Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

sivilasje.press

ta press je tudi pri meni, kar pa nam-a ni kaka posebna varovalka... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta press je tudi pri meni, kar pa nam-a ni kaka posebna varovalka... :naughty:

edina "ta prava" varovalka je v glavi in če dela pravilno ni panike ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pozn sm porajtu...

kasneje sm zvedu da bi v kratkem postal bodoči očka :huh: ...s punco sta (z)rihtala stanvanje itd. Vozil je pa TDM 900.

R.I.P

a ni kreširan motor nek KTM, menda celo zloglasni SuperDuke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JS sm vrjetn 2 nesreče mal pomešu..ups...se opravičujem...za Dvor - Soteska pa ne vem kater motor je biu...verjetno si za tega mislu da vozi KTM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pozn sm porajtu...

kasneje sm zvedu da bi v kratkem postal bodoči očka :huh: ...s punco sta (z)rihtala stanvanje itd. Vozil je pa TDM 900.

R.I.P

Tole se nanaša na sobotno nesrečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u nedeljo ob 17.1o je v nesreči pred dvorom motorist vozil KTM SuperDuke. Ima motor res nekšne seriske napake ki znajo bit zelo nevarne...Nekako so me pritegnili tile motorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 12.00 je blo nekej na avtocesti, pred Lomom. a kdo ve kaj več?

Motoris (honda-nevem kater model),se je zaletel v zadnji del avta.

K sreči je mel sam lažje telesne poškodbe,vsaj na terenu je tako zgledalo (ključnica,prsni koš,glava)

Oskrbovan je bil s strani NMP Postojna in bil prepeljan v LJ-KC na nadaljno diagnostiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoris (honda-nevem kater model),se je zaletel v zadnji del avta.

K sreči je mel sam lažje telesne poškodbe,vsaj na terenu je tako zgledalo (ključnica,prsni koš,glava)

Oskrbovan je bil s strani NMP Postojna in bil prepeljan v LJ-KC na nadaljno diagnostiko.

moja mama, k je pelala mimo, in skor spustila dušo od hudga, bo zelo vesela, de je živ. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoris (honda-nevem kater model),se je zaletel v zadnji del avta.

K sreči je mel sam lažje telesne poškodbe,vsaj na terenu je tako zgledalo (ključnica,prsni koš,glava)

Oskrbovan je bil s strani NMP Postojna in bil prepeljan v LJ-KC na nadaljno diagnostiko.

Sicer ne vem kako je bilo tu, ampak ne morem da nebi zlil žolča na debile ki se ti z 90 v peti (ali šesti pri traktorjih) lotijo prehitevat češ "bo že pobremzal". Če pride do pizdarije so pa potem vsi pametni da si, če nisi mogel pobremzat, divjal in si sam kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u nedeljo ob 17.1o je v nesreči pred dvorom motorist vozil KTM SuperDuke. Ima motor res nekšne seriske napake ki znajo bit zelo nevarne...Nekako so me pritegnili tile motorji

Tudi jaz sem slišal, da so jih veliko razbili. Baje da imajo serijsko napako. V prometni ima napisanih namreč nekih 120 konjev in so baje za razliko od poševnookih konkurentov pravi. Mladci se bojda usedejo gor in ko jih opozorijo da zadeva spodobno vleče rečejo: "A samo 120 konjev? Ah pičkin dim je tole za nas..." No na ta način se jih je baje že dost prekucnilo na kakih probah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prometni ima napisanih namreč nekih 120 konjev in so baje za razliko od poševnookih konkurentov pravi. Mladci se bojda usedejo gor in ko jih opozorijo da zadeva spodobno vleče rečejo: "A samo 120 konjev? Ah pičkin dim je tole za nas..." No na ta način se jih je baje že dost prekucnilo na kakih probah...

kokr se sam spomnim ima tudi zeloooo konkretne zavore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr se sam spomnim ima tudi zeloooo konkretne zavore...

Za info lahko povem,da pri KTM Superduku zavore niso nek čudež!! Čeprav piše gor Brembo,to še NE pomen,da ne smeš ročke stisnit!!! V glavnem slabše so kot na SS motorjih,in to kar občutno!! Sama moč pa tega motorčka pa tud ni tko brutalna oz. sploh NI,kot jo nekateri opisujejo. Glavna napaka je v veliki meri pretiravanje voznika motorja oziroma neobvladovanje le tega (sej vsi vemo,da gre v današnjih cajtih vsak drug wanabe motorist iz skuterja na 1000 ccm motor in obvlada k sam "il dottore Rossi" :slap: :slap: )!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za info lahko povem,da pri KTM Superduku zavore niso nek čudež!! Čeprav piše gor Brembo,to še NE pomen,da ne smeš ročke stisnit!!! V glavnem slabše so kot na SS motorjih,in to kar občutno!! Sama moč pa tega motorčka pa tud ni tko brutalna oz. sploh NI,kot jo nekateri opisujejo. Glavna napaka je v veliki meri pretiravanje voznika motorja oziroma neobvladovanje le tega (sej vsi vemo,da gre v današnjih cajtih vsak drug wanabe motorist iz skuterja na 1000 ccm motor in obvlada k sam "il dottore Rossi" :slap: :slap: )!!

