjetneje peljal v paru; povsem poleg prizorišča nesreče je stal namreč še en SS motor...

 

ne glede na vse, upam da udeleženec ni utrpel kaj resnejšega ter da se čim prej vrne v našo moto družbo...

Razen prikolice in motocikla zadaj, sem se popolnoma enako počutil ko sem mimo peljal. Rešilec je glih odpeljal in potleh je blo še vse razmetano. Avto je bil odspredaj kar precej razbit, motor sem si pa zaradi gužve bolj slabo ogledal. Menda je od strani dobil, ampak ne vem, kako je tako "blizu" na cesti ostal. Upam, da je z njim / njima vse OK. Križišče je res bol problematično. Pa tisto pri lidlu tudi, prav zaradi ravnine glavne ceste.

A kdo ve kaj več o nesreči in ponesrečencu-cih.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem tam s avtom,sem moral obrnit nazaj proti Šembijam,še dobro,da mi je policistka razložila kam naj skrajšam,da mi ni treba nazaj do Pivke.Ostri ovinki so tam,žal,očitno je bilo prehitro.RIP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ga nism dobro poznal,šla sva samo enkrat na vožnjo pred enim tednom ko je kupil motor in ja,kolkr vem prej ni imel motorja s tem je pa mel okoli 1000km pod sabo. karkoli je krivo ni smisla razglabljat,bogi svojci... :(

 šit, sožalje svojcem, želosto je tele dni tole z motoristi.

 

Ampak.....tale primer...spet  začetnik. Dajte stare đombe, bodite vsiljivi, zavohite začetnika pa mu dajte par nasvetov. Jaz sem ''vsiljiv'', parim sem že ponudil ( in realiziral ) kakšno spremljevalno vožnjo z napotki ! Mogoče rešite koga pred britofom ali vozičkom !

 

Po mojih izkušnjah je glavni problem, da jim ''zmanjka'' ovinka. Se približa vinku s podobno hitrostjo kot z avtom ( kar že par let vozi ) a glej vraga ( za ''hitre motorje'' ) , kar naenkrat se mu to zazdi prehitro, požlajfa, motor se dvigne in pok na gmajno ( če ma srečo, da v izletni krivulji ni kar tragično pogubnega ) Zadnja guma pa ( kot sem tu že pisal ) pa še ni bila na asfaltu bližje kot 1,5 - 3 cm !!!.

 

Res, veiko novih ne ve ( ne vem kaj jih učijo a AŠ ) da rahel pritisk na balanco na notranji strani ovinka, lepo in ubogljivo nagne motor do željene stopnje.(  Mogoče bo patole tud komu pomagal )

 

Še enkrat, dajo sprožit, da so bo o tem več govorilo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ni problem v premočnem motorju ubiješ se lahko z motorjem ki ima 10 konjev alpa s tistim ki jih ima 200 tako da če nimaš razčiščeno v glavi moč motorja nima veze 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!