Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

V takem primeru bi morala policija pravzaprav imet večja pooblastila. Pač nimaš kej bežat pred policijo. Zdej bojo še une reveže k so bli v patrulji masiral zarad smrkovčeve objestnosti???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

balkanc, si bi rad zrihtal, da te ne bi naslednjič lovili?

jaz bom šel kar kako banko oropat z motorjem, potem pa bom zbežal patrulji... :)

dajte bit malo resni... problem bi bil če bi mu patrulja lezla v rit ali pa ga ruknla s ceste...

Popravljeno . Popravil tombgo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

balkanc, si bi rad zrihtal, da te ne bi naslednjič lovili?

meni je vseeno če me lovijo al ne ker do zaj so me samo enkrat - pa še to ko sn na semaforu bil pa ga nisn vido da je naenkrat za mano, gre se za tote mladoletnike ko verjetno jim kdo posodi motor da se pelejo en krog pa niso navajeni mašine pol pa jih glih toti modrikasti napadejo, pubec pa ni vajen motorja da po gasu in je tragedija tukaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je vseeno če me lovijo al ne ker do zaj so me samo enkrat - pa še to ko sn na semaforu bil pa ga nisn vido da je naenkrat za mano, gre se za tote mladoletnike ko verjetno jim kdo posodi motor da se pelejo en krog pa niso navajeni mašine pol pa jih glih toti modrikasti napadejo, pubec pa ni vajen motorja da po gasu in je tragedija tukaj...

No ce se je po zadn vozu nevem ce je res se glih prvic pelu :whistle: ... no edin ce je blo zadle čas. No to sploh ni zdj važn... Tle je kr dost velki problem: Če nebi smel lovit bi usak lahko zbejzu. Ce lovijo se dogajajo take reču. Kako majo to urejeno u drugih državah? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je vseeno če me lovijo al ne ker do zaj so me samo enkrat - pa še to ko sn na semaforu bil pa ga nisn vido da je naenkrat za mano, gre se za tote mladoletnike ko verjetno jim kdo posodi motor da se pelejo en krog pa niso navajeni mašine pol pa jih glih toti modrikasti napadejo, pubec pa ni vajen motorja da po gasu in je tragedija tukaj...

Kar ga niso starši naučili, ga bo pa življenje ... Na konc pa itak vsi crknemo, tak da ne vem, zakaj se sekiraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v drugih državah:

- na čeladi imaš napisano koliko let si star oziroma če si mladoleten

- če imaš manj kot 21 let oziroma voziš motor z manj kot 125ccm (beri sesalec), lahko brez problema obrneš pred kontrolo

- še posebej če imaš 16let in voziš tako švoh motor, da te policija težko ulovi

- brezpogojno pa če ti ga eden posodi za en krog, da vidiš, če se ti splača it izpit delat

- policija, ko opazi tako osebo, naroči nalog, ki ga po preverbi starosti voznika ne odobrijo

.

.

.

.

.

- aja: vsaka pizdarija, ki si ti lahko med pobegom zgodi, 110% odtehta 500€ kazni, ki jo dobiš, in razbito glavo, ki ti jo nalomi foter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ce se je po zadn vozu nevem ce je res se glih prvic pelu :whistle: ... no edin ce je blo zadle čas. No to sploh ni zdj važn... Tle je kr dost velki problem: Če nebi smel lovit bi usak lahko zbejzu. Ce lovijo se dogajajo take reču. Kako majo to urejeno u drugih državah? :unsure:

kolk vem na švedskem te lahko samo 15 min zasledujejo, potem morjo pa kao nehat če te ne dobijo oz. zapišejo registerske, ker dalje ko te lovijo večje so možnosti za nesreče, in če švedi kot nek vzorn narod to prakticirajo potem je že ok...če se že zgledujemo po kaznih z zahodnimi narodi, in jih celo presegamo dajmo se še po ostalem, pa za začetek porihtajmo ceste tak ko jih majo avstrijci in drugi...represija ne vodi nikamor, samo da je narod še bolj nezadovoljen, sami pa vidimo da so nove kazni brezpredmetne, oz. še slabše saj je vedno več pobegov, kajti človek raje tvega kot pa da bi plačal tako astronomsko globo...

