Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

a da bedarije sprašuješ? res jih ja..... maj se ti fuzla al pa začni brat :ninja:

js že berem dobr ... ti ne razumeš dobr ...

 

sj v Mercatorju tudi prodajajo alkohol .. mar ne :? ... pa ti veš, če piješ alkohol, ne smeš za volan .... ok .. recimo, da je to tebi jasno ... ampak, ne da je to tebi recimo jasno .. TO MORA BITI JASNO VSEM ... in tle ni izgovora, zakaj je šel/šla za volan ... in ja ... še vedno zagovarjam metek ... kajti druge kazni očitno ne zaležejo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takim kot ti, ki ne znajo brat bi pa okulista plačala.....

Jaaaaaaaaa, se kr zmenva, k so dragi k pra....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js že berem dobr ... ti ne razumeš dobr ...

 

sj v Mercatorju tudi prodajajo alkohol .. mar ne :? ... pa ti veš, če piješ alkohol, ne smeš za volan .... ok .. recimo, da je to tebi jasno ... ampak, ne da je to tebi recimo jasno .. TO MORA BITI JASNO VSEM ... in tle ni izgovora, zakaj je šel/šla za volan ... in ja ... še vedno zagovarjam metek ... kajti druge kazni očitno ne zaležejo več.

s telefonom je isto .... če se pogovarjam med vožnjo in povzročim nezgodo s smrtnim izidom in če sem recimo pri Mobitelu .. js nism nč kriu, sj so mi oni prodal telefon ... reku bom, da mi je pajkica tko rekla, in da nj gre njihova odgovorna oseba v ćuzo.

 

pajkica ... teb se je res mau sfuzlal .. dj prid s hribou, ti bom kavo plaču

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaaaa, se kr zmenva, k so dragi k pra....

predlagam napotnico....

 

glede ostalega za mausa:

sovražim orožje in nasilje, kakršnokoli nasilje ki se rešuje z nasiljem, karkoli kar je povezano z orožjem in z reševanjem problemov na tak način

ostalo si sam narobe prebral

 

reševanje nasilja z nasiljem ne pelje nikamor. in NE ni poanta v alkotu, ampak v vašem streljanju...... in želeti nekomu da ga ustrelijo  .....

poleg tega me pa zanima, kdo od vas kakemu frendu ko se z njim skupaj vozi kdaj reče naj ne pije alkota? aja saj vsak sam ve da se ne sme, itak vsak sam ve v kaj se spušča na cesti.....

še lepš je gledat vtise iz dnevnih voženj s pivom na mizi....

 

saj vem maus, da ne piješ ko voziš, samo mal poenostavljam, kot ostali :)

 

cajt za kavo......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pajkica ... teb se je res mau sfuzlal .. dj prid s hribou, ti bom kavo plaču

 

:krneki:

:blush:  sem ti odgovorila

ne morem vozit sory... sem odvisna od taksi službe  :)

lohka pa jaz skuham :OK:

 

p.s. sam povem, sneg je tle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam napotnico....

 

glede ostalega za mausa:

sovražim orožje in nasilje, kakršnokoli nasilje ki se rešuje z nasiljem, karkoli kar je povezano z orožjem in z reševanjem problemov na tak način

ostalo si sam narobe prebral

 

reševanje nasilja z nasiljem ne pelje nikamor. in NE ni poanta v alkotu, ampak v vašem streljanju...... in želeti nekomu da ga ustrelijo  .....

poleg tega me pa zanima, kdo od vas kakemu frendu ko se z njim skupaj vozi kdaj reče naj ne pije alkota? aja saj vsak sam ve da se ne sme, itak vsak sam ve v kaj se spušča na cesti.....

še lepš je gledat vtise iz dnevnih voženj s pivom na mizi....

 

saj vem maus, da ne piješ ko voziš, samo mal poenostavljam, kot ostali :)

 

cajt za kavo......

tok sm jezen ko berem, pijana zbila motorista, pijan povozil otroke, pijanec-povratnik priletel v lokal in ubil mlad par itd itd, da ti res kaj drugega ne pride na misel kot metek. Izvajanje takega terorja nad ostalimi udeleženci v prometu zasluži drugačno obravnavo. Prav tako je s telefoniranjem v avtu .. to že presega vse normalne okvirje ... ko stojim na semaforju in čakam na prehod za pešce, se mi skoraj vsaki drugi dan zgodi, da v njihovo rdečo prileti nekdo (m/ž), ki se pogovarja po telefonu. :angry:

 

če vidim prijatelja, ki je pijan in hoče domov, mu vzamem ključ in ga odpeljem domov ... to sem že ničkolikokrat storil in, če kdo pije alkohol na kakšni točki, kjer se ustavimo, rečem da nj neha ... edino če tam prespimo, takrat pa tudi sam kakšno spijem ali dve.

 

da mi ti kavo skuhaš in notr daš mišomor ... ja valda :jezik: ... lahko pridem ob priliki pote in greva nekam na javno mesto :P

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

da mi ti kavo skuhaš in notr daš mišomor ... ja valda :jezik: ... lahko pridem ob priliki pote in greva nekam na javno mesto :P

 

:krneki:

itak, maus pusi... :P bova tam nadaljevala, ker tole bojo itak zbrisal :)

 

aja pa brez orožja prosim :kva1:

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tole;

Ve se, kakšen odnos imamo motoristi do policajev, čeprav tudi velikokrat nimamo prav.  Ali obratno...