sej ss-ov je tud precej po tleh...

obvladat gas in bremzo, to sem mislil, ampak nisem najbolj pameten na svetu zato, čao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem slišal, da so jih veliko razbili. Baje da imajo serijsko napako. V prometni ima napisanih namreč nekih 120 konjev in so baje za razliko od poševnookih konkurentov pravi. Mladci se bojda usedejo gor in ko jih opozorijo da zadeva spodobno vleče rečejo: "A samo 120 konjev? Ah pičkin dim je tole za nas..." No na ta način se jih je baje že dost prekucnilo na kakih probah...

Leta 2005, ko se je začela prodaja teh motorjev, jih je bilo prodanih 7 v SLO ....Šest jih je bilo na koncu sezone v treskah (prvi takoj po nakupu v KP).... :naughty: Zanimivo razmišljanje biker77, zanimivo.... :lol:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej po novem so že motocikli krivi če si kdo kej naredi al kaj?

Ja seveda, kaj si pa mislil? Kdo pa naj bi bil? Morda motorist? Lepo te prosim, stop sausageing.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi motocikli, ker letijo kot metek, v glavnem pa je kriv sam motorist, ker misli, da 100% obvlada ta metek :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem slišal, da so jih veliko razbili. Baje da imajo serijsko napako. V prometni ima napisanih namreč nekih 120 konjev in so baje za razliko od poševnookih konkurentov pravi. Mladci se bojda usedejo gor in ko jih opozorijo da zadeva spodobno vleče rečejo: "A samo 120 konjev? Ah pičkin dim je tole za nas..." No na ta način se jih je baje že dost prekucnilo na kakih probah...

In kakšna naj bi bila serijska napaka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipična situacija...

ko začne nekdo tretji reševati prometno situacijo prvih dveh, hkrati pa ne predvidi vseh posledic svojega dejanja...

žal... :unsure:

:slap:

očitno ne poznaš ozadja nesreče - bolje biti tiho, kot govoriti bedarije!

na delo.si majo kr fajn napisan (po branju bo mogoče bolj jasno)

Blizu odcepa za Šobec umrl 26-letni voznik motornega kolesa – Motorist, ki je pripeljal nasproti, laže poškodovan – Letos na Gorenjskem devet mrtvih Bled – V soboto zvečer se je na regionalni cesti med Bledom in Lescami zgodila huda prometna nesreča. Na kraju samem je umrl 26-letni voznik motornega kolesa yamaha TDM 900 iz Posavca, medtem ko je motorist na hondi CBR 900, sicer iz Kamne Gorice, dobil lažje poškodbe. V prometno nesrečo sta bila poleg obeh motornih koles, ki sta vozili iz nasprotnih smeri, vpletena še dva avtomobila. Kot so včeraj sporočili s kranjske policijske uprave, se je nesreča blizu odcepa za Šobec zgodila ob 19.20. Od Bleda proti Lescam je vozil 26-letnik na yamahi, pred njim pa je renault megane peljala 34-letna voznica z Bleda. Ta je v nepreglednem ovinku zmanjšala hitrost in se pomaknila nekoliko desno proti robu vozišča. Motorist za njo je zavrl, vendar je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil ravnotežje in padel. Z motorjem je zadel megana. Motorista je odbilo na nasprotno smerno vozišče, po katerem sta pripeljala 25-letni motorist honde in 32-letni voznik forda focus. Oba motorista sta se zaletela, takoj za tem pa je v njiju trčil še focus. Uničena motorja sta obstala približno pet metrov narazen, pred kratkim nameščena zaščitna ograja pa je pred zdrsom po brežini ustavila ford focus iz Bohinjske Bistrice.

Poškodbe so bile za 26-letnega voznika yamahe tako hude, da je umrl na kraju nesreče. Leto dni mlajšega motorista oziroma voznika honde, ki se je laže poškodoval, so odpeljali v jeseniško bolnišnico. Na kraju so poleg policistov in reševalcev posredovali še gasilci GARS Jesenice in prostovoljni gasilci z Bleda. Cesta je bila zaradi ugotavljanja okoliščin nesreče za ves promet zaprta vse do polnoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!