Kar ga niso starši naučili, ga bo pa življenje ... Na konc pa itak vsi crknemo, tak da ne vem, zakaj se sekiraš?

ja itak da crknemo, samo ne pri 16-ih letih, zarad mladostniške razposajenosti in ker ti sosed pač da en krog za pelat s svojim motorom si še ne zaslužiš smrti...

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da crknemo, samo ne pri 16-ih letih, zarad mladostniške razposajenosti in ker ti sosed pač da en krog za pelat s svojim motorom si še ne zaslužiš smrti...

Stari, to ni 'mladoletniška razposajenost'. to je kretenizem. Oziroma 'gemblanje z lastno glavo'. Želeli ste, pojejte! Živim se pač vse zgodi! Ko voli, nek izvoli! in tako naprej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk vem na švedskem te lahko samo 15 min zasledujejo, potem morjo pa kao nehat če te ne dobijo oz. zapišejo registerske, ker dalje ko te lovijo večje so možnosti za nesreče, in če švedi kot nek vzorn narod to prakticirajo potem je že ok...če se že zgledujemo po kaznih z zahodnimi narodi, in jih celo presegamo dajmo se še po ostalem, pa za začetek porihtajmo ceste tak ko jih majo avstrijci in drugi...represija ne vodi nikamor, samo da je narod še bolj nezadovoljen, sami pa vidimo da so nove kazni brezpredmetne, oz. še slabše saj je vedno več pobegov, kajti človek raje tvega kot pa da bi plačal tako astronomsko globo...

No, 15 miut pa lahk lovijo ,a ne? ;-)

Glede cest - idi se v Avstrijo vozit ...

Glede represije in naroda - se ti zdi? Meni se zdi, da vsi vozijo sedaj bolj po predpisih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, to ni 'mladoletniška razposajenost'. to je kretenizem. Oziroma 'gemblanje z lastno glavo'. Želeli ste, pojejte! Živim se pač vse zgodi! Ko voli, nek izvoli! in tako naprej ...

nič ni to kretenizem, sam si bil isti v teh letih kar priznaj, redki so taki ki so vedno bli oh in ah pridni...pač eni majo srečo eni je nimajo in če tile kurci policijski ne bi šli za pubecom bi on bil dans živ in zdrav...mladost je norost, ni potrebno da jo tako grdo plačamo čist po nepotrebnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ni to kretenizem, sam si bil isti v teh letih kar priznaj, redki so taki ki so vedno bli oh in ah pridni...pač eni majo srečo eni je nimajo in če tile kurci policijski ne bi šli za pubecom bi on bil dans živ in zdrav...mladost je norost, ni potrebno da jo tako grdo plačamo čist po nepotrebnem

V teh letih (to je bilo cirka 17 let nazaj) se nisem vozil z motorji, ki imajo 50-150 konjev, avta fotru nisem jemal, ni mi ga posojal, če pa bi m uga vzel, bi vzignil drugi dan lepo količino batin. Pred policaji nisem bežal, ker sem se jih bal oziroma imel rešpekt pred avtoriteto. ni me bil sam gobec tega, kako mi itak nič ne morejo in ne smejo.

meu sem frenda, ki se je 'zagiftal' s heroinom, pa nisem javkal okoli ,da je država kriva, ker ne prodaja legalno heroina.

Vi, današnja mularija, pa mate skos polna usta 'pravic' ... po drugi strani pa ... poglej, kake klamfe pišeš (ne dvomim, da je vse povsem resno mišljeno - o divjanju itd). Sprijazni se - več 'pravic' ko 'koristi', večje so pač lahko 'dolžnosti' oziroma 'cena' za njih.

Vse je stvar premosorazmernosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji so da se ustaviš, kakor se je ustavil tisti predvčerajšnjim in sprejel 3000€ kazni.... vse ostalo je BALKAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, 15 miut pa lahk lovijo ,a ne? ;-)

Glede cest - idi se v Avstrijo vozit ...

Glede represije in naroda - se ti zdi? Meni se zdi, da vsi vozijo sedaj bolj po predpisih ...

torej ne vem kje se voziš??? že sama črna kronika ti pove kak se kdo po predpisih vozi...jaz in moji kolegi se namreč vozimo isto kot prej, pa če dajo 50000 eur kazni zarad mene, svobode gibanja mi ne bodo omejevali, sploh pa ne do takrat, dokler bodo se obnašali tako ignorantsko in represivno, ter samo jemali in nič dali...ko bodo pa vsaj malo zrihtali ceste, zgradilo kako dirkališče itd, bom se pa tud jaz trudo vozit kolk tolk po predpisih, do takrat pa bom vozo po svojih predpisih, pa če se na glavo postavijo...

