Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

3 dni ne pogledam teme, se nabere za 10 strani sranja... Moderatooooooooooooooor, lih k vidim da bereš tle... Popucaj malo (vključno s tem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 dni ne pogledam teme, se nabere za 10 strani sranja... Moderatooooooooooooooor, lih k vidim da bereš tle... Popucaj malo (vključno s tem)

naš kocek menda ni pristojen tukaj za brisanje, on ma samo 125-ke čez :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še ataIBA manjka, pa se bo cel film zavrtel v lanski poznojesenski čas.......sodelujoči so bolj ali manj isti (nekateri sicer včkratno razcepljene osebnosti, kar se jim v njihovih postih odločno pozna) :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. itak pa majo smrkci dovolj kamer, da posnamejo tablico po 30 sekund zasledovanja in lahko nato ugasnejo luci in se pocasi pripeljejo do tipa direkt domov s poloznico in je popolnoma nepotrebno, da je umrl. Da ves, ta fant, ki je umrl danes, bi lahko nekoc postal tocno tisti odvetnik, sodnik, dohtar, direktor, ki bi prav tebe, bmw, ali pa tvoje otroke spravil iz kaksne zagate. pa tega ne bo mogel. KER GA NI VEC!

Vidiš, lani je bilo dosti pisanja zaradi namernega izzivanja nesreče s strani policije, ki je tudi lovila mladeniča na motorju. Sramota, da se niso iz tega policaji nič naučili in ponavljajo neumnosti. Če ni v stanju takoj pogruntat ali je bežeči motorist "ropar banke, morilec na begu,...(saj je obveščen poradiu!!!)" ali prekrškar, bi moral vedeti, da je statistična verjetnost hudo na strani prekrškarjev, saj jih je več. Potem bi pa moral tako reagirati, kot si napisal. Pa tudi, če mu 100 x pobegne, je bolje kot pa da ga pri pobegu porinejo v smrt, ker jih ni "ubogal" :SS . In ne zaj nakladat, da bo taki jutri pobil pol avtobusne postaje, otroški vrtec,...ker se hitro ugotovi iz njegovega okolja kakšen je bil.

Popolnoma drugače bi zvenelo policijsko poročilo, če bi dejali, da so spoznali A.B., ki je zakrivil že več hudih prometnih nesreč, znan pijanec za volanom, objestnež,... divjal, ogrožal,... in so se zato odločili za pregon do skrajnosti. Pa še takrat bi morali trezno razmišljati, da ne bodo s tišanjem "odzadaj" porinli voznika z motorjem v otroški vrtec. Sokrivda :whistle: ?

Vojak v uniformi mora ubogati in uničevati nasprotnika - sovražnika. Vojna!

Policaj v uniformi se skrije za njo in z "zakonom", ki ga ščiti in zaradi svoje nadutosti in ipike počenja enako. Vojna? Ni je, so pa neodgovorni modro oblečeni objestneži, ki pobesnijo zaradi neubogljivosti voznika in so ga pripravljeni poriniti tudi v smrt.

Sramota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FRITZ vem da si o vsem dobro obveščen,Ampak kljub temu ;poznam obe nesreči ,ki sta se naredili danes v Konjiški občini. Prva ? Bomo mal počakal,ker sta mladoletnika lovila POLICISTA in posledično zakrivila nesrečo?Drugi moj prijatelj ,ki je umrl v Frankolovem je pa splet okoliščin in v obeh primerih ni šlo za objesnost.Vem da boš pameten kot so vsi policisti ampak tudi priče nekaj veljajo.

Vir: 24ur.com - če ti kaj ne paše, se pritoži njim. In ne komentiraj 'ad personam', če nimaš pojma o tem, s kom se pogovarjaš. Lahko pa napišeš, katere motorje sta vozila ponesrečena, če se ti da.

