Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

 

Deset ur po nesreči ga je na policijsko postajo pripeljala mama, ki je sodnica na okrožnem sodišču v Slovenj Gradcu.

:kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

upam da ni kaj hujšga (mopedu) :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ni kaj hujšga (mopedu) :(

 

Mislim, da ne, ker je na mehko padel.

Mene bolj zanima, kam se ji je "zarinla" gas ročka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes Ob 15.56 sta v Soteski, občina Kamnik, verižno trčila dva motocikla. Posredovali so gasilci PGD Kamnik. Na vozilih so odklopili akumulatorja, kraj zavarovali in počistili posledice nesreče. Poškodovanih oseb ni bilo.
 
 
Piše, da ni bilo poškodovanih, bila je pa cela norija, rešilca, 2 vozili gasilcev.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Danes Ob 15.56 sta v Soteski, občina Kamnik, verižno trčila dva motocikla. Posredovali so gasilci PGD Kamnik. Na vozilih so odklopili akumulatorja, kraj zavarovali in počistili posledice nesreče. Poškodovanih oseb ni bilo.
 
 
Piše, da ni bilo poškodovanih, bila je pa cela norija, rešilca, 2 vozili gasilcev.

 

in kaj zdej??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15.03 so v ReCO Nova Gorica prejeli obvestilo, da se je na cesti Trenta-Vršič, občina Bovec, pri padcu z motociklom poškodoval voznik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15.03 so v ReCO Nova Gorica prejeli obvestilo, da se je na cesti Trenta-Vršič, občina Bovec, pri padcu z motociklom poškodoval voznik.

in kaj ti tukaj ni jasno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na avtocesti proti morju, malo naprej od Loma en motor stal na cestišču, motorist čepel v jarku (srčno upam, da ne ob *** kolegu, zraven pa vsaj 5 policijskih vozil in ob cesti vsaj 10 policistov, ki so preiskovali teren. Ve kdo kaj? Sem potem še previdneje peljal domov, pranje je bilo sicer brezplačno :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na avtocesti proti morju, malo naprej od Loma en motor stal na cestišču, motorist čepel v jarku (srčno upam, da ne ob *** kolegu, zraven pa vsaj 5 policijskih vozil in ob cesti vsaj 10 policistov, ki so preiskovali teren. Ve kdo kaj? Sem potem še previdneje peljal domov, pranje je bilo sicer brezplačno :jezen

Pri omenjeni nesreči sem sodeloval kot gasilec....

Skupaj z NMP Logatec smo poskušali nemogoče, saj so bile poškodbe prehude, žal  :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!