Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

http://m.24ur.com/index.php?article_id=4016404

Spet po nepotrebnem mrtev mlad clovek... dobr neki je nesreca.. ko nekoga spregledas itd.... ampak da pa ata motovili po drugem pasu ker misli da je tako prav.. se je pa sam za zjokat... isto nesreca opisana zgoraj...obracanje sred ceste v ovinku...omg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si ga poznal, morda znaš opisati njegov stil voznje (naj bom direkten - je divjal)?

 

Jaz če vidim traktor oz. katerokoli počasi vozeče vozilo zelooo prilagodim voznjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 10 ure na hrvaski avtocesti malo naprej od Umaga lezal motorist sredi ceste pokrit. Kaj se je zgodil mi ni jasno saj je bla ravnina avta pa ni bilo zraven...mislm pa da je bil rdec gs? Saj luci so bile take...:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes okrog 18:30 se je pri uvozu na AC Vučja vas zgodila nesreča, v kateri je prišlo do trčenja motorja in kangooja. Motor na tleh je bila temno modra yamaha se mi zdi, policist pa mi je rekel, da je bil odpeljan v bolnišnico..Ve kdo, če bo z njim vse v redu? Po polozaju motorja in avta bi rekel, da je motor vozil po prednostni, kangoo pa je z nasprotne smeri zavijal levo in mu izsilil prednkst, motor je ležal zabit pod odbojno ograjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist mislim, da je bil celo inštruktor vožnje ali varne vožnje. Je pa voznik avta povedal, da je motorista videl in sta v bistvu gledala drug drugega, ampak se ni čisto ustavil, temveč se počasi premikal proti sredini ceste in čakal, da gre motorist mimo, da potem zapelje na dovoz. Očitno je narobe ocenil razdalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se z avtom peljal proti savinjski, pa sem malo pred Vranskim videl na tleh svetlo modro športno Yamaho, zraven pa motorist. So bili reševalci in policisti že tam, motorist je bil pri zavesti in upam, da ni bilo nič hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkiran motor je bil moj, prišel sem, ko je bilo že vse poštimano, rešilci poklicani, policija tudi, motorist pa stabilen in samo še čakal na prevoz. Yamaha YZF-R 125, mlad motorist, zgleda, da je bila "samo" zlomljena roka. Počakal sem do prihoda reševalcev in odpeljal naprej

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dopoldne v NG, v krožnem križišču pri Qlandiji, je voznica os. avtomobila trčila v motorista.

Motorist je stal na mestu in se hotel vključiti v krožišče. Voznica za njim je zgleda speljala pred njim in trčila v zadnji del motorja.

Motor je padel na tla, motorist je ostal na nogah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro poznam lokacijo živim 2km stran. Tam zgubiti (tudi na morkrem) oblast nad vozilom je najbrž posledica izredno neprilagojene hitrosti ali raztresenosti+panika. No ja pa tudi kak otrok ali mačka  ti zna uletet mimo. :/

Glede na to da je drsel na nasprotni pas v levi ovinek se je najbrž želel nečemu izognit in prehiteval po levi...

Sožalje prijateljem in družini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!