Sam še ataIBA manjka, pa se bo cel film zavrtel v lanski poznojesenski čas.......sodelujoči so bolj ali manj isti (nekateri sicer včkratno razcepljene osebnosti, kar se jim v njihovih postih odločno pozna) :headbang: :headbang:

A si moral!? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, lani je bilo dosti pisanja zaradi namernega izzivanja nesreče s strani policije, ki je tudi lovila mladeniča na motorju. Sramota, da se niso iz tega policaji nič naučili in ponavljajo neumnosti. Če ni v stanju takoj pogruntat ali je bežeči motorist "ropar banke, morilec na begu,...(saj je obveščen poradiu!!!)" ali prekrškar, bi moral vedeti, da je statistična verjetnost hudo na strani prekrškarjev, saj jih je več. Potem bi pa moral tako reagirati, kot si napisal. Pa tudi, če mu 100 x pobegne, je bolje kot pa da ga pri pobegu porinejo v smrt, ker jih ni "ubogal" :SS . In ne zaj nakladat, da bo taki jutri pobil pol avtobusne postaje, otroški vrtec,...ker se hitro ugotovi iz njegovega okolja kakšen je bil.

Popolnoma drugače bi zvenelo policijsko poročilo, če bi dejali, da so spoznali A.B., ki je zakrivil že več hudih prometnih nesreč, znan pijanec za volanom, objestnež,... divjal, ogrožal,... in so se zato odločili za pregon do skrajnosti. Pa še takrat bi morali trezno razmišljati, da ne bodo s tišanjem "odzadaj" porinli voznika z motorjem v otroški vrtec. Sokrivda :whistle: ?

Vojak v uniformi mora ubogati in uničevati nasprotnika - sovražnika. Vojna!

Policaj v uniformi se skrije za njo in z "zakonom", ki ga ščiti in zaradi svoje nadutosti in ipike počenja enako. Vojna? Ni je, so pa neodgovorni modro oblečeni objestneži, ki pobesnijo zaradi neubogljivosti voznika in so ga pripravljeni poriniti tudi v smrt.

Sramota!

Dej ne nabijajte! a ma vsak policijski avto kamero ? pomoje da ne. Kaj bi blo če tip nima tablce gor in ga ne more posnet ? Pol bi lahko vsi z neregistriranimi motorji okoli furali pa policajem bežali. Dej zresnte se. Pač tip je bežal in se je zabil nekam in kdo mu je zdej kriv ? A policaj k je biu na dolžnosti in je hotu norca umaknt iz prometa ? Pol pa nekaj pametujete o vožnji po predpisih pa nevem kaj še vse. Jst im dam čist prav da lovijo tele tiče okoli. Zakaj mu ma za bežat ? Če je vse po pravilih se lahko ustavi ne ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teh letih (to je bilo cirka 17 let nazaj) se nisem vozil z motorji, ki imajo 50-150 konjev, avta fotru nisem jemal, ni mi ga posojal, če pa bi m uga vzel, bi vzignil drugi dan lepo količino batin. Pred policaji nisem bežal, ker sem se jih bal oziroma imel rešpekt pred avtoriteto. ni me bil sam gobec tega, kako mi itak nič ne morejo in ne smejo.

meu sem frenda, ki se je 'zagiftal' s heroinom, pa nisem javkal okoli ,da je država kriva, ker ne prodaja legalno heroina.

Vi, današnja mularija, pa mate skos polna usta 'pravic' ... po drugi strani pa ... poglej, kake klamfe pišeš (ne dvomim, da je vse povsem resno mišljeno - o divjanju itd). Sprijazni se - več 'pravic' ko 'koristi', večje so pač lahko 'dolžnosti' oziroma 'cena' za njih.

Vse je stvar premosorazmernosti.

