Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Žalostno toda resnično: Sožalje vsem žalujočim.

       R.I.P. kolega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, to vse stoji. Pa pejdi primerjat sodbo znamenitemu možakarju iz Celja, ki je pokončal tri mlade ljudi in kakšnemu drugemu, ki je za svoje alkoholizirano dejanje uporabil drugačno orožje od vozila. Praksa sodišč, žal, kaže na zelo mil pristop do pijanih morilcev z vozili.

 

Predlagam, da več ne smetimo te teme ne z mnenji in ne z rip-anji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj je bilo na Dnevniku.

60.letna gospa je motorista z veliko hitrostjo nabila od zadaj.  Po nesreči je zaklenila avto in odšla, njega pustila umirati/umreti na cesti.

Ko so jo policisti dobili je bila v vinjenem stanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo že spet tam... prezgodaj in prebrezveze... na koncu pa bo država dala kot najpametnejši ukrep odstranitev kategorije A saj je nevarna... Butlji sigurno to že nekaj let tuhtajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metek :angry:

 

:krneki:

 

Škoda metka, Na Drini ćuprija opisuje boljše metode za take ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kak metek neki. Do konca življenja družbeno koristna dela in obvezno čiščenje/pomoč za vsemi prometnimi nesrečami s hudimi poškodbami ali smrtjo. +Obvezen ogled svojcev preminule(ga/ih) ki je podlegel in obvezno ni bil nič kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da smo si na jasnem .. to se lahko zgodi vsakomur, da nekoga spregleda in povzroči nesrečo ....

to je res, ne velja pa ta toleranca za alkoholizirane, drogirane, pod tabletami, itd, za take ne najdem dovolj krvoločne besede...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res, ne velja pa ta toleranca za alkoholizirane, drogirane, pod tabletami, itd, za take ne najdem dovolj krvoločne besede...

A bo Ubošček taprava?

 

Sicer pa je že Maus napisal, da takim najbolj prime metek. Pa tudi za državo je to stroškovno najugodnejša varianta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo Ubošček taprava?

 

Sicer pa je že Maus napisal, da takim najbolj prime metek. Pa tudi za državo je to stroškovno najugodnejša varianta.

Ja ni...ker pol un z metkom pade na naša pleča :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ni...ker pol un z metkom pade na naša pleča :ninja:

Če lahko naši vojaki po tujem streljajo teroriste, bi jih lahko uporabili tudi doma za odstranjevanje raznoraznih "teroristov".

Pa še dnevnic in dodatka za ločeno življenje jim ne bi bilo treba plačevati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to vidva nad mano resno ?!?!?

 

Dajta vi2 in ostali enako misleči pacienti malo premislit kaj napišete ali še bolje: ne pišite takih komentarjev - saj zato pa je tak divji zahod po naših cestah, ko del udeležencev v prometu takole razmišlja in bi kar streljali vsevprek ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo, da je pijancev na cestah preveč, pa vseeno ostaja. In se jih ne sankcionira dovolj, oziroma se jih kazen ne prime. Nekoga ustavijo in napiha. Prepovedo nadaljnjo vožnjo. Čez par ur pride in se odpelje lumpati naprej. Povozi dva pešca. Do smrti.... Žal resničen primer.

Popravljeno . Popravil motofrik
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to vidva nad mano resno ?!?!?

 

Dajta vi2 in ostali enako misleči pacienti malo premislit kaj napišete ali še bolje: ne pišite takih komentarjev - saj zato pa je tak divji zahod po naših cestah, ko del udeležencev v prometu takole razmišlja in bi kar streljali vsevprek ....

YbIQ9y1.gifti pacient govor komu drugmu......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to vidva nad mano resno ?!?!?

 

Dajta vi2 in ostali enako misleči pacienti malo premislit kaj napišete ali še bolje: ne pišite takih komentarjev - saj zato pa je tak divji zahod po naših cestah, ko del udeležencev v prometu takole razmišlja in bi kar streljali vsevprek ....

Divji zahod na naših cestah je zaradi pijancev, divjakov, prepotentnežev, slabovidnih, ..., ki se jih kot je napisal motofrik ne sankcionira dovolj strogo.

