Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

na hrvaškem se je izkazalo da je temu tako, ljudje so z veseljem vozili striktno po omejitvah, in zato bli nagrajeni...pa malo preberi članke par tednov nazaj če ne verjameš...kaj pa meni država ponudi če vozim po omejitvi striktno??? nič!!!, kaj mi ponudi če vozim 10 kmh nad omejitvijo?? astronomsko kazen!!! to je bistvo ki ti ga hočem dopovedat!!!

Ja pa kaj naj ti ko pesu še bonbončke daje ,ker se kolkrtolk lepo in normalno obnašaš ?A si normaln?

In zdaj smo s smrtnea primera enga 16-letnika, ki je bežal, prišli na tvojih 10 čez omejitev (itak se hvališ, da gre povsod kolkr gre ...) ...

nehaj teoretizirat, poglej se v ogledalo in si priznaj, da nimaš pravice pričakovat nekega odnosa od države, pa če se še tako sprenevedaš.

konec debate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj naj ti ko pesu še bonbončke daje ,ker se kolkrtolk lepo in normalno obnašaš ?A si normaln?

In zdaj smo s smrtnea primera enga 16-letnika, ki je bežal, prišli na tvojih 10 čez omejitev (itak se hvališ, da gre povsod kolkr gre .. .) ...

nehaj teoretizirat, poglej se v ogledalo in si priznaj, da nimaš pravice pričakovat nekega odnosa od države, pa če se še tako sprenevedaš.

konec debate.

ja in dokler bo tako bom veselo kršil predpise kjer se le da, če bi pa vsak malo popustil bi pa blo za obojne boljše... pa za 10 čez omejitev sem dal malo samo za bolj jasen primer...če 10 preveč peleš je itak najslabše, še spizdit ne morš, treba tak pelat da te niti na radar ne dobijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in dokler bo tako bom veselo kršil predpise kjer se le da, če bi pa vsak malo popustil bi pa blo za obojne boljše... pa za 10 čez omejitev sem dal malo samo za bolj jasen primer...če 10 preveč peleš je itak najslabše, še spizdit ne morš, treba tak pelat da te niti na radar ne dobijo :P

"Za obojne boljše" ? Kaj je to vojna al pa tekma mogoče? Ni. Pravila so znana in igraš samo ti sam ... Torej je samo zate boljše ali slabše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Za obojne boljše" ? Kaj je to vojna al pa tekma mogoče? Ni. Pravila so znana in igraš samo ti sam ... Torej je samo zate boljše ali slabše.

ne ne bo že treba malo popustit to ne vodi nikamor, sej te poznaš malo zgodovine in veš kaj pomeni represija na represijo---revolucija, lahko ti zatiraš in zatiraš narod, samo enkrat poči dekl vedno je tak blo in bo...pol pa je treba spet jovo na novo da so vsi malo bolj zadovoljni...zakaj že ne bi tega prej naredli??? mi študenti naprimer če nam ju3 ukinejo bone verjetno zradiramo parlament in smo vsi na ulicah ter razturamo, tak bi mogli vsi naret ko so ble nove kazni sprejete, samo vi hlapci se raje podredite, pa stokate namesto da bi kaj nardili...ja pa dajte še enkrat janšo volit na volitvah, kot kaže bo spet tako...bravo cepci

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ker nisi namerno smešn, ampak po inerciji ...

glavno da sem te nasmejal, tud to nekaj velja...škoda edino da ti je resnica smešna- meni je žalostna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D , je treba malo popestrit da ne bo tako črno-sivo :D

Ja sej ... pravzaprav se kar strinjam s tabo: Kde rükne rükne.

Si pač vzameš svobodo izbire. Pravic in posledic. Eh, Nejko, Nejko, cccc.

Kakega pol stoletja nazaj bi se ti mogoče celo fajn zdelo geslo "Live fast, die young and be a good looking corps". Prvo dvoje ti ob izvajanju ideologije, ki jo tukajle zagovarjaš, danes mogoče še znese, tretje definitivno ne. Pa me pravzaprav ne moti, če si svoj zid ali blatnik izbereš, samo ostale je grdo vplesti. Veš, svet je pisan tudi še po sedemindvajsetih, mi je pa jasno, da pri tvojih letih ti tega še moreš vedeti, pa se ti zdi črno-sivo.

... saj čisto vsega ti ne verjamem, kdajpakdaj malo tudi igramo, kenede?

Ajde, revolucionar, navali in se izkašljaj!

