Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

924923_m1w456q75v56653_KRNTEN_TDLICHER_M

 

sem bil včeraj na kraju dogodka v Brnci pred Beljakom. Na tleh 2 motorja, umrl en Nizozemec zaradi izsiljevanja prednosti 84 letnega domačina, ki je speljal levo na prednostno cesto.

 

Šokiralo me je, da sta bila na kraju nesreče 2 policijska avtomobila, motorist pa je mrtev ležal na cesti in ko je končno prispel rešilec so motorista začeli oživljati.

 

Se mi zdi, da bi policaji pa lahko izvajali oživljanje... al to ne smejo... nočejo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tečaj opravljala v službi. V praksi je veliko lažje, kot brati navodila, vendar je potrebno občasno osvežiti spomin.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Midva sva ravno na tole naletela, so bli že policaji in gasilci, sm k vidš poleg motorja nekoga pokritega ni glih prijeten filing :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nisem mislil, da je bilo tako hudo. Tam mimo sem šel okrog 16h, bila je še vedno polovična zapora ceste in motor izven ceste. Avto poleg je bil poškodovan od zadaj in verjetno je speljal na cesto iz počivališča, motorist je pa pred tem kar močno zaviral z blokiranim kolesom, po vidni črti na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf..slika je verjetn simbolicna a nima on bmw. ja tudi jaz upam da se zlize...fak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Nesreča se sicer ni pripetila na cesti ampak v Velenjskem rudniku.

 

Preminil je dolgoletni motorist, bivši predsednik MK Netopir, Miran Ževart - Rans

 

Pogreb pokojnika je danes, 22.11.2014 ob 15h v Velenju

 

Rans, rad sem te imel

 

http://shrani.si/f/h/DA/1mPw4MG7/105-0596img.jpg

Popravljeno . Popravil mokl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča se sicer ni pripetila na cesti ampak v Velenjskem rudniku.

 

Preminil je dolgoletni motorist, bivši predsednik MK Netopir, Miran Ževart - Rans

 

Pogreb pokojnika je danes, 22.11.2014 ob 15h v Velenju

 

Rans, rad sem te imel

 

http://shrani.si/f/h/DA/1mPw4MG7/105-0596img.jpg

...za tak dogodek ne morem stisnit "Všeč mi je"...naj počiva v miru...:(

 

Lp Primoz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogreb mojega prijatelja Ransa, bo danes ob 15h na pokopališče v Podkraju pri Velenju. Pogreb je na njegovo lastno željo motoristični, zato naprošam vse motoriste naj se pogreba udeležijo. Motoristi se zberemo MED 13.00 in 13.30 h pred trgovino Hofer v Pesju ( na desni strani v smeri Velenje Šoštanj ). Po žalni slovesnosti bo za motoriste organizirana malica v sindikalni sobi Premogovnika Velenje.

 

 

R.I.P. 

Popravljeno . Popravil crasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Primorske novice pisejo o tragicno nerseci motorista med Harijami in Veliko Bukovico na obmocju Ilirske bistrice...naj pociva v miru :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!