Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

iiija. celada opozori. velk rdec auto z luckami tiktak spregledam :P

Dokler ne pride rdeč, moder, bel, (piše bel) avto z lučkami, se opozori na kraj nezgode z postavitvijo čelade na cestišče!

Saj trikotnika po navadi ne vozimo seboj, ali pač... 

Prevleko iz luisa sem dobil z motorjem, zapakirana zavzame manj kot paklc čikov, zaenkrat neuporabljena, upam da tako tudi ostane

10001050_490_FR_07.JPG

Malce bolj resno, prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa "jebovashomeini" fantje,  v tej temi sporočamo žalostne novice. Drkarije so v vseh ostalih temah.

 

 

Pieteta do kolegov.........pa to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drž razdaljo pa ne bo panike in taki cepci te ne bodo motili.

glede skuterista -motorista v rižani poglejte sliko   in si oglejte kje je čelada a mislite, da jo je imel zapeto?mislim, da ne ker to zmeraj bolj opažam - nimajo zapetih čelad kar je isto kot, da jo nimaš na glavi.F108NES02Z-1.jpg

Foto: Zdravko Primožič/Fpa

 

Imel je zapeto čelado ker jo je imel vedno, dejansko sploh ni bil motorist samo lajšal si je poletne dneve z skuterjem. Škoda ga je  :(

 

Bolj mi je zanimivo da vedno nastradajo tisti ki nebi smeli, tisti ki pa se ne šparajo in vozijo kot da so na dirkah (viki racerji in podobno) pa bodo preživeli vse.  :BUA:

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se dobro zliže! Unega pa na Vransko preverit ter po potrebi izpit vzet če ga emšo preveč baše... bomo še kakega enoslednika pršparali. Smo ogrožena vrsta. :/

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons en stari spet vozu u napacno smer... so ga dobili in vzeli izpit... js nevem kaj mislejo da pr 80ih rinejo na AC ce vejo da niso vec sposobni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je vedeti kdaj nisi za na cesto. Ta problem pa ne tiče samo starostnikov, temveč tudi mladostnikov, prepotentnežev, alkoholikov, brezbrižnežev, pa še koga.

 

Jih je že precej iz AŠ s frišnim izpitom k' niso in nikoli ne bodo za na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato bi mogl pa ocenjevalce na glavnih voznjah preverjat. Ce si mau pr seb takoj vids a je en trd k dila al ne.....tam pa kar vse spustijo cez, sam da obvlada 25 po coni 30 vozt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons en stari spet vozu u napacno smer... so ga dobili in vzeli izpit... js nevem kaj mislejo da pr 80ih rinejo na AC ce vejo da niso vec sposobni

Prvo kot prvo oni ne vejo ,da niso več sposobni,drugo ,tudi ti imaš verjetno izpit do 80 leta pa boš sigurno še hotu vozt(sposoben al ne),pa tud ne smemo vse metat v en koš.

V nedeljo vozu  z motorjem za enmu in je vozu,ko profesor,na Bledu je iztopu in glej možakar okoli 80.

Pomoje bi mogli pri določeni starosti preverjat dejansko obnašanje na cesti in ne samo zdravniško potrdilo.

Stari rek pravi:ko ti lastni otroci ne dovolijo ,da prevažaš vnuke -takrat nisi več sposoben za vožnjo.

Povsem pa se strinjam tudi z izjavo I30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja kar nekaj "oldtimerjev" še zdaleč ni za v smeti. Moj nono žal ni tak, smo ga prepričali v opustitev teroriziranja mimoidočih ko se je peljal po mleko. Malo jih diabetes malo revma a se jih najde kar nekaj ki vozijo mnogo bolje od povprčnega mladostnika s prstom v nosu. Preverjanje sivih celic in zdrave pameti je rešitev ne diskriminacija po emšu.

 

V sloveniji so sicer kazni za prekrše pomoje previsoke. Bi pa dvignil uporabo telefona direktno na 500€ prvič in vsak nadaljni poskus 2000€ in 15 kazenskih. Po vnovični kršitvi 10 let prepovedi vožnje vsega razen pecikla in skiroja. naprave za prostoročno telefoniranje se dobijo tudi od 20€ dalje (če se že ne more brez, čeprav sem mnenja da kakršnokoli gobcanje po telefonu med vožnjo vseeno odvrača pozornost je pa mnogo bolje z ustrezno opremo)...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pravim... naj ne rinejo na AC in na ceste ki jih ne poznajo ker pr teh letih so pocasni tako in drugace... zato prosm ne obracat beed....

Tist k vozi u napacno smer zal ni profesor :)

Ce se pele k masi in u mercator par km pr 90 letih me ne moti prav nic

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelado se postavi na cesto, da s tem opozoriš na nesrečo. Al si pa mislu, da bo kdo sred ceste sedel??

 

Čelada ni bila pripeta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nekdo sploh nebi želel zapet čelade? Mene bi že bolj motilo da mi frflja pasek...  :hmm: (še pred varnostjo...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda se zdi neverjetno, ampak je kar pogosto, da si ne zapnejo celade. Predvsem na skuterjih. Vse preveckrat videl na lastne oci.

Pa ne samo integralke, ampak tudi odprte celade. Enako kot ce bi imel samo kapo...

Ja, res noro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem slisal da nesreco preiskujejo tudi kriminalisti..

Popravljeno . Popravil Ciko86
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pravim... naj ne rinejo na AC in na ceste ki jih ne poznajo ker pr teh letih so pocasni tako in drugace... zato prosm ne obracat beed....

Tist k vozi u napacno smer zal ni profesor :)

Ce se pele k masi in u mercator par km pr 90 letih me ne moti prav nic

Preverjanje sposobnosti vožnje .Tud tistih par kilometrov ti lahko naredi pizdarijo,ker nekateri niso sposobni obrnit glave niti za 10 stopinj kako bo tak človek potem pogledal dobro levo in desno.Jaz se z motorjem vozim tudi mimo cerkva in mimo mecatorjev :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok neda se mi... oz  se zadnjič... mim cerkve se peleš 50, na ac pa 140 in ne pričakuješ da bo en vozu nasproti po tvojem pasu,..je razlika pomoje ..loh se motim , zihr se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjanje sposobnosti vožnje .Tud tistih par kilometrov ti lahko naredi pizdarijo,ker nekateri niso sposobni obrnit glave niti za 10 stopinj kako bo tak človek potem pogledal dobro levo in desno.Jaz se z motorjem vozim tudi mimo cerkva in mimo mecatorjev :eek:

Pa se tam voziš glede na omejitve, ali kot "projektil"?

 

Pri hitrostih, ki so tam predpisane boš marsikaj kar zajebejo drugi mogoče celo rešil sebi v prid in se "zdihal" v čelado. V nasprotnem pa....

 

Sicer je pa tole že za v temo o "nabijanju"..

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišlite vsak po svoje,sem že reševal situacije,enkrat celo v svojo škodo-ampak nima veze jest sem celo svoje prepričal,da ne vozjo več-je blo hudo zdaj ob prebiranju in gledanju posnetkov so mi potiho hvaležni,na glas pa še ne.

Zdej mene doleti kakšen prevoz več al pa ženo-ampak neki jim mormo pa tud vrnt.

Popravljeno . Popravil bobi1001
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!