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavno da sem te nasmejal, tud to nekaj velja...škoda edino da ti je resnica smešna- meni je žalostna...

Ah ... kaj bi jokcal ...

post-19673-1219440480_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ... pravzaprav se kar strinjam s tabo: Kde rükne rükne.

Si pač vzameš svobodo izbire. Pravic in posledic. Eh, Nejko, Nejko, cccc.

Kakega pol stoletja nazaj bi se ti mogoče celo fajn zdelo geslo "Live fast, die young and be a good looking corps". Prvo dvoje ti ob izvajanju ideologije, ki jo tukajle zagovarjaš, danes mogoče še znese, tretje definitivno ne. Pa me pravzaprav ne moti, če si svoj zid ali blatnik izbereš, samo ostale je grdo vplesti. Veš, svet je pisan tudi še po sedemindvajsetih, mi je pa jasno, da pri tvojih letih ti tega še moreš vedeti, pa se ti zdi črno-sivo.

... saj čisto vsega ti ne verjamem, kdajpakdaj malo tudi igramo, kenede?

Ajde, revolucionar, navali in se izkašljaj!

rrrr

valda sej kot sn reko- treba je malo začinit, sej tisti ki me poznajo vejo da nisn neki huligan pa nevem kaj še tak ko zgleda- rad pa malo provociram ja...no pa po gasu tud rad stisnem kdaj pa kdaj .)

Ah ... kaj bi jokcal ...

hahaha, dobra :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne bo že treba malo popustit to ne vodi nikamor, sej te poznaš malo zgodovine in veš kaj pomeni represija na represijo---revolucija, lahko ti zatiraš in zatiraš narod, samo enkrat poči dekl vedno je tak blo in bo...pol pa je treba spet jovo na novo da so vsi malo bolj zadovoljni...zakaj že ne bi tega prej naredli??? mi študenti naprimer če nam ju3 ukinejo bone verjetno zradiramo parlament in smo vsi na ulicah ter razturamo, tak bi mogli vsi naret ko so ble nove kazni sprejete, samo vi hlapci se raje podredite, pa stokate namesto da bi kaj nardili...ja pa dajte še enkrat janšo volit na volitvah, kot kaže bo spet tako...bravo cepci

vi študenti če vam jutri ukinejo bone se userjete v hlače kot ste dolgi in široki.....in komaj čakam ta dan, da vzamejo vsem študentom vse bonitete, saj bo le tako zadosti smrkave delovne sile in ne pametovanja v tri pizde materne....

primerjaš naše kazni s Hrvaško......super......samo za tebe in ostale indijance, kateri mislijo, da imamo mi velike kazni.......najvišja mandatna kazen, katero ti lahko hrvaški policaj izreče na licu mesta je 15.000 kun....koliko je to "u evrićima" izračunaj sam.

in kot ti je že mashina napisala.......to je motoristični forum in ne otroški peskovnik......za take je posebej odprta tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ... pravzaprav se kar strinjam s tabo: Kde rükne rükne.

Si pač vzameš svobodo izbire. Pravic in posledic. Eh, Nejko, Nejko, cccc.

Kakega pol stoletja nazaj bi se ti mogoče celo fajn zdelo geslo "Live fast, die young and be a good looking corps". Prvo dvoje ti ob izvajanju ideologije, ki jo tukajle zagovarjaš, danes mogoče še znese, tretje definitivno ne. Pa me pravzaprav ne moti, če si svoj zid ali blatnik izbereš, samo ostale je grdo vplesti. Veš, svet je pisan tudi še po sedemindvajsetih, mi je pa jasno, da pri tvojih letih ti tega še moreš vedeti, pa se ti zdi črno-sivo.

... saj čisto vsega ti ne verjamem, kdajpakdaj malo tudi igramo, kenede?

