Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

jaz dam roko v ogenj da nea peleš čez naselje točno 50, ker je z cestakom to preprosto nemogoče...

se da.. mogoče pač rabiš več treninga pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da.. mogoče pač rabiš več treninga pa bo :D

če sediš na motoru ko na sekretu pol verjamem ja, al pa če maš drekpumpo, drugač pa SE NE DA!!!!

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: Sami angelčki z sijajem nad glavo. Skor ne verjamem, da ste ljudje. Vsi si zaslužite nalepko jaz vozim po predpisih :D .

ko je napisal Lowrenc, letos je angelčkov že skoro za en autobus

med njimi je veliko takih ki so imeli prednost ki pa jim ni kaj dosti pomagala

Jaz vozim. Kaj pa zdaj? :hmm:

:o :lol: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah kaki care ovi z kufri natovorjen ko da gre okol sveta, pa kuj 150 po naselju haha...care, če ga kdaj srečam mu dam za pir, dobro ga je teral ded z tako staro kanto :worship:

Evo ti jugovič, daj mu zdaj za pir in ga mal potolaži s tem da mu odkupiš vsaj opremo :evilgrin: :evilgrin:

Pa le glej da ne bomo tut tebi kdaj zaradi podobnih stvari dali "za pir" :headbang:

@PIZDEK kje pa piše da moraš bit tujec, da imaš alu kovčke :rolleyes: :rolleyes: daj se mal zresni :wallbash:

post-336-1219350137_thumb.jpg

post-336-1219350148_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, sva že dva angela..... O:-)

TRIJEkar se pa vožnje po predpisih tiče-govorim za motoriste ne pa za vse druge ki tu notri pišejo, razno razni pametni petnajst letniki in... pa jih sprašujem kaj motor sploh rabijo. Verjetno zato da ga sosed vidi. Pojdite na cesto pa delajte tako vsaj 10 000km na leto pa bomo videli kako je z vašimi predpisi v resnici. Kajti jaz tudi ne delam prekrškov doma ma dvorišču, in pa v garaži. Res - skozi naselja vozim zelo umirjeno.

AJD NAVALI NAROD pa dobr me spluvajte sem že odpru dežnik :lol1: :lol1:

BIKERJEM pa en lep pozdrav se vidimo na cesti pa pozdravmo pri 130+ :OK: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRIJEkar se pa vožnje po predpisih tiče-govorim za motoriste ne pa za vse druge ki tu notri pišejo, razno razni pametni petnajst letniki in... pa jih sprašujem kaj motor sploh rabijo. Verjetno zato da ga sosed vidi. Pojdite na cesto pa delajte tako vsaj 10 000km na leto pa bomo videli kako je z vašimi predpisi v resnici. Kajti jaz tudi ne delam prekrškov doma ma dvorišču, in pa v garaži. Res - skozi naselja vozim zelo umirjeno.

AJD NAVALI NAROD pa dobr me spluvajte sem že odpru dežnik :lol1: :lol1:

BIKERJEM pa en lep pozdrav se vidimo na cesti pa pozdravmo pri 150+ :OK: :yea1: :yea1:

Sej 10.000 je ena povprečna številka :winkiss: Skoz naselje 60 in izven naselja po pameti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej 10.000 je ena povprečna številka :winkiss: Skoz naselje 60 in izven naselja po pameti :lol1:

Nekako tako ja, :naughty: :grim samo ne po pameti --raje po kolesih kajti ko gre po pameti je že malo JEBA :P :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/novice/crna-kronika/kavboj-na-motorju.html

ste videli aluminjaste kufre na 7-ci.. dobra..

pomoje je bil kak tujec na popotovanju okrog sveta, pa je podaljšal trip za dva meseca in mu je registracija potekla :lol1:

ps: bežal pa je pred Brumerjevimi nasveti :krneki: brez zamere Brumči

:topic:

Ta tip je Borut iz Peklenih Os - "Dude" ki vozi motor, ne pa sedi za rač. in nabija poste!

Popravljeno . Popravil PURPLE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ta tip je Borut iz Peklenih Os - "Dude" ki vozi motor, ne pa sedi za rač. in nabija poste!

DOBRO ga pznam, prav žal mi je, da je tako ratalo. Izgleda da bomo vsi enkrat na vrsti. Razen onih z VEZAMI :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ta tip je Borut iz Peklenih Os - "Dude" ki vozi motor, ne pa sedi za rač. in nabija poste!

Lepo da ga vozi, sam registrirat ga je pa pozabil. :BUA: Očitno ga zdaj še en lep čas nebo vozil :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ta tip je Borut iz Peklenih Os - "Dude" ki vozi motor, ne pa sedi za rač. in nabija poste!

Ooo, respect. Gospod Borut vozijo motor in ne sedijo za računalnikom in zato lahko na cesti počnejo, kar hočejo!? Cccc.