JA IN KO SI NAREDIL PIZDARIJO SI JIH FASAL ŠE OD FORTRA. Ni pomagalo nobeno javkanje v slogu " name so se brezveze spravili". Doma so zmeri rekli "brezveze že ni blo"... Dons pa smrkavo mladino starši izkoriščajo za tožbe, tako kot cigani vržejo defektnega otroka ored avto zato da dobijo odškodnino. Ravno zato sem za večja pooblastila kar se tega tiče. Kako naj država vzpostavi en red, če se vsak poizkus konča pri raznih varuhih človekovih pravic? Kaj pa pravice ostalih? Kaj pa varnost njihovih življenj in imetja? Jaz trdim, da bi red uveljavili le tako če bi lovili vsakega ki naredi prekršek in ga zato tudi kaznovali, ne pa, da se ene pušča, ker jih je nevarno lovit, da se revčki slučajno ne bi poškodovali... Ma ko ga jebe. Če noče ustavit in družbi plačat dolg za svojo pizdarijo mi je vseeno če crkne...

policaji so da se ustaviš, kakor se je ustavil tisti predvčerajšnjim in sprejel 3000€ kazni.... vse ostalo je BALKAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Točno tako.

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, lani je bilo dosti pisanja zaradi namernega izzivanja nesreče s strani policije, ki je tudi lovila mladeniča na motorju. Sramota, da se niso iz tega policaji nič naučili in ponavljajo neumnosti. Če ni v stanju takoj pogruntat ali je bežeči motorist "ropar banke, morilec na begu,...(saj je obveščen poradiu!!!)" ali prekrškar, bi moral vedeti, da je statistična verjetnost hudo na strani prekrškarjev, saj jih je več. Potem bi pa moral tako reagirati, kot si napisal. Pa tudi, če mu 100 x pobegne, je bolje kot pa da ga pri pobegu porinejo v smrt, ker jih ni "ubogal" :SS . In ne zaj nakladat, da bo taki jutri pobil pol avtobusne postaje, otroški vrtec,...ker se hitro ugotovi iz njegovega okolja kakšen je bil.

Popolnoma drugače bi zvenelo policijsko poročilo, če bi dejali, da so spoznali A.B., ki je zakrivil že več hudih prometnih nesreč, znan pijanec za volanom, objestnež,... divjal, ogrožal,... in so se zato odločili za pregon do skrajnosti. Pa še takrat bi morali trezno razmišljati, da ne bodo s tišanjem "odzadaj" porinli voznika z motorjem v otroški vrtec. Sokrivda :whistle: ?

Vojak v uniformi mora ubogati in uničevati nasprotnika - sovražnika. Vojna!

Policaj v uniformi se skrije za njo in z "zakonom", ki ga ščiti in zaradi svoje nadutosti in ipike počenja enako. Vojna? Ni je, so pa neodgovorni modro oblečeni objestneži, ki pobesnijo zaradi neubogljivosti voznika in so ga pripravljeni poriniti tudi v smrt.

Sramota!

Ata iba ampak glih zarad tega, ker se mu dovoli vse, bo postal enkrat človek ki ne bo spoštoval nobenih predpisov in moralnih norm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa varnost njihovih življenj in imetja? Jaz trdim, da bi red uveljavili le tako če bi lovili vsakega ki naredi prekršek in ga zato tudi kaznovali, ne pa, da se ene pušča, ker jih je nevarno lovit, da se revčki slučajno ne bi poškodovali... Ma ko ga jebe. Če noče ustavit in družbi plačat dolg za svojo pizdarijo mi je vseeno če crkne...

Tako ja !!! :worship: Skenslat če se ne ustavi pa tut do smrti če je treba !!! Še špice bi mogli pod kolesa metat če se nebi hotu ustavit ! Saj ogroža varnost drugih udeležencev v prometu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. lani je bilo dosti pisanja zaradi namernega izzivanja nesreče s strani policije, ki je tudi lovila mladeniča na motorju ...