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej ne vem kje se voziš??? že sama črna kronika ti pove kak se kdo po predpisih vozi...jaz in moji kolegi se namreč vozimo isto kot prej, pa če dajo 50000 eur kazni zarad mene, svobode gibanja mi ne bodo omejevali, sploh pa ne do takrat, dokler bodo se obnašali tako ignorantsko in represivno, ter samo jemali in nič dali...ko bodo pa vsaj malo zrihtali ceste, zgradilo kako dirkališče itd, bom se pa tud jaz trudo vozit kolk tolk po predpisih, do takrat pa bom vozo po svojih predpisih, pa če se na glavo postavijo...

In, kolko je te 'črne kronike'? Nič več, kot prej - pravzaprav je ponesrečencev letos (zaenkrat) manj ...

Evo, si že uporabil 'ključne besede', ki so jih včasih izrekali le pomembni ljudje, ki so vedeli, kaj govorijo ... danes pa tem besedam vrednost zbija mularija, kot si ti.

Te bo že izučilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir: 24ur.com

Okoli poldneva je v prometni nesreči v Draži vasi umrl 16-letni voznik motornega kolesa, doma iz Bezine. Mladenič se je pripeljal iz smeri Slovenskih Konjic v naselje Tepanje, kjer so policisti v tistem času opravljali meritve hitrosti, so sporočili s policijske uprave Celje. Ko je motorist opazil policiste, je polkrožno obrnil na vozišču v nasprotno smer in sunkovito odpeljal v smeri Slovenskih Konjic. Policista sta zapeljala v smeri njegove vožnje, vendar sta ga zaradi objestne vožnje, vožnje po zadnjem kolesu in prehitevanja več vozil naenkrat izgubila iz vidnega polja.

Po doslej zbranih podatkih, je voznik motornega kolesa v križišču regionalne ceste za Dražo vas zavil levo in z objestno vožnjo nadaljeval v smeri omenjenega naselja. Ko je v Draži vasi pripeljal do križišča z lokalno cesto, ki vodi do čistilne naprave, je dohitel voznika tovornega vozila, ki je v tistem trenutku že zavijal na omenjeno lokalno cesto. Voznik motornega kolesa je na levem smernem vozišču, gledano v smeri njegove vožnje, trčil v zadnje levo kolo tovornega vozila.

Zaradi posledic nesreče je 16-letnik umrl na kraju nesreče.

mladost -norost :headbang: tu so glavni krivci starši, katerim se jebe, kaj dela njihov mulc po cest :P

sam je izzival policaje in s tem ogrožal sebe in druge udeležence na cesti ne vedoč, da ni sam na cesti in si prislužil to kar si je...žalostno! Sedaj bojo pa policaji na koncu krivi, da sej poba ubil, kot je pri nas v navadi :headbang: Upam, da se bojo tudi drugi iz tega kaj naučili O:-)

Popravljeno . Popravil GP-1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashina, pusti ga jih ma komaj rosnih 20...

Ma, veš kaj ... dovolj mam te mularije nadute. In ne - to ni peskovnik za to mularijo, to je motoristični forum. :-)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teh letih (to je bilo cirka 17 let nazaj) se nisem vozil z motorji, ki imajo 50-150 konjev, avta fotru nisem jemal, ni mi ga posojal, če pa bi m uga vzel, bi vzignil drugi dan lepo količino batin. Pred policaji nisem bežal, ker sem se jih bal oziroma imel rešpekt pred avtoriteto. ni me bil sam gobec tega, kako mi itak nič ne morejo in ne smejo.

meu sem frenda, ki se je 'zagiftal' s heroinom, pa nisem javkal okoli ,da je država kriva, ker ne prodaja legalno heroina.

Vi, današnja mularija, pa mate skos polna usta 'pravic' ... po drugi strani pa ... poglej, kake klamfe pišeš (ne dvomim, da je vse povsem resno mišljeno - o divjanju itd). Sprijazni se - več 'pravic' ko 'koristi', večje so pač lahko 'dolžnosti' oziroma 'cena' za njih.