Ajde, revolucionar, navali in se izkašljaj!

rrrr

sem ti poboldal, bo mogoče laže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi študenti če vam jutri ukinejo bone se userjete v hlače kot ste dolgi in široki.....in komaj čakam ta dan, da vzamejo vsem študentom vse bonitete, saj bo le tako zadosti smrkave delovne sile in ne pametovanja v tri pizde materne....

primerjaš naše kazni s Hrvaško......super......samo za tebe in ostale indijance, kateri mislijo, da imamo mi velike kazni.......najvišja mandatna kazen, katero ti lahko hrvaški policaj izreče na licu mesta je 15.000 kun....koliko je to "u evrićima" izračunaj sam.

in kot ti je že mashina napisala.......to je motoristični forum in ne otroški peskovnik......za take je posebej odprta tema.

ma nemoj...spet tolče faušija ven al kaj, nisn ti jaz kriv da nisi bil študent, ampak obična radnička klasa, bi se pa raje učil pa bi blo...

uff, komaj čakam ju3 da grem na kebap za 28 centov :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nemoj...spet tolče faušija ven al kaj, nisn ti jaz kriv da nisi bil študent, ampak obična radnička klasa, bi se pa raje učil pa bi blo...

uff, komaj čakam ju3 da grem na kebap za 28 centov :lol1:

A ti se pa raje učiš ... ali si samo sin s statusom (in s polnimi usti pravic)?

Se napiše kebap ali kebab?

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir: 24ur.com

Okoli poldneva je v prometni nesreči v Draži vasi umrl 16-letni voznik motornega kolesa, doma iz Bezine. Mladenič se je pripeljal iz smeri Slovenskih Konjic v naselje Tepanje, kjer so policisti v tistem času opravljali meritve hitrosti, so sporočili s policijske uprave Celje. Ko je motorist opazil policiste, je polkrožno obrnil na vozišču v nasprotno smer in sunkovito odpeljal v smeri Slovenskih Konjic. Policista sta zapeljala v smeri njegove vožnje, vendar sta ga zaradi objestne vožnje, vožnje po zadnjem kolesu in prehitevanja več vozil naenkrat izgubila iz vidnega polja.

Po doslej zbranih podatkih, je voznik motornega kolesa v križišču regionalne ceste za Dražo vas zavil levo in z objestno vožnjo nadaljeval v smeri omenjenega naselja. Ko je v Draži vasi pripeljal do križišča z lokalno cesto, ki vodi do čistilne naprave, je dohitel voznika tovornega vozila, ki je v tistem trenutku že zavijal na omenjeno lokalno cesto. Voznik motornega kolesa je na levem smernem vozišču, gledano v smeri njegove vožnje, trčil v zadnje levo kolo tovornega vozila.

Zaradi posledic nesreče je 16-letnik umrl na kraju nesreče.

FRITZ vem da si o vsem dobro obveščen,Ampak kljub temu ;poznam obe nesreči ,ki sta se naredili danes v Konjiški občini. Prva ? Bomo mal počakal,ker sta mladoletnika lovila POLICISTA in posledično zakrivila nesrečo?Drugi moj prijatelj ,ki je umrl v Frankolovem je pa splet okoliščin in v obeh primerih ni šlo za objesnost.Vem da boš pameten kot so vsi policisti ampak tudi priče nekaj veljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti se pa raje učiš ... ali si samo sin s statusom (in s polnimi usti pravic)?

Se napiše kebap ali kebab?

rrrr

jaja zeankrat šola laufa in vedno je do zdaj brez vsakršnih težav, tak da nisn eden tistih ki se samo vpišejo da majo status...drugač pa nevem če se napiše kebap ali kebab, ker ne študiram jezikov, mensezdi se v turščini napiše kebapci (pa tisti c razjeban)

po slovensko pa nea vem kak se prav napiše- jaz v glavnem se držim tega- piši kao što govoriš, ampak pač tolk da te razumejo ne hehe

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nemoj...spet tolče faušija ven al kaj, nisn ti jaz kriv da nisi bil študent, ampak obična radnička klasa, bi se pa raje učil pa bi blo...

uff, komaj čakam ju3 da grem na kebap za 28 centov :lol1:

....ja radnička klasa,ja......saj veš, da so BMW-ji delavska vozila, kajne?......s to tvojo pametjo se bojim, da boš celo življenje na kebabu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo jih je poznal Žiga in Marjan; čeprav sta umrla tam kjer vaju je vodila cesta vas bomo imeli vedno v spominu: M.K.Weitenstein

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ja radnička klasa,ja......saj veš, da so BMW-ji delavska vozila, kajne?......s to tvojo pametjo se bojim, da boš celo življenje na kebabu.....

ja res si car da si lahko bmw-ja kupiš :worship: ...poznam tipa ki ma tud bmw, pa taki lizing da je vsaki dan kruh pa vodo...to dandanes več ne valja kaki avto maš ali motor ker si praktično že vsak lahko kupi kaj boljšega, sploh slovenceljni so znani po tem da bi si potrgali ude za dobro vozilo...no pa tud če bom celo življenje na kebapu ni panike, mi je super hrana, takoj za čevapi seveda...raje vsaki dan kebap kot pa bmw doma in lačna usta :lol1: ...sej ne da bi te poznal, možno da si res bajno bogat, ampak tako kot ti na pamet govoriš o meni, tak sem si še jaz zaj privoščo malo klobasanja...mogoče se pa tud najdeš v tem- ne bi bil nikakor začuden... .)

