Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

ne vemo kako bi se vse skupaj končalo, če recimo voznica ne bi zavrla...

verjamem da obstaja velika verjetnost, da bi se vse skupaj končalo brez problemov...

nič kaj dosti drugače - hitrost obeh motoristov (pa ne samo njuna, kolono lesce - bled so pred njima za las prehiteli 3je-4je motoristi) je bla neprimerno visoka (omejitev lesce - bled je 70km/h), motoristi so vozili minimalno 100km/h, kolona se je premikala 50 - 60km/h. zakaj vem? ker sem bil priča dogodku.

voznica se je umikala motoristu, (ki je prehiteval po nasprotnem voznem pasu) po svojem pasu skrajno desno. drugi motorist, ki je pripeljal za njo je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil oblast nad vozilom, trčil oz. padel na njen levi bok avtomobila, kamor ga je potem odbilo na nasprotni vozni pas, kjer je vanj trčil drug motorist, ki je ravno tako prehiteval, vanju pa še voznik avtomobila.

Podlegel je motorist, ki ni prehiteval.

napačno! OBA motorista sta prehitevala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha! še to ne veš in govoriš!

Bravo.

Samo tko za orientacijo; kraj dogodka med odcepom za Šobec in odcepom za hipodrom(20m pod koritom).

Podlegel je motorist, ki ni prehiteval.

Bil sem na kraju dogodka, ko so ga reševalci oživljali.

ti si bil priča nesreči, al si samo prletu pogledat kaj dogaja?

samo vprašam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napačno! OBA motorista sta prehitevala.

sam če sta oba prehitevala bi se morala en v drugega zaletet..

a ni brezveze zdej pamtvat?

al je treba drgnit eno zgodbo do onemoglosti?

jebat ga..stvar ki se dogaja vsak vikend povsod po sloveniji se je končala slabo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam če sta oba prehitevala bi se morala en v drugega zaletet..

a ni brezveze zdej pamtvat?

al je treba drgnit eno zgodbo do onemoglosti?

jebat ga..stvar ki se dogaja vsak vikend povsod po sloveniji se je končala slabo..

logika je eno, dejstva in splet okoliščin drugo... majo na delo.si kr uredu napisano.

ne, ni treba stvari drgnit do onemoglosti in jih niti ne bomo. problem je v tem, da se najraje oglašajo ljudje, ki ali niti niso dobro prebrali za kaj se gre ali so površno prebrali ali pa na podlagi zgodb, ki jih slišijo od skupka ljudi stvari interpretirajo po svoje in dobesedno pametujejo po svoje.

se pa strinjam... stvar se dogaja vedno in povsod - tako pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izkušnja na ravnici pred Kozino (iz KP) verjetno vsi vemo katera-tista kjer z lahkoto potegneš 200+.....

pred menoj avti in se pripravljam za prehitevanje, nasproti na varni razdalji isto avti in ko potegnem istočasno na nasprotni motorist isto kot jaz potegne mimo, sekunde, desetinke... pa švigneva mimo en druzga....

100x rata, 101.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AC Unec - Logatec 30.9.2008

Na AC med Uncem in Logatcem, pri počivališču Lom je prišlo do prometne nesreče. Gasilci smo mesto nesreče proti požarno in prometno zavarovali, nudili pomoč reševalcem pri oskrbi motorista, odklopili akumulatorje na vozilih in nevtralizirali razlite tekočine po cestišču.

Honda VFR 800 :( :( :(

post-17185-1222977483_thumb.jpg

post-17185-1222977495_thumb.jpg

post-17185-1222977507_thumb.jpg

post-17185-1222977521_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

logika je eno, dejstva in splet okoliščin drugo... majo na delo.si kr uredu napisano.

ne, ni treba stvari drgnit do onemoglosti in jih niti ne bomo. problem je v tem, da se najraje oglašajo ljudje, ki ali niti niso dobro prebrali za kaj se gre ali so površno prebrali ali pa na podlagi zgodb, ki jih slišijo od skupka ljudi stvari interpretirajo po svoje in dobesedno pametujejo po svoje.

se pa strinjam... stvar se dogaja vedno in povsod - tako pač je.

dobro da imamo od včeraj dalje tebe na forumu, da nam boš lahko tudi v bodoče razsvetljeval zadeve. vse v prid temu, da ne bomo nekateri nevedneži metali slabo luč na celotno motosvetovo populacijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo vzel podatke o lastniku? Motor zgleda še dokaj dobro ... ziher bo poceni naprodaj?