... Popolnoma drugače bi zvenelo policijsko poročilo, če bi dejali, da so spoznali A.B., ki je zakrivil že več hudih prometnih nesreč, znan pijanec za volanom, objestnež,... divjal, ogrožal,... in so se zato odločili za pregon do skrajnosti ...

... so pa neodgovorni modro oblečeni objestneži, ki pobesnijo zaradi neubogljivosti voznika in so ga pripravljeni poriniti tudi v smrt ...

Človeška neumnost nima meja. In moja očitno tudi ne.Do sedaj sem mislil, da nesrečo izziva tisti, ki beži - sem se pač motil! Sprijazniti se bom moral z dejstvom, da je bežanje pred policaji PRAVILNA odločitev, vse drugo je prekršek. In tisti tip s kufri bi moral dobiti še dodatnih 500€ kazni, ker je policajem ustavil.

Mimogrede, če policaji TOČNO vedo, kdo je prekrškar, ga ne lovijo, ampak ga počakajo doma. Zakaj v tem primeru dovoljuješ preganjanje, v prejšnem pa ne? Se ti morda ne zdi, da naj bi zakon veljal za vse enako? Ščiješ po vetru ali si le en navaden dvoličnež?

'Modro oblečeni objestneži' se trudijo narediti vsaj malo reda na naših cestah, v smrt pa se porine sam tisti, ki se požvižga na zakone in predpise. In takih je na naših cestah še vedno veliko preveč. Pa še veselo se s tem hvalijo na MS in živijo v prepričanju, da so neki silni frajerji, hehe.

Pa zaradi mene se kar pobijte na cestah. Za vami ne bom prelil niti ene solze, ker bom vedel, da so s smrtjo vsakega idiotskega dirkača naše ceste za malenkost bolj varne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata iba ampak glih zarad tega, ker se mu dovoli vse, bo postal enkrat človek ki ne bo spoštoval nobenih predpisov in moralnih norm...

Ma dej no pametuj. Kot da se ne spomnis svojih mlajsih in malo bolj norih let... Lej, vecina mladih, tudi neodgovornih in razvajenih, postanejo v koncni fazi prav posteni clani druzbe, ki prav toliko pridonesejo kot vsi ostali. Mladinska razposajenost in pomanjkanje izkusenj, ter napacno ocenjevanje situacije je pa itak logicna, saj nimajo tolk izkusenj, da bi pravilno presodili. Pa ni treba, da so vsi mladi kreteni in nevemkaj...

Samo predstavljaj si, da si se od kolega sposodu motor za en krog, da enkrat vidis, kako to zgleda, itak da brez izpita in nato v voznji skozi svoj kraj vidis plave lucke za sabo. Koliko procenten pa si, da bi se prav odlocil tudi ti v teh letih? Ves, psihologi smo naredili vrsto kontroliranih eksperimentov in ti povem, da vec kot 80% ljudi reagira enako, ko so postavljeni v enake okoliscine. Kar pomeni, da ce bi se v tistih letih tebi zgodilo to, kar se je njemu, je verjetnost visja od 80%, da bi tudi ti enako odreagiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se nekaj: enkrat se bos tut ti sesul z motorjem ali pa bos samo ornk zacel kihat. (verjemi, z leti se zdravstveno stanje ne izboljsuje) in takrat bos hotel DOBREGA DOHTARJA, KI JE DOBRO IZUCEN IN KI JE ZELOOOO DOBRO POSLUSAL NA FAXU, PREKO KATEREGA TKO LEPO PLJUVAS. A si sploh predstavljas, kako bi blo pridet v bolnico, pa ti pride pred faco dohtar, za katerega ves, da je naredil samo OS? al pa se te ne? ta bi bla pa lepa, ne?

Vis, ZATO ljudje studirajo! Da bodo nekoc nekaj postali. Ampak da zadostimo temu pogoju, morajo pa mladi PREZIVETI svoja mlada in vcasih malo nora leta.

lp j

Ej, ktere droge si vzel preveč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si upa kdo od zagovornikov policajev, ki so pahnili smrt tega mladeniča, v oči pogledati njegovim staršem in izreči stvari, ki jih pišete tukaj ?