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi študenti če vam jutri ukinejo bone se userjete v hlače kot ste dolgi in široki.....in komaj čakam ta dan, da vzamejo vsem študentom vse bonitete, saj bo le tako zadosti smrkave delovne sile in ne pametovanja v tri pizde materne....

primerjaš naše kazni s Hrvaško......super......samo za tebe in ostale indijance, kateri mislijo, da imamo mi velike kazni.......najvišja mandatna kazen, katero ti lahko hrvaški policaj izreče na licu mesta je 15.000 kun....koliko je to "u evrićima" izračunaj sam.

in kot ti je že mashina napisala.......to je motoristični forum in ne otroški peskovnik......za take je posebej odprta tema.

Ej, ampak tole je pa res neprimeren post. Kaj zaboga mas pa ti za jamrat preko studentov? Pa pravic? Kaksen si bil pa ti ko si bil mlajsi? Ha? Lej, jst tut studiram in ti povem, da me vcasih kr mal prime, da bi vse skup na klin obesu, ko vidim sosolce iz OS, ki so sedaj veleuspesni privatniki in jim denar kar pada od riti, jst pa s svojo (pri 27 letih) zepnino komaj skozi mesec pridem brez da moram ledvico prodat. Ampak tko smo se odlocili. In vztrajamo. Kar se tice pa peskovnika: Ja sorry k nismo vsi taki metuzalemi, ki so bili mladi v casu ko je bil se Jezus v plenickah. (Ali kakor moj sosed pravi, da nikoli ni bil mlad, da se je star ze rodil.) Seveda pa upam, da bom mel dost pameti in tut mal srece, da bom docakal leta, ko bom lahko imel 500+ kilskega Bmwja najnovejsega letnika z vso originalno pripadajoco opremo itd. pa mamca tut. Kurc, zarad takih butlov gre pa drzava tja kot gre. Ce se nisi pogruntal, ti bom pa jst povedal (ne mors verjet, da si tok star pa tok butast...) Enga osnovnosolskega majstra ali pa se to ne pri nas ne bo noben najel, ker prevec pricakuje. In v tem ni prihodnosti. Kitajci delajo za 1/3 cene in s tem ne mors bit konkurenten. Poleg tega pa jih je tok, da ena celotna Tomos tovarna izdela v vsem letu tuk mopedov kot bi jih kitajci porabli v enem mesecu, Kje je tu konkurenca na trgu?

Pa se nekaj: enkrat se bos tut ti sesul z motorjem ali pa bos samo ornk zacel kihat. (verjemi, z leti se zdravstveno stanje ne izboljsuje) in takrat bos hotel DOBREGA DOHTARJA, KI JE DOBRO IZUCEN IN KI JE ZELOOOO DOBRO POSLUSAL NA FAXU, PREKO KATEREGA TKO LEPO PLJUVAS. A si sploh predstavljas, kako bi blo pridet v bolnico, pa ti pride pred faco dohtar, za katerega ves, da je naredil samo OS? al pa se te ne? ta bi bla pa lepa, ne?

Vis, ZATO ljudje studirajo! Da bodo nekoc nekaj postali. Ampak da zadostimo temu pogoju, morajo pa mladi PREZIVETI svoja mlada in vcasih malo nora leta.

