Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

morda pa vozilo ki je zavijalo levo ni imelo vžganega žmigavca.

 

Morda res, morda ga pa je imelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda pa vozilo ki je zavijalo levo ni imelo vžganega žmigavca.

 

 

 

Policisti so ugotovili, da je voznik osebnega vozila pravilno ustavil na cestišču, saj je zavijal levo proti žagi in spustil mimo osebno vozilo, ki je prav tako pravilno pripeljalo v nasprotni smeri. Motorist je najverjetneje spregledal, da je osebno vozilo stalo na križišču in je zato trčil v levi zadnji del vozila, nato pa ga je odbila na nasprotni pas, kjer je čelno trčil v osebno vozilo, ki je pripeljalo iz nasprotne smeri. Motorist je na kraju podlegel poškodbam

 

Blinker tu sploh ni bistven, saj se je ustavil... Če pa tega in štop luči ne vidiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nalašč se mu ziher ni zakantal zadaj, a ne Snecer...  Lahko, da se je sonce odbijalo od zadnjega dela avta in ni opazil žmigavca in stop luči... Mogoče je za trenutek pogledal stran... mogoče... le on ve, kako je bilo. Je vedel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gledaš druge, ne moreš verjet, kaj naredijo, ko pa smo sami za krmilom/volanom.. 2 dni nazaj sem v MB na Proletarskih (4pasovnica skozi Tabor) stal s kolesom na pločniku..2 avta sta vozila v isto smer čez križišče vsak na svojem pasu, luknja med njima 1,5avta max, pripelje motorist (mislim,da je bil TDM) in sredi križišča cik-cak med njima in močno pospeši. Temno moder motor, črn kombinezon in čelada, mrak, źe skoraj tema, okrog pa ulične svetilke, mnogo pešcev, kolesarjev itd (križišče pri novem Mercatorju). Zgledalo je grozno s pločnika. Podobne trenutke prehudega adrenalina,slabe presoje, ima najbrž vsak motorist. Desni bi samo malo pospešil in zaprl luknjo, videl ga tako ni. Levi bi zavrl,ker se mu zdi, da vidi luknjo v cesti.. z motorja tale stvari sploh ne zgledajo tako nevarne..pa so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na žalost res sedaj napomembno, samo hočem še dodat da me jezijo novi avti, ko majo dnevne led spredj in zadaj nič, zadaj bi be tut obvezne dnevne luči, ne veš al avto stoji, al se sam obira in potem še če ne da žmigavca zgleda kot parkiran avto pol pa naenkrat spelje (pred nos)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuck, tole pa ni spodbuden začetek sezone. Upam, da se situacija čimprej umiri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že spet.

 

http://www.24ur.com/huda-nesreca-v-spodnji-breznici-ena-oseba-umrla.html

 

 

Okoli 18. ure se je izven naselja Spodnja Brežnica na regionalni cesti Slovenska Bistrica–Poljčane zgodila huda prometna nesreča, v kateri je umrl voznik motornega kolesa (kros motorja).

Kot je za 24ur.com povedal Janko Zrnko, pomočnik komandirja mariborske prometne policije, je motorist vozil od kraja Križni Vrh proti Poljčanom. V nepreglednem ovinku, kjer je prehitevanje prepovedano, je prehiteval kolono vozil.

Eno vozilo je začelo zavijati levo na stransko cesto, da bi se izognil trčenju, je voznik zapeljal skrajno levo na rob cestišča.

Motorist pa je med tem zapeljal na rob in izven vozišča, nato je peljal po travi in se zaletel v brežino potoka Brežnica. Umrl je na kraju nesreče, je dejal Zrnko.

Osebna vozila v nesreči niso trčila, prav tako ni bil nihče drug poškodovan. Policisti nadaljujejo s preiskavo.