"Dude" ki policiji podari 3000+€ zaradi lastne neumnosti je res 'taprav' vzgled :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dam roko v ogenj da nea peleš čez naselje točno 50, ker je z cestakom to preprosto nemogoče...
:?

najboljš da vzameš blokado ven, pa bo šel mogoče celo 65 km/h :naughty:

se da.. mogoče pač rabiš več treninga pa bo :D

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča motorista z smrtnim izzidom ,danes v Draži vasi pri Tepanju. Motorist trčil v tovornjaka ko je le ta zavijal levo.Vozil KTM mislim640

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča motorista z smrtnim izzidom ,danes v Draži vasi pri Tepanju. Motorist trčil v tovornjaka ko je le ta zavijal levo.Vozil KTM mislim640

SHIT SHIT !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na rondoju pri ogrlici v KP gsx ali nekaj takega upam da nič resnega :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nesreča med Vojnikom in Slov. Konjicami; znamka motocikla BMW novejše generacije, motor odletel oz. je bil prevrnjen precej visoko v hribu. Kolikor sem razumel zadeve ob vožnji mimo, se za motorista zadeva ni dobro končala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ti jugovič, daj mu zdaj za pir in ga mal potolaži s tem da mu odkupiš vsaj opremo :evilgrin: :evilgrin:

Pa le glej da ne bomo tut tebi kdaj zaradi podobnih stvari dali "za pir" :headbang:

@PIZDEK kje pa piše da moraš bit tujec, da imaš alu kovčke :rolleyes: :rolleyes: daj se mal zresni :wallbash:

o majstore, nič ne bo z opremo ker je na moji SS petardi ne potrebujem...za pir pa še vedno velja :OK: , čez pol ure pri gamsu če hočeš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir: 24ur.com

Okoli poldneva je v prometni nesreči v Draži vasi umrl 16-letni voznik motornega kolesa, doma iz Bezine. Mladenič se je pripeljal iz smeri Slovenskih Konjic v naselje Tepanje, kjer so policisti v tistem času opravljali meritve hitrosti, so sporočili s policijske uprave Celje. Ko je motorist opazil policiste, je polkrožno obrnil na vozišču v nasprotno smer in sunkovito odpeljal v smeri Slovenskih Konjic. Policista sta zapeljala v smeri njegove vožnje, vendar sta ga zaradi objestne vožnje, vožnje po zadnjem kolesu in prehitevanja več vozil naenkrat izgubila iz vidnega polja.

Po doslej zbranih podatkih, je voznik motornega kolesa v križišču regionalne ceste za Dražo vas zavil levo in z objestno vožnjo nadaljeval v smeri omenjenega naselja. Ko je v Draži vasi pripeljal do križišča z lokalno cesto, ki vodi do čistilne naprave, je dohitel voznika tovornega vozila, ki je v tistem trenutku že zavijal na omenjeno lokalno cesto. Voznik motornega kolesa je na levem smernem vozišču, gledano v smeri njegove vožnje, trčil v zadnje levo kolo tovornega vozila.

Zaradi posledic nesreče je 16-letnik umrl na kraju nesreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir: 24ur.com

Okoli poldneva je v prometni nesreči v Draži vasi umrl 16-letni voznik motornega kolesa, doma iz Bezine. Mladenič se je pripeljal iz smeri Slovenskih Konjic v naselje Tepanje, kjer so policisti v tistem času opravljali meritve hitrosti, so sporočili s policijske uprave Celje. Ko je motorist opazil policiste, je polkrožno obrnil na vozišču v nasprotno smer in sunkovito odpeljal v smeri Slovenskih Konjic. Policista sta zapeljala v smeri njegove vožnje, vendar sta ga zaradi objestne vožnje, vožnje po zadnjem kolesu in prehitevanja več vozil naenkrat izgubila iz vidnega polja.

Po doslej zbranih podatkih, je voznik motornega kolesa v križišču regionalne ceste za Dražo vas zavil levo in z objestno vožnjo nadaljeval v smeri omenjenega naselja. Ko je v Draži vasi pripeljal do križišča z lokalno cesto, ki vodi do čistilne naprave, je dohitel voznika tovornega vozila, ki je v tistem trenutku že zavijal na omenjeno lokalno cesto. Voznik motornega kolesa je na levem smernem vozišču, gledano v smeri njegove vožnje, trčil v zadnje levo kolo tovornega vozila.

Zaradi posledic nesreče je 16-letnik umrl na kraju nesreče.

jao jaoooo pizdarija ej, pa v teh kurčevih tepanjah ko nonstop samo avto stoji al pa tisti plastični policaj, ravno zaj so mogli bit tapravi, škoda pubeca res tak mladega, kaj so ga mogli lovit sploh frdamanci, čimprej treba ukinit to tak ko že v nekaterih državah, da se lovi prekrškarje, ker je že blo res dost smrtnih primerov zarad tega, ker sploh taki mladi neizkušeni in kot so pod pritiskom preganjanja hitro nardijo napako...ne vem če se je tema policistom splačalo zarad neke bedne kazni za polnjenje državne blagajne preganjat mladeniča, da mata zaj na vesti celo življenje mladoletnika...sicer po eni strani nista onadva kriva ampak država ki to dopušča...res polom :headbang:

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!