Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

pa še tale(no vsaj brez žrtev)...bogi SX (kdo od tule?)

 

944588_545649105507100_1765242078_n.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

pa še tale(no vsaj brez žrtev)...bogi SX (kdo od tule?)

 

944588_545649105507100_1765242078_n.jpg

 

Tole pa grdo!

Upam na najboljše!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa grdo!

Upam na najboljše!!

sej ni bilo hudega, baje je en kombi padel na parkirane motorje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ni bilo pasti. To je bila samo antireklama, ki so jo probali skozi spravit organizatorji konkurenčnih rallyjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nekem forumu sem prebral, da je povozil manjso zival in ob tem padel.

zihr je bil zajček, ti so fentali že kr nekaj motosvetovcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Žalostno!

Ženska je bila poklicno v tem, da vozi previdno in da druge uči o varni in pravilni vožnji, pa je ravno zaradi nepravilnosti izgubila življenje.

Varna vožnja bi morala biti njena "poklicna deformacija", tako da .... sožalje!

 

Res, da so ceste smrtno nevarne v Sloveniji (luknje, preveč flik ..  ), ampak, to ni izgovor za padce in smrtne žrtve.

Vsak ve, da mora vožnjo prilagodit cestišču, vremenu in ostalim razmeram v prometu, ne glede s čim se prevaža. Če ne bomo sami pazli na sebe, ne bo nihče drug, tak da, po pameti pa po desni, in srečno!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BREITNER!

Hudič je tole...

Tumbaš, tumbaš, pa še sam nisi nikoli zadosti pameten!! Omenil sem že, da imam sam sto in eno stvar v mislih na motorju, pa še ni garancije za "srečen konec!"

Pripetljaj pride iznenada in... takrat je žal prepozno!

Samo enkrat = dovolj!! Problem je, da nikdar ne veš, kje te čaka "zajec" v zasedi!!

 

Kažin, tole vse skupaj... Zaskrbljujoče je, da tule "pametujemo" pa smo enako ranljivi, kot vsi drugi!!

Upam, da ne bo tako... kot 'un;

"Tako je bil pameten, pa se je še sam razletu'...!"  :O  :headbang:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@moto rider: se strinjam s teboj.

Ne ne, ne pametujemo, pač debatiramo. Kdo sem jaz, da bi komu solil pamet!? Vsak ve, kaj je prav in kaj ne.

Dejstvo je, da nesreča nikoli ne počiva in lahko doleti vsakega od nas. Raje si vzamem čas, ne življenje, dejstvo pa je, da tudi za hitrimi se nabere kolona.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Ne ne, ne pametujemo, pač debatiramo. ..........

.........Raje si vzamem čas, ne življenje, dejstvo pa je, da tudi za hitrimi se nabere kolona.

 

A seveda! Ve se kje!!   :headbang:

Ironija pa je ravno v tem; Bila je inštruktorica varne vožnje...

In ravno to je tisto, nad katerim bi se morali sami nad sabo, krepko zamisliti!!

Usoda ne izbira...

Zato nikdar ne veš, če si naslednji na seznamu?!! :hmm::O

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si nedeljo ogledal to mesto nesreče... Verjetno splet nesrečnih okoliščin. Čisto možno, da je nasproti vozeči avto bil na notranji strani dvojnega ovinka... Na prvi pogled nasprotni pas prazen... Eh, zdaj smo lahko vsi pametni... Zato pa predvidevajte, nikomur ne zaupajte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bom filozofiral, mogoč pa tudi ne...........

Je meu pred leti naš šofer v lepem križišču karambol. Je nabasal na drug avto in je rekel, da ga enostavno ni videl.

 

Da bi preveril to teorijo (isto križišče prevozim najmanj 2x dnevno) sem v vožnji proti križišču razmišljal, le kako je možno, da je tip spregledal avto, ki se približuje??????

Torej peljem se proti križišču in gledam (1x) križišče prosto.............tisti moment, ko pridem do njega in že hočem preko, mi z druge strani zapelje avto.

 

Vprašam se: le kako sem ga lahko spregledal?????????????

 

Enostavno, avto je bil skrit za ograjo in ker sem samo 1x pogledal ni sem videl.

 

Nauk zgodebe ali koristni nasveti:

 

OČI IN MOŽGANI SO PRASICA!!! Zajebejo te v najbolj neugodnem trenutki, ko ti oviro preslikajo bodisi v statičen objekt, bodisi povežejo z infrastrukturo ob cesti, ali celo zelo enostavno-izbrišejo iz realnosti, ker si tako hotel videti.

 

Zatorej: če večkrat pogledam tudi samga sebe čekiram............to sem napisal ker nisem nezmotljiv, ampak zato ker sem bil s strani samega sebe NATEGNJEN!!!!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bom filozofiral, mogoč pa tudi ne...........

Je meu pred leti naš šofer v lepem križišču karambol. Je nabasal na drug avto in je rekel, da ga enostavno ni videl.

 

Da bi preveril to teorijo (isto križišče prevozim najmanj 2x dnevno) sem v vožnji proti križišču razmišljal, le kako je možno, da je tip spregledal avto, ki se približuje??????

Torej peljem se proti križišču in gledam (1x) križišče prosto.............tisti moment, ko pridem do njega in že hočem preko, mi z druge strani zapelje avto.

 

Vprašam se: le kako sem ga lahko spregledal?????????????

 

Enostavno, avto je bil skrit za ograjo in ker sem samo 1x pogledal ni sem videl.

 

Nauk zgodebe ali koristni nasveti:

 

OČI IN MOŽGANI SO PRASICA!!! Zajebejo te v najbolj neugodnem trenutki, ko ti oviro preslikajo bodisi v statičen objekt, bodisi povežejo z infrastrukturo ob cesti, ali celo zelo enostavno-izbrišejo iz realnosti, ker si tako hotel videti.

 

Zatorej: če večkrat pogledam tudi samga sebe čekiram............to sem napisal ker nisem nezmotljiv, ampak zato ker sem bil s strani samega sebe NATEGNJEN!!!!!

ups, temo zajebal, prosim moderatorja, da pobriše post, bom kopiral v nabijanje

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!