Kako lahko pišete, da je sam kriv, da je izzival, zaslužil ipd... Fant je bil star 16let, dvomim da se je zavedal, da gre z svojimi manevri v smrt. Policaja, ki sta ga preganjala sta malo starejša (mentalno verjetno tudi ne kaj dosti) in bi lahko bila pametnejša.

Ne gre za "podrgnjeno koleno in sam si si kriv, ker izzivaš" zadevo. Fant je umrl. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. itak pa majo smrkci dovolj kamer, da posnamejo tablico po 30 sekund zasledovanja in lahko nato ugasnejo luci in se pocasi pripeljejo do tipa direkt domov s poloznico in je popolnoma nepotrebno, da je umrl. Da ves, ta fant, ki je umrl danes, bi lahko nekoc postal tocno tisti odvetnik, sodnik, dohtar, direktor, ki bi prav tebe, bmw, ali pa tvoje otroke spravil iz kaksne zagate. pa tega ne bo mogel. KER GA NI VEC!

Ja in? Lahko pa bi postal tista baraba, ki meni ali tebi motor ukrade. Lahko pa bi bil nekdo, k iga sploh v lajfu ne bi srečali. In sploh se mi to mrhovinarstvo, pisanje o nesrečah na forumih, zdi mimo ... koji qrac mene briga, da se je en tam nekje razlepil do smrti ... saj vsi vemo, da se lahko zgodi in da se dogaja ... forum bi bil bolj uporaben in prijeten in fajn brez tovrstnih tem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da ne bo offtopic totalno... morm priznat, da sem zelo proti mulcem, ki bezijo pred smrkci, ampak taka je resnicnost. ampak smrtna kazen zaradi pobega pred smrkci? mal prehudo, ne?

Če si že tolk pridn študentek, začni tudi vežbati ekzaktno izražanje.

"Smrtna kazen" - nekaj, kjer nekoga kaznujejo s smrtjo. Ta tip pa si je kazen napisal kvečjemu sam. Torej to ni bila kazen ...

Jebiga - tovrstna patetika mi dvigne dekl.

Evo, zaj pa mi para iz ušes šprica ... ti si kriv!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, lani je bilo dosti pisanja zaradi namernega izzivanja nesreče s strani policije, ki je tudi lovila mladeniča na motorju. Sramota, da se niso iz tega policaji nič naučili in ponavljajo neumnosti. Če ni v stanju takoj pogruntat ali je bežeči motorist "ropar banke, morilec na begu,...(saj je obveščen poradiu!!!)" ali prekrškar, bi moral vedeti, da je statistična verjetnost hudo na strani prekrškarjev, saj jih je več. Potem bi pa moral tako reagirati, kot si napisal. Pa tudi, če mu 100 x pobegne, je bolje kot pa da ga pri pobegu porinejo v smrt, ker jih ni "ubogal" :SS . In ne zaj nakladat, da bo taki jutri pobil pol avtobusne postaje, otroški vrtec,...ker se hitro ugotovi iz njegovega okolja kakšen je bil.

Ej, tolk star, pa tolk pameten, kot bojda si, pa še kr ne prepoznaš klobase, ko jo izrečeš/napišeš?

Ehhh ...

A si moral!? :rolleyes:

Ravnokar mi je šleper pripeljal pivo in kokice. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in? Lahko pa bi postal tista baraba, ki meni ali tebi motor ukrade. Lahko pa bi bil nekdo, k iga sploh v lajfu ne bi srečali. In sploh se mi to mrhovinarstvo, pisanje o nesrečah na forumih, zdi mimo ... koji qrac mene briga, da se je en tam nekje razlepil do smrti ... saj vsi vemo, da se lahko zgodi in da se dogaja ... forum bi bil bolj uporaben in prijeten in fajn brez tovrstnih tem ...

