Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Pa kaj teb ni jasno :S

Mal poglej kaj si prilimal za en link (6. julij 2012)

 

Danes NI bila cesta zaprta, je pa res, da je bila prometna nesreča motorista pred Velikimi Laščami okoli 11:40 - motorist je bil vsaj v tiste pol ure kolikor sem bil zraven OK.

 

Lih iz žegna smo šli, so pa bili ti 3 pred nama s kolegom (nismo bili ista grupa)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je kr mal stisnilo, ko sem videl, da nesejo motor brez sprednjega konca iz travnika, hvala bogu, da res ni bilo nič hujšega (samo materialna škoda potem al kaj?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred eno uro na Šmartinki motor (V strom 650) v avto. Menda ga je avto izsilil. Tko so vsi povedal. Jest nism vidu. Prsu pol minute po karambolu. Voznik motorja okej, sam da ga koleno boli. Boštjan če si skučajno član tuki..pocajti se čimprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto okol 12,00 na vhodu v Postojno iz ljubljanske strani ... motor (črn sportak) sicer že stal pokonci, policija zravn in zaprt pas ... kdo kaj ve ... zgledal je tko, kot da je kakšn avto iz parkirnega prostora na cesto zapeljal pred motorista - nasprot vojašnice ?

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tud jst vidu...

Po moje je iz vojašnce nekdo zapelu vn...

 

Na tleh je bil pa tudi eden rdeč ducati mislim da, hotel Belvedere, znotraj tega rdečga kroga... img.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega fanta sem spoznal v soboto v Naklem na motozboru. Tm se je napalil na enega gsxa ki so ga prodajal za 800e. Danes ga je sel sprobat.

Ravnokar me je klical kolega, ki je njegov sodelavec in mi to povedal.

Skoda, v redu decko je bil :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes se pa kar dogaja

 

Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče
7.6.2014 15:08

ŽELEZNIKI
Ob 15.08 se je v Zgornji Sorici, občina Železniki, na cesti na Soriški planini pri padcu z motorjem poškodovala motoristka. Zdravnik NMP Škofja Loka je po opisu poškodb zaprosil za pomoč helikopterja NMP. Helikopter SV je s posadko HeNMP poletel po ponesrečenko in jo prepeljal v UKC Ljubljana.

 

Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče
7.6.2014 15:39

SEŽANA
Ob 15.39 je v Sežani padel motorist in se pri tem poškodoval. Gasilci ZGRS Sežana so zavarovali kraj nesreče in nudili pomoč ekipi NMP Sežana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dogaja ja .... se vidi, da vročina slabo vpliva na nekatere! Mogoče prevelika želja po hamburgerju, morda po morju in nesreča je neizbežna.

Glede na to, da pa je padel in ni bil nihče drug udeležen, potem pa lahko sklepamo, zakaj je do tega prišlo na tej relaciji  ....

 

Naj počiva v miru!

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/pri-crnem-kalu-umrl-32-letni-motorist.html

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega naj ti bo zemlja lahka. Počivaj v miru. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznal sem ga osebno, vedno je usakega nasmejal. Res ga bomo pogrešali.

Kaj se je točno zgodilo pa še nevemo-sigurno pa ni razlog le golo divjanje ampak neki druzga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel mimo, pa je žal že ležal pokrit...motor je bil na videz OK, zgleda, da ga je vrglo čez ograjo v dolino

 

Na spinu so zapisali: Posredovali so gasilci JZ GB Koper, ki so motorista s pomočjo nosil in vrvne tehnike prenesli do ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelji ponavadi zagovarjajo prijatelja in sigurno ne bo nihče "priznal", da je bil sam kriv. Ponavadi je vse drugo krivo, samo sami nismo nikoli.

 

Ojej .... ob 3.00 zjutraj! Verjetno popolnoma trezn! Naj počiva v miru!

Škoda tudi mladih punc!

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/tragicna-vecer-in-noc-v-dveh-prometnih-nesrecah-umrli-trije-ljudje.html

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je pa res črn dan za Pomurje.

http://sobotainfo.com/novica/kronika/mladega-motorista-hudo-poskodovanega-prepeljali-v-bolnisnico/65169

 

Dečka sicer osebno ne poznam, izmenjala sva par pogovorov preko foruma in socialnih omrežij in sva se takoj dobro zastopila. Sicer nisem vedel da se vozi brez izpita ali pa sem to preslišal ampak nesreče ne privoščim nikomur. Želim mu čim hitrejše in čim bolj uspešno okrevanje. Drži se pob!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!