Mrhovinar :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro da imamo od včeraj dalje tebe na forumu, da nam boš lahko tudi v bodoče razsvetljeval zadeve. vse v prid temu, da ne bomo nekateri nevedneži metali slabo luč na celotno motosvetovo populacijo...

to jo nekateri že itak (TAKO ALI DRUGAČE), če še nisi dojel! ŽAL!

Popravljeno . Popravil inferno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrhovinar :SS

Stari, sem se samo hecal. Zakaj? Zato, ker mi gre na qrac, kako z veseljem se objavljajo fotografije nesreč ... in se pametuje o tem, kaj je kje bilo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne od Kobarida proti Bovcu(vas Trnovo ob Soči).

Nesreča motorista nekje iz gorenjskega konca.Ponj je prišel helikopter.Kdo ve kako je z njim?

Je pa podobna scena z delom na cesti kot pri včerajšnji nesreči pri Vrhniki v nasprotni smeri (Bovec-Kobarid),tik preden se pride v Kobarid.Ozki in nepregledni ovinki,pa semafor.Tu je skoraj nemogoče postaviti semafor na takšno mesto,da ne bi bil tik za ovinkom in zaradi gostega prometa se hitro naredi kolona vstavljenih vozil.

Zato....PREVIDNO!!!!!!

Pa srečno vožnjo

Tuki preživeli motorist iz nesreče pri Kobaridu,meu sm motor SUZUKI RF-600R,nesreča se mi je zgodila zaradi okvare na motorju ,sm pa preživu trk v betonski steber in polet po zraku na 20m,na srečo VANUCCIJEVEGA KOMBINEZIONA,SIDIJEVIH škornjev,HRBTENIČNIKA in čelade Schuberth S1 PRO ,(glava,hrbet,noge,...)ostalo celo ,samo roke niso mele te sreče mam obe polomleni med komolcem in zapestjem.

Sm živ in gremo spomladi v novo sezono :worship:

Kar se pa tiče tistih dveh rešilcev ,je bla pa par kilometrou naprej še ena nesreča dveh motoristou,katera sta se zaletela eden v drugega,tako da se je tapru rešilc pr men ustavu zmetu par stvari vn in odhitu naprej,mene pa je obdelovala zdravnica v civilu do prihoda 2 gega rešilca,kateri me je nato peljau do helikopterja.

Popravljeno . Popravil CBKnez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki preživeli motorist iz nesreče pri Kobaridu,meu sm motor SUZUKI RF-600R,nesreča se mi je zgodila zaradi okvare na motorju ,sm pa preživu trk v betonski steber in polet po zraku na 20m,na srečo VANUCCIJEVEGA KOMBINEZIONA,SIDIJEVIH škornjev,HRBTENIČNIKA in čelade Schuberth S1 PRO ,(glava,hrbet,noge,...)ostalo celo ,samo roke niso mele te sreče mam obe polomleni med komolcem in zapestjem.

Sm živ in gremo spomladi v novo sezono :worship:

Kar se pa tiče tistih dveh rešilcev ,je bla pa par kilometrou naprej še ena nesreča dveh motoristou,katera sta se zaletela eden v drugega,tako da se je tapru rešilc pr men ustavu zmetu par stvari vn in odhitu naprej,mene pa je obdelovala zdravnica v civilu do prihoda 2 gega rešilca,kateri me je nato peljau do helikopterja.

huh... :worship: ...dobr.......kaksna okvara je pa bla na motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh... :worship: ...dobr.......kaksna okvara je pa bla na motorju

jaz se ne spomnem ,motor je biu pa preveč zbit da bi se kj vidl tko da je že na odpadu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzrok nesreče? In ali je preživel :unsure:

ne vem vzroka, ker ni bila nesreča nikjer objavljena (saj jst je nism vidu) motorist je pa preživel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, sem se samo hecal. Zakaj? Zato, ker mi gre na qrac, kako z veseljem se objavljajo fotografije nesreč ... in se pametuje o tem, kaj je kje bilo ...

zakaj pa je pol ta tema??? lahko jo ignoreraš če ti ne paše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je zgodilo motoristu na Dvoru...po mojih (120% zaneslivih informacijah) se je zgodilo na ovinku, verjetno neprilagojena hitrost in posledično neobvladovanje motorja, temu je sledil zdrs do zaščitne ograje, kjer je izgubil nogo in na kraju nesreče izkrvavel. Kriv sam.

Naj počiva v miru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je zgodilo motoristu na Dvoru...po mojih (120% zaneslivih informacijah) se je zgodilo na ovinku, verjetno neprilagojena hitrost in posledično neobvladovanje motorja, temu je sledil zdrs do zaščitne ograje, kjer je izgubil nogo in na kraju nesreče izkrvavel. Kriv sam.

Naj počiva v miru!

verjetno je nekdo 120 % osu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!