1. Ce te en kurac briga, kaj pa pol pises v to temo? Zakaj jo beres? Pac ne beri, a ne? Ufff, kok je to zahtevno zate.

2. Ta tema je zato, da drugje ljudje ne "smetijo".

3. Sej vsi vemo, da se dogaja in da se bo. Ampak za razliko od tebe cloveska bitja cutimo empatijo do starsev in se cutimo vsaj malo odgovorne do naslednjega 16 letnika. Mogoce bo pa kak 16 letnik v prihodnosti najprej pomislil, kaj dela in kaj naj naredi, ce bo tole bral. Upanje ostaja.

4. Ja, se dogaja. Tudi posilstva se dogajajo in umori in ropi in vojne. Ni pa treba, da nam je vsec, da se dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si upa kdo od zagovornikov policajev, ki so pahnili smrt tega mladeniča, v oči pogledati njegovim staršem in izreči stvari, ki jih pišete tukaj ?

Kako lahko pišete, da je sam kriv, da je izzival, zaslužil ipd... Fant je bil star 16let, dvomim da se je zavedal, da gre z svojimi manevri v smrt. Policaja, ki sta ga preganjala sta malo starejša (mentalno verjetno tudi ne kaj dosti) in bi lahko bila pametnejša.

Ne gre za "podrgnjeno koleno in sam si si kriv, ker izzivaš" zadevo. Fant je umrl. :cry:

Ja, upam - ampak to res ne bi bilo olikano, sploh ne v tem trenutku.

Sori, če sem ti pokvaril briljantno objavo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si že tolk pridn študentek, začni tudi vežbati ekzaktno izražanje.

"Smrtna kazen" - nekaj, kjer nekoga kaznujejo s smrtjo. Ta tip pa si je kazen napisal kvečjemu sam. Torej to ni bila kazen ...

Jebiga - tovrstna patetika mi dvigne dekl.

Evo, zaj pa mi para iz ušes šprica ... ti si kriv!!! ;)

joj kok se sekiram k ti para iz uses ven sprica. bogi ti. to je moja prva misel, ko se zbudim; da nebi danes slucajno naredil ali rekel ali napisal necesa, ki bi tebi dvignilo dekl. res, oprosti. zaL mi je ... ufff... butl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. Sej vsi vemo, da se dogaja in da se bo. Ampak za razliko od tebe cloveska bitja cutimo empatijo do starsev in se cutimo vsaj malo odgovorne do naslednjega 16 letnika. Mogoce bo pa kak 16 letnik v prihodnosti najprej pomislil, kaj dela in kaj naj naredi, ce bo tole bral. Upanje ostaja.

Epatija je eno, pljuvanje čez policaje in krivitev njih za njegovo smrt pa drugo.

Empatija je ok, včasih celo super. Ko prerase v patetiko, je pa moteča (oziroma patetična).

Vsaj malo bolj realni bodite pri tem, prosim.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FRITZ vem da si o vsem dobro obveščen,Ampak kljub temu ;poznam obe nesreči ,ki sta se naredili danes v Konjiški občini. Prva ? Bomo mal počakal,ker sta mladoletnika lovila POLICISTA in posledično zakrivila nesrečo?Drugi moj prijatelj ,ki je umrl v Frankolovem je pa splet okoliščin in v obeh primerih ni šlo za objesnost.Vem da boš pameten kot so vsi policisti ampak tudi priče nekaj veljajo.

no, daj oriši te okoliščine in podrobnosti. Me prav zanima ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ves, psihologi smo naredili vrsto kontroliranih eksperimentov in ti povem, da vec kot 80% ljudi reagira enako, ko so postavljeni v enake okoliscine. Kar pomeni, da ce bi se v tistih letih tebi zgodilo to, kar se je njemu, je verjetnost visja od 80%, da bi tudi ti enako odreagiral.