OK, se ti lahko zgodi, da spregledaš rdečo ali prometni znak ali ti sije sonce v oči in izsiliš. Kako pa lahko spregledaš, da nimaš vozniškega izpita ali da si pijan, pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to vidva nad mano resno ?!?!?

 

Dajta vi2 in ostali enako misleči pacienti malo premislit kaj napišete ali še bolje: ne pišite takih komentarjev - saj zato pa je tak divji zahod po naših cestah, ko del udeležencev v prometu takole razmišlja in bi kar streljali vsevprek ....

Pijanc, zadrogiranc naj bo udeleženec v prometu :? .... oprosti, ampak ne veš kaj govoriš.

 

ja resno mislim ... nj ti pijan povozi otroke, starše, sorodnike, ženo na prehodu za pešce ali pa zleti na pločnik v kafanu, ali na otroško igrišče polno otrok ... me zanima kako bi ga/jo zagovarjal.

 

priznam, da mu/ji jaz osebno ne bi upou pritisnit na sprožilca (razen v primeru osebne tragedije), so pa ljudje, ki za denar tudi to počnejo.

 

:krneki:

 

p.s.

tudi tisti/tiste, ki prakticirate pogovore v avtu med vožnjo se malo zamislite ... nekateri med vami imate tudi otroke in se zavedajte, da jih imajo tudi drugi.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa najboljš da postrelite še vse kelnerje, kelnerce k strežejo alko... posledično so oni krivi za zgoraj napisano :BUA:

lahko pa gremo še bolj na začetek, pa kar vse po vrst k majo opravka z alkotom...

 

da ne govorim o telekomu ki prodaja telefone .... vse postrelit, banda....

 

mislim da je misli na to, da se na tak način ...s streljanjem...ne da nič rešit...žal

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa najboljš da postrelite še vse kelnerje, kelnerce k strežejo alko... posledično so oni krivi za zgoraj napisano :BUA:

lahko pa gremo še bolj na začetek, pa kar vse po vrst k majo opravka z alkotom...

 

da ne govorim o telekomu ki prodaja telefone .... vse postrelit, banda....

 

mislim da je misli na to, da se na tak način ...s streljanjem...ne da nič rešit...žal

ampak .. teb se je res mau zmeglilo ... nj strežejo alko .. nj se ga nalivajo ... ampak potem za volan .. a ti to zagovarjaš :?... povej javno, da vidim kok maš soli v glavi ... prav tako .. zagovarjaš čvekanje po gsm-ju med vožnjo ... povej javno...

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pijan pijanega ustreli, a pol vela?

 

p.s. sankcije mora dobit zato ker je še pobegnila s kraja nesreče!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijanc, zadrogiranc naj bo udeleženec v prometu :? .... oprosti, ampak ne veš kaj govoriš.

 

Ja in kje sem napisal, da jih toleriram ??? Če še niste zapopadli napišem še enkrat: s streljanjem ( "še metka je škoda" ) se ne reši nič.

 

Sicer pa je posebna tema za nabijanje in zato upom, da nas tu poradirajo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kje sem napisal, da jih toleriram ??? Če še niste zapopadli napišem še enkrat: s streljanjem ( "še metka je škoda" ) se ne reši nič.

 

Sicer pa je posebna tema za nabijanje in zato upom, da nas tu poradirajo ....

ni ga škoda ... js ga plačam ... še posebi 5 kratnemu povratniku, kateremu so 5 x zaplenili avto in na prehodu za pešce ubije dve dekleti ...

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pijan pijanega ustreli, a pol vela?

 

p.s. sankcije mora dobit zato ker je še pobegnila s kraja nesreče!!

ampak ... ponavadi je tko, da pijanec, ki povzroči prometno nesrečo, preživi ...

 

pijanca nj se zaletita čelno ... sama .. pol nj se pa še ustrelita med sabo

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak .. teb se je res mau zmeglilo ... nj strežejo alko .. nj se ga nalivajo ... ampak potem za volan .. a ti to zagovarjaš :?... povej javno, da vidim kok maš soli v glavi ... prav tako .. zagovarjaš čvekanje po gsm-ju med vožnjo ... povej javno...

 

:krneki:

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!