Vse je stvar premosorazmernosti.

kaj ma veze če takrat ni blo takih motorjev in ti pač foter ni posodo avta, mojmu fotru pa je njegov foter posodo avto pa kaj, pa meni ga foter tud pa kaj, to pač odvisno od familije nima nobene veze z državo...motorjev pa pač ni blo takšnih, če bi pa bli pa bi se glih tak naganjali tak ko se zdaj mi...pa sn že kar dosti potoval okrog po evropi in nisn našel države v kateri bi se oblast tako ignorantsko in represivno obnašala do svojih državljanov kot pri nas, poglejmo naprimer na hrvaškem- pred tedni so vsakemu ki je peljal po omejitvah dali nagrado 1000 kun, zakaj se naši brihtneži ne morjo tega spomnit, pa bi dosti bolje delovalo kot pa samo represija, kar se je izkazalo tudi na hrvaškem...jaz osebno tak ko sem reko, ko bojo vsaj nekaj ponudli, vsaj neko drobno spodbudo ali vsaj malo začeli rihtat ceste, bomo tudi mi veliko boljši vozniki...do takrat pa bomo pač šteli mrtve vsakodnevno na vlko... in nobena astronomska kazen jih ne bo umilila, to če je zdaj par manj mrtvih ko lani je samo krinka- mogoče pa je letos blo več deževnih dni kot lani ha pa so se manj vozli??? ko bojo pa število smrtnih žrtev razpolovili pol bom pa verjel da sistem deluje, do takrat pa je to samo +- par ljudi, tolažba za debile ki ne znajo razmišlat malo bolj na široko--- beri poslance ter tudi nekatere izmed vas

policaji so da se ustaviš, kakor se je ustavil tisti predvčerajšnjim in sprejel 3000€ kazni.... vse ostalo je BALKAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja in tako je prav, ta država je čisti balkan, in nevem zakaj se eni tako tega otepate, nismo avstrijci in ne bomo nikoli...

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še po ostalem, pa za začetek porihtajmo ceste tak ko jih majo avstrijci in drugi...represija ne vodi nikamor, samo da je narod še bolj nezadovoljen, sami pa vidimo da so nove kazni brezpredmetne, oz. še slabše saj je

ja in tako je prav, ta država je čisti balkan, in nevem zakaj se eni tako tega otepate, nismo avstrijci in ne bomo nikoli...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

spet ne razumeš...z avstrijci sem primerjal zgolj zato, ker tako vneto nekateri hočete bit podobni avstriji, in če že mormo met kazni hujše kot oni dajmo te vse stvari tak sporihtat kot oni, če že...vem pa da je to nemogoče, po eni strani za našo mentaliteto ok, po drugi pa spet ne, vsekakor pa če že slabe stvari po njih povzamemo (kazni), dajmo te raje boljše- kot so naprimer urejenost cest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj neko drobno spodbudo ali vsaj malo začeli rihtat ceste, bomo tudi mi veliko boljši vozniki...do takrat pa bomo pač šteli mrtve vsakodnevno na vlko... in nobena astronomska kazen jih ne bo umilila, to če je zdaj par manj mrtvih ko lani je samo krinka- mogoče pa je letos blo več deževnih dni kot lani ha pa so se manj vozli??? ko bojo pa število smrtnih žrtev razpolovili pol bom pa verjel da sistem deluje, do takrat pa je to samo +- par ljudi, tolažba za debile ki ne znajo razmišlat malo bolj na široko--- beri poslance ter tudi nekatere izmed vas

Ker? Aja, seveda, ljudje so ful 'hvaležni' ... japa ja de ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker? Aja, seveda, ljudje so ful 'hvaležni' ... japa ja de ...

na hrvaškem se je izkazalo da je temu tako, ljudje so z veseljem vozili striktno po omejitvah, in zato bli nagrajeni...pa malo preberi članke par tednov nazaj če ne verjameš...kaj pa meni država ponudi če vozim po omejitvi striktno??? nič!!!, kaj mi ponudi če vozim 10 kmh nad omejitvijo?? astronomsko kazen!!! to je bistvo ki ti ga hočem dopovedat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!