Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Ne pa da s tem nadomeščaš predvidevanja, ter da s tem opravičuješ, druge elemente opazovanja ipd. Omenil sem samo da, pa MOGOČE, te bo kdo prej videl.. in samo to trdim...

MOGOČE se boš pa razvadil in boš manj pozoren ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pretiravaj, ker omenjena primerjava nima nobene zveze z odprtim rorom.

Res je, predpisi so zato, da ne pride do anarhije, prav tako je res, da če bi vsem vozila rohnela, ne bi posameznik prišel do izraza. Ampak ključna beseda je če bi, dejstvo je pa, da še ne. In dokler še ne, sem pač pripravljen kršit en napisan predpis in posledično tudi tvegat kazen, v zameno za večjo varnost, oziroma moj boljši občutek na cesti. Sebično na en način? Seveda, saj gre zame in mi je čisto vseeno kaj ostali mislite, ker s tem ne delam ničesar, da bi ogrožal druge :winkiss: :)

Dober zvok je pa itak bonus :D

Problem je lih v tem ko s takim razmišljanjem pride do pretiravanja....tko kot si ti postaviš mejo višje od predpisov si lahko nekdo tud...višje kot ti...in tretji še višje...na koncu je pa lahko za posameznike samo manjše kršenje predpisov zaradi njihove lastne ¨koristi¨...tko kot reku niti nimam nč proti odprtim rorom....kokr tud ne z 500 € čestitko, če te seveda ustavijo ;)...peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons na črnem kalu ena prometna nesreča ..... sam k smo šli mim je blo že pospravlen pa še dva policista stala zdravn.... mogoče kdo kej ve kaj je blo??? upam da ni blo spet kej hudga, zkej cesta ni bla vidt glih ok :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kaj je blo včerej ob 5-ih pol 6-ih na Tržaški cesti pri Gimanizij Vič.

En Suzuki se je razbou, a kdo kej ve kaj je blo in kako je z motoristom?

LP

no to sm bil jst k sm se razbil,,,,končno doma z bolnice,,,,ni blo glih luštno,, :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocco tole je bil član vašega foruma

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showuser=10368

Živel je za motor in na njemu umru :(

Tine rip :cry:

A je imel tako rumeno cbr-ko,z napisom max spredaj?Ravno te dni enkrat sem se spomnu nanj,kot na bežnega znanca in pomislu sam pr seb,da ga že dolgo nisem vidu....

Naj počiva v miru...... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin Plantan - Tine

oži

Več o nesreči najdete na žurnalovi strani,24ur in lokalno.si(slikovni material)

Lahko mogoče kdo razloži tole...totalno zmedeno...obstaja možnost da ga je mogoče "zapelo" kakšno mimoidoče vozilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap.....naravnost srhljivo je brati forum in prispevke v njem.

Spet se iz njih vidi.....oziroma se razbere.......da je bila bil........glavni problem......OBJESTNOST!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko mogoče kdo razloži tole...totalno zmedeno...obstaja možnost da ga je mogoče "zapelo" kakšno mimoidoče vozilo?

Na kraju nesreče se je nekaj govorilo o tem, da je zapel avto, samo to je treba jemat z rezervo. Po nesreči lahko vsak pametuje. En reče, drugi poprime za besedo, tretji že trdi da je to res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred lani je imel rumeno CBR-ko ki jo je res razbil pri poljanskem klancu...Po njegovem pričanju naj bi ga "zapel" nasproti vozeči voznik, ki je prehiteval vozilo...nisem čisto prepričan (ne me držat za besedo). Takrat je bila pod vprašanjem njegova noga saj si je zgulil precejšen del kolena. Policisti niso verjeli njegovi izjavi in od takrat naprej je na motorju vedno imel kamero. 15 min pred nesrečo v soboto pa jo je pospravil v žep.

Sodeč po slikah iz kraja nesreče bi teško sklepal da kar tako padel...Sam sem svojo motoristično kariero zaključil pri skuterju, zato vsi vi bolje veste kako potekajo te zadeve..samo čudno se mi zdi da motor polagaš u levo z glavo pa priletič u desno stran.

Tko hudo kot mi je zanj, mi ni bilo še za nobenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto gotovo ne bo nikoli nihče vedel kaj je bilo, govoric pa bo seveda mnogo.

Tine počivaj v miru, bil si dober dečko in sožalje vsem žalujočim za njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, sam tale cesta je tud zelo hitra... Spomnm se tipa iz Divje jage letos, ves nasmejan...Jebemu...sozalje zalujocim..

PS: Matr, v lokalno.si so res rabil objavt sliko s trugo, res... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj pa je neprimerljivo z življenjem v bližini prometnice, v naselju, kjer se poleti mimo pripelje zavidljivo število motorjev in to od ranega jutra do pozne večeri. Torej, preden me boš TI uspel pregnati v ene rovte ti zagotavljam, da bo Policija s ceste počistila vse z odprtimi izpuhi, le zadostno pobudo potrebujejo. Zatorej je vsako pretiravanje z odprtimi izpuhi le korak bližje večji represiji. Odloči se pa sam, ker te jaz osebno ne bom spravljal s ceste, saj za to nimam nobenih pooblastil. Lahko pa venomer povem, kakšno mnenje imam o tem.

Friz, dobro napisano!

Problem je, da eni (na žalost jih ni tako malo) enostavno nočejo dojeti, da z načinom vožnje in zvočnim nasiljem nad okolico škodijo motorizmu nasploh. Zakoni so samo zaradi teh-takih voznikov bolj represivni, ljudje (vozniki in krajani) pa bolj netolerantni do vseh motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se odločiš recimo z avtom nekaj prehiteti, si vzporedno z recimo šleparjem, pa se ti naenkrat izza sicer oddaljeneg ovinka prikaže neko vozilo. da se ne bi znašel v morebitnih škarjah pričneš zavirati. in glej ga zlomka, zavira tudi prehitevano vozilo. in situacija postane slabša kot je bila...

mogoče drugi tega niste občutili, meni se je to že parkrat zgodilo.

Prepričan sem, da se je kaj podobnega zgodilo že večini voznikov, če pa se ti to dogaja večkrat in redno, se vprašaj, dokler je še čas, kaj delaš narobe ti...

Nobenega dvoma ni, da je ovinek "sicer oddaljen" le tebi, saj drugače ne bi bilo nikakršnega razloga, da bi ti "pomagali" vozniki tovornjakov, ki to načeloma storijo le v kritičnih situacijah. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!