Toda, če bi bil jaz policaj, bi jebal vakemu pijancu in "telefonistu" vse po spisku, in to po finančnem, da bi se za vedno zapomnil!! Pa še v rit bi ga brcnil (če nebi b'lo prič!!!) :fight1:

Kar se hitrosti tiče, (če res ni prevelika!) bi pa "malo" skozi prste pogledal... V bistvu, se pa tudi oblast ne vozi toliko, kolikor piše na tabli!

Bistvo tegale posta, pa sta "pijača in telefon"!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če mi otrok slučajno pri Viki-ju steče na cesto? Kako bo ustavil motorist, ki drvi s hitrostjo....? Ker kolikor gledam posnetke ste tam kar hitri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če mi otrok slučajno pri Viki-ju steče na cesto? Kako bo ustavil motorist, ki drvi s hitrostjo....? Ker kolikor gledam posnetke ste tam kar hitri.

sam zdi se ti, da smo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otrok lahko neprevidnemu/malomarnemu staršu steče iz parkirišča na avtocesto pod tovornjak, otrok lahko neprevidnemu/malomarnemu staršu pade v prepad, otrok lahko neprevidnemu/malomarnemu staršu pade iz balkona

 

štekaš poanto :?

 

vse obrnt, da se zaščitijo pijanci ... ne razumem čist ... butaste primerjave ... otrok in cesta ... blazno pametno ... pijanec mim vrtca 100 na uro  ...

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce vinjen otrok spizdi pregresno lepi mamici avto izpred Viki Burgerja, medtem, ko se ona naslaja nad kolenckarji in se cez skarpo zvali na kurnik nizje leze posesti?

 

A majo kure delno krivdo?   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otrok lahko neprevidnemu/malomarnemu staršu steče iz parkirišča na avtocesto pod tovornjak, otrok lahko neprevidnemu/malomarnemu staršu pade v prepad, otrok lahko neprevidnemu/malomarnemu staršu pade iz balkona

 

štekaš poanto :?

 

vse obrnt, da se zaščitijo pijanci ... ne razumem čist ... butaste primerjave ... otrok in cesta ... blazno pametno ... pijanec mim vrtca 100 na uro  ...

 

:krneki:

Ali pa "nepreviden in malomaren" motorist mimo vikija 130+. Ali je to odgovorno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce vinjen otrok spizdi pregresno lepi mamici avto izpred Viki Burgerja, medtem, ko se ona naslaja nad kolenckarji in se cez skarpo zvali na kurnik nizje leze posesti?

 

A majo kure delno krivdo?   :smoke:

 

100%, saj si napisal kure, ne ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa najboljš da postrelite še vse kelnerje, kelnerce k strežejo alko... posledično so oni krivi za zgoraj napisano :BUA:

lahko pa gremo še bolj na začetek, pa kar vse po vrst k majo opravka z alkotom...

 

da ne govorim o telekomu ki prodaja telefone .... vse postrelit, banda....

 

mislim da je misli na to, da se na tak način ...s streljanjem...ne da nič rešit...žal

Vse pajke je treba pobit, ne pa Telekom....

 

:blush:  sem ti odgovorila

ne morem vozit sory... sem odvisna od alkohola  :)

lohka pa jaz skuham :OK:

 

p.s. sam povem, sneg je tle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce vinjen otrok spizdi pregresno lepi mamici avto izpred Viki Burgerja, medtem, ko se ona naslaja nad kolenckarji in se cez skarpo zvali na kurnik nizje leze posesti?

 

A majo kure delno krivdo?   :smoke:

Pregrešno lepa mamica je največja post-2849-0-60752500-1425582604.jpg , ker omogoči otroku, da pride do ključev.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa "nepreviden in malomaren" motorist mimo vikija 130+. Ali je to odgovorno ?

Prekršek je prekršek, pa če ga storiš ti, tvoj froc ali tvoja prababica. Govora je bilo o pijani babi, ki je vozila prehitro in se zaletela v (ubila)  motorista ter peš pobegnila s kraja nesreče ne da bi mu nudila prvo pomoč ali poklicala center za obveščanje in prosila za pomoč.

Kaj imajo sedaj s tem v tej temi prehitri motoristi, Viki in tvoj otrok, pa veš samo ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divjak mimo vikija namerno tako vozi

Eventuelni naklep

Pijana baba pa ga je v stanju zmanjšane orištevnisti, ni bilo naklepno, da gre na ac in ubija motoriste, torej iz malomarnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa "nepreviden in malomaren" motorist mimo vikija 130+. Ali je to odgovorno ?

 

še vedno trdim, da je bolj varno 130 mimo vikija, kot 90 (kot je omejitev) mortus pijan

 

Divjak mimo vikija namerno tako vozi

Eventuelni naklep

Pijana baba pa ga je v stanju zmanjšane orištevnisti, ni bilo naklepno, da gre na ac in ubija motoriste, torej iz malomarnosti

130 km/h pri omejitvi 90 km/h ne pomeni obvezen odvzem vozniškega dovoljenja ... zakonodajalec je za pijance predvidel odvzem in že ve zakaj, čeprav je kazen preblaga.

 

razumeš poanto :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!