lp j

p.s. itak pa majo smrkci dovolj kamer, da posnamejo tablico po 30 sekund zasledovanja in lahko nato ugasnejo luci in se pocasi pripeljejo do tipa direkt domov s poloznico in je popolnoma nepotrebno, da je umrl. Da ves, ta fant, ki je umrl danes, bi lahko nekoc postal tocno tisti odvetnik, sodnik, dohtar, direktor, ki bi prav tebe, bmw, ali pa tvoje otroke spravil iz kaksne zagate. pa tega ne bo mogel. KER GA NI VEC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, ampak tole je pa res neprimeren post. Kaj zaboga mas pa ti za jamrat preko studentov? Pa pravic? Kaksen si bil pa ti ko si bil mlajsi? Ha? Lej, jst tut studiram in ti povem, da me vcasih kr mal prime, da bi vse skup na klin obesu, ko vidim sosolce iz OS, ki so sedaj veleuspesni privatniki in jim denar kar pada od riti, jst pa s svojo (pri 27 letih) zepnino komaj skozi mesec pridem brez da moram ledvico prodat. Ampak tko smo se odlocili. In vztrajamo. Kar se tice pa peskovnika: Ja sorry k nismo vsi taki metuzalemi, ki so bili mladi v casu ko je bil se Jezus v plenickah. (Ali kakor moj sosed pravi, da nikoli ni bil mlad, da se je star ze rodil.) Seveda pa upam, da bom mel dost pameti in tut mal srece, da bom docakal leta, ko bom lahko imel 500+ kilskega Bmwja najnovejsega letnika z vso originalno pripadajoco opremo itd. pa mamca tut. Kurc, zarad takih butlov gre pa drzava tja kot gre. Ce se nisi pogruntal, ti bom pa jst povedal (ne mors verjet, da si tok star pa tok butast.. .) Enga osnovnosolskega majstra ali pa se to ne pri nas ne bo noben najel, ker prevec pricakuje. In v tem ni prihodnosti. Kitajci delajo za 1/3 cene in s tem ne mors bit konkurenten. Poleg tega pa jih je tok, da ena celotna Tomos tovarna izdela v vsem letu tuk mopedov kot bi jih kitajci porabli v enem mesecu, Kje je tu konkurenca na trgu?

Pa se nekaj: enkrat se bos tut ti sesul z motorjem ali pa bos samo ornk zacel kihat. (verjemi, z leti se zdravstveno stanje ne izboljsuje) in takrat bos hotel DOBREGA DOHTARJA, KI JE DOBRO IZUCEN IN KI JE ZELOOOO DOBRO POSLUSAL NA FAXU, PREKO KATEREGA TKO LEPO PLJUVAS. A si sploh predstavljas, kako bi blo pridet v bolnico, pa ti pride pred faco dohtar, za katerega ves, da je naredil samo OS? al pa se te ne? ta bi bla pa lepa, ne?

Vis, ZATO ljudje studirajo! Da bodo nekoc nekaj postali. Ampak da zadostimo temu pogoju, morajo pa mladi PREZIVETI svoja mlada in vcasih malo nora leta.

lp j

p.s. itak pa majo smrkci dovolj kamer, da posnamejo tablico po 30 sekund zasledovanja in lahko nato ugasnejo luci in se pocasi pripeljejo do tipa direkt domov s poloznico in je popolnoma nepotrebno, da je umrl. Da ves, ta fant, ki je umrl danes, bi lahko nekoc postal tocno tisti odvetnik, sodnik, dohtar, direktor, ki bi prav tebe, bmw, ali pa tvoje otroke spravil iz kaksne zagate. pa tega ne bo mogel. KER GA NI VEC!

evo kot da bi mi misli bral, le da se meni ne da tako na dolgo in vljudno pojasnjevat, ker enim pač ne gre to v glavo in sem že zdavnaj obupal, pa raje malce norce brijem....

res lepo povedano, se ne bi mogel bolj strinjati :worship: :worship: , če se kdaj srečama maš od mene pijačo ali dve v dobrem :OK:

p.s: pa če rabiš kake bone, mi kuj reči na PM, men jih vsak mesec ostane po kakih 15, in mi je res žal da podarjam denar državi, medtem ko majo eni premalo... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kot da bi mi misli bral, le da se meni ne da tako na dolgo in vljudno pojasnjevat, ker enim pač ne gre to v glavo in sem že zdavnaj obupal, pa raje malce norce brijem....

res lepo povedano, se ne bi mogel bolj strinjati :worship: :worship: , če se kdaj srečama maš od mene pijačo ali dve v dobrem :OK:

p.s: pa če rabiš kake bone, mi kuj reči na PM, men jih vsak mesec ostane po kakih 15, in mi je res žal da podarjam denar državi, medtem ko majo eni premalo... .)

drink itak. prid v celje, greva na roglo na caj

pisat se mi pa ne da vec. sem se ze prevec itak razpisal.

pa da ne bo offtopic totalno... morm priznat, da sem zelo proti mulcem, ki bezijo pred smrkci, ampak taka je resnicnost. ampak smrtna kazen zaradi pobega pred smrkci? mal prehudo, ne?

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!