Cesta je tam še vedno popolnoma zaprta, poroča prometnoinformacijski center.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo res .... to so tisti, ki mislijo, da obvladajo vse in želijo biti na cilju še preden prispejo dejansko tja. Vsi so letos končali pri prehitevanju.

 

Žalostno! Naj počiva v miru!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je dogajalo - se - in se tudi bo!!!  Podkrepljeno z dejstvi.

 

Ko želiš komu (ali katerim) položiti na srce le nekaj dejstev, jih osvestiti iz izkušenj, ki smo jih sami v dolgih letih na cesti preživeli, da do tega nebi prihajalo, te pa skenslajo, kot da se jih zadeva sploh ne tiče! (Že stox povedano!!!). Dokazano & argumentirano! In da ne bo spet kdo rekel, da sem neotesanega vedenja!

 

Edina stvar, ki še pomaga (za življenje v večnosti) in bi jo slehernemu rad položil na srce, je; Molite za svojo dušo! (Brez izjeme - zdaj! Jutri bo morda prepozno?!) Morda bo to, saj drugo, tako nobenem' ne pomga...

Vsa svarila policije, inštruktorjev, bolničarjev in še in še, žal zaležejo le tistim, ki po veliki sreči preživij(m)o pizdarijo v prometu...

Jaz se vsako pomlad in na koncu motoristične sezone zahvalim Onemu od Zgoraj,   O:-)  za Srečo, ki mi jo poklanja... :worship:

A moram(o) kljub temu za lastno larnost poskrbeti v prvi vrsti sam(i)!!! Drugi ti pomagajo, a ponavadi - na slabše!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darwinove nagrade se bodo vedno podeljevale. Tu ne pomaga nič. Vsako leto jih gre enpar in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je vozil tudi za ritjo kot večina takih. Sicer pa ni ga več, žal, nepomembno je sedaj vse ostalo.

No, tak primer sem imel ravno danes. Je koka za mano komaj ustavila, ne da bi me naložila na havbo.

 

Pa ni bilo sonca, ki bi jo slepilo ali pa zaradi katerega se ne bi videlo moje štop lampe, pa tudi hitrost je bila precej nizka (ne vem če sploh 40 km/h - to je namreč v naselju, na predelu, kjer se je treba pogosto ustavit zaradi pešcev in otrok na poti v šolo).

 

Aja, pa jakno imam fluo rumeno, da se me res dobro vidi.

 

Koka mi je enostavno vozila preveč za ritjo. Samo 10 km/h hitreje, pa tisočprocentno ne bi mogla pravočasno ustavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na žalost res sedaj napomembno, samo hočem še dodat da me jezijo novi avti, ko majo dnevne led spredj in zadaj nič, zadaj bi be tut obvezne dnevne luči, ne veš al avto stoji, al se sam obira in potem še če ne da žmigavca zgleda kot parkiran avto pol pa naenkrat spelje (pred nos)

 

Me tudi te ledice oz. druge šibke lučke spredaj in nič zadaj zelo moti na cesti. :BUA: V sivi Ljubljani so še bolj neopazni v prometu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi, da gre za napako ??? Ista ura kot pri meni ??? Bo Borutt razpucal dvome.

 

Danes sta prišla novinarja Slovenskih novic. Jutri naj bi se začela javna poizvedba za manjkajočim vozilom. Policija zamuja in vprašanje, če bodo naslednji teden sploh kaj ukrenili na pooblaščeno pisno urgenco. Zaradi šlamparije na licu mesta iz tega rata živ drek in zagreni lahko komu nedolžnemu tudi življenje.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes med 18-19 je en Italijan obtolkel KTM-a 1200 adv. blizu Kanala ob Soči.

Cesta je bila mokra po nalivu vendar je bil v tistem ovinku še gramoz na cesti. Ko smo se peljali mimo v koloni je bil motor že naložen na avtovleki, po eni strani cel podrsan. Upam, da motoristu ni hujšega, ker takrat rešilca in policije ni bilo zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!