Verjetno res, a posledice za neodgovorna dejanja naj vsak nosi sam, ne pa da se jih vali na rame nekoga drugega.

Kaj bi bilo, če bi tvojega otroka (če ga imaš) zalotili pri kraji v trgovini? A je kriv otrok ali poslovodja trgovine, ker ima stvari naložene na policah?

Pri opisu teh vaših testov oz. eksperimentov se mi poraja eno vprašanje: testirane osebe SO POSTAVLJENE v enake okoliščine in torej postavljene pred dejstvo, da morajo glede na dane okoliščine nekako odreagirati. V primeru bežanja pred policijo pa se osebe SAME postavijo v take okoliščine. Verjetno testiranim osebam niste predstavili take situacije, npr: prijatelj ti je pripravljen posoditi motor, da se malo pelješ okoli. Čeprav veš, da nimaš izpita in motor morda celo ni registriran. In če te začnejo loviti policaji, a boš bežal, čeprav dobro veš, da nimaš izkušenj in da obstaja precej velika verjetnost, da se bo beg končal z nesrečo in verjetno tudi s smrtjo?

Verjetno bi bil potem procent še višji, a bi se ljudje odločili, da policajem ustavijo ali pa da sploh ne grejo na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Jakob upam si. Pa še vsakemu staršu lahko povem, da je pravzaprav največji krivec za nesrečo sam, ker mulcu ni podal prave vzgoje. Če bi mu jo podal, bi mulc ustavil in sprejel zasluženo kazen, kot sem jo vedno tudi sam v mladih letih in jo tudi še sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma vsak policijski avto kamero ? pomoje da ne.

Kaj bi blo če tip nima tablce gor in ga ne more posnet ?

Ce jih nimajo, bi jih pa morali met. Angleski, nemski in ameriski policijski avti imajo vsi vsaj kamero, ki snema dogajanje. Sej ni treba, da je provida, ki meri se hitrost itd. mislim, da po ena kamera namontirana v vsak policijski avto ne pomeni takega stroska za drzavo kot invalidnost enega mladenica, ki je probal pobegnit.

Ce tip ni ma tablice gor pa pac pobegne. vseh tut ne mors ujet. s tem se smrkci vedno tolazijo, ko ne morejo ustavit cele kolone. Poleg tega pa je slovenija tok majhna, da sploh ni treba, da je tablica gor. brez tablice se itak furajo ljudje samo na krajsih razdaljah, kar pomeni, da je bil fant lokalec in da ga ljudje ziher poznajo.

lej, jst mam motor parkiran v celju in ko smo se pogovarjali z drugimi celjani, so takoj vedeli, kje zivim, ker so pred bajto videli moj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce jih nimajo, bi jih pa morali met. Angleski, nemski in ameriski policijski avti imajo vsi vsaj kamero, ki snema dogajanje. Sej ni treba, da je provida, ki meri se hitrost itd. mislim, da po ena kamera namontirana v vsak policijski avto ne pomeni takega stroska za drzavo kot invalidnost enega mladenica, ki je probal pobegnit.

Ce tip ni ma tablice gor pa pac pobegne. vseh tut ne mors ujet. s tem se smrkci vedno tolazijo, ko ne morejo ustavit cele kolone. Poleg tega pa je slovenija tok majhna, da sploh ni treba, da je tablica gor. brez tablice se itak furajo ljudje samo na krajsih razdaljah, kar pomeni, da je bil fant lokalec in da ga ljudje ziher poznajo.

lej, jst mam motor parkiran v celju in ko smo se pogovarjali z drugimi celjani, so takoj vedeli, kje zivim, ker so pred bajto videli moj motor.

Aja, "bi morali" ... to je tudi ena magična beseda v lajfu, ja ... Z njo se kompenzira vsako pizdarijo in problem, pred katerim se znajdemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!