Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

glih berem komentarje na 24ur.com pa piše ena bližnja soseda, da je bil mnde čist užgan, pod 100km/h sploh nikol

ni vozu :trance_33_sleep: no zarad takih nastradamo pol vsi ki smo "dokaj" mirni vozniki :( upam da bo punca odnesla brez večjih poškodb

btw: tole komentiranje glede dogodkov ma 24h je totalno brez veze... js res newem kako se počutjo svojci ko morjo brat te bedarije.... vsi smo ljudje, 1x 1 nardi napako , drugič drug... tuki ne moreš več obsojat.. vsi delamo napake!! kar je blo,je blo.... :closedeyes:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se jaz tud sprašujem vedno ko berem komentarje..

še bolj žalostno pa je kako razmišljanje imajo ljudje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se jaz tud sprašujem vedno ko berem komentarje..

še bolj žalostno pa je kako razmišljanje imajo ljudje :headbang:

Žalostno ali ne, počasi se sploh ne čudim več.

Mnogi komentarji ob nesrečah (24.ur) so najnižja stopnja največjega podna. :headbang:

Brez takta, brez kančka pitete, brez osnovne človečnosti. Ja in res je, da se ob nesrečah motoristov "poznavalci" še posebej spustijo z vajeti, česar res ne bom in nikoli nisem mogla sprejeti.

Včasih smo se le iz literature učili, kaj je to dekadenca družbe, popolni razkroj.

Zdaj nekaj temu podobnega doživljamo na lastni koži.

In obnašanje ter dejanja ljudi v prometu je refleks, ki opozarja, dokazuje ter ... ubija. :cry:

Se mi zdi, da zaudarjanje iz doline Šentflorjanske seže do neba.

Kam se pa potem še sploh lahko umaknemo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko k na cest, tko tud v komentarjih, skratka, kultura slovencev pod nivojem balkana, žalostno

upam, da bo s punco vse ok., svojcem pokojnega pa moje sožalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw: tole komentiranje glede dogodkov ma 24h je totalno brez veze... js res newem kako se počutjo svojci ko morjo brat te bedarije.... vsi smo ljudje, 1x 1 nardi napako , drugič drug... tuki ne moreš več obsojat.. vsi delamo napake!! kar je blo,je blo.... :closedeyes:

hmm jst se sprašujem zakaj sploh dovolijo komentiranje pri črni kroniki :whistle: sam ko sem pogledal članek so mi takoj

padli v oči neprimerni komentarji :whistle: sam kokr pravš da smo usi ljudje je to res, sam če iščeš nesrečo se bo pa enkrat zihr zgodila, nažalost je tako :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da v naselju ne moreš ustaviti za avtomobilom, ki zavija levo si KAJ?

da tok prbiješ v zadnji del, da umreš si KAJ?

da pa vse to delaš s sopotnico, ki ti mora verjeti, si KAJ?

mrzu asfalt? ja pa jade....

a moraliziranje? se mi ne da. škoda časa.

počivaj v miru; sopotnica, pozdravi se.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štupido.........Če boš se kdaj ustal upam da bo tebe kdo spravu v bolnico z hudimi poškodbami tako kot si ti to punco. Če maš majhnega ni takšno dokazovanje uredu. Obstajajo alternative.

Počivaj v miru, drugo ti ne morem rečt. Če ne bi bil javni forum bi pa še marsikaj dodal veš. RSTDRIVER MA PRAV!

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da v naselju ne moreš ustaviti za avtomobilom, ki zavija levo si KAJ?

da tok prbiješ v zadnji del, da umreš si KAJ?

da pa vse to delaš s sopotnico, ki ti mora verjeti, si KAJ?

mrzu asfalt? ja pa jade....

a moraliziranje? se mi ne da. škoda časa.

počivaj v miru; sopotnica, pozdravi se.....

Štupido.........Če boš se kdaj ustal upam da bo tebe kdo spravu v bolnico z hudimi poškodbami tako kot si ti to punco. Če maš majhnega ni takšno dokazovanje uredu. Obstajajo alternative.

Počivaj v miru, drugo ti ne morem rečt. Če ne bi bil javni forum bi pa še marsikaj dodal veš. RSTDRIVER MA PRAV!

Upam da nebo motosvet postal kot 24 ur :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm jst se sprašujem zakaj sploh dovolijo komentiranje pri črni kroniki :whistle: sam ko sem pogledal članek so mi takoj

padli v oči neprimerni komentarji :whistle: sam kokr pravš da smo usi ljudje je to res, sam če iščeš nesrečo se bo pa enkrat zihr zgodila, nažalost je tako :(

ja ok... sam to pol ne pomeni da se lahko vsak spotika ob nesrečo in pljuva po tem in po onem, in kaj vse je blo narobe, in kak norc je in newem kaj... bolše da obdrži vsak zase svoje mnenje,in pretehta SVOJE napake in se najprej spotakne ob njih... :angry: oprost, ampak tole vse skup - noben nima več občutka kje je meja, sploh pa ne kar se teh črnih kronik tiče.... :headbang:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..spotika ob nesrečo in pljuva... je blo narobe, in kak norc je..... pretehta SVOJE napake in se najprej spo

sej to hočmo nekateri povedat.... MULARIJA. če od tistih (30let+ z motorjem na cesti) z vsemi budalaštinami in napakami, ki jih priznavamo, niste sposobni za svojo varnost izvleči, nič ste KAJ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksne komentarje nesrece se da pa tle prebrat.. Seveda, clovk ne ve, kaj bi verjel, upam pa da je komentiranje o ˝stricu˝ zgolj nabijanje.. Ce pa je imel clovk res kaksen namen... :headbang: :hmm:

:? :fight1:

stari sam to pa so bolniki! zdj mu je stric s palco zanalašč zaprl pot :headbang: :headbang: :headbang: taki komentarji pa presegajo mejo okusa in zdravega razuma :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zdajle sem izvedel,še par podrobnosti od te nesreče. Stric,ki je speljal naravnost čez križišče je star 72 in ne 82 kot je bilo napisano.Pa še tole motor je bil od te punce,s katerim sta se peljala in ne od brata,kot je bilo napisano,punca je hudo poškodavana in je prepeljana v KC v Lj na žalost po izjavah Nm zdravnikov bo ostala hroma.Po pregledu motorja so ugotovili hitrost na števcu,ki je zablokiral na 193 Km/h. Po izjavah policije pa naj bi imel hitrost 175 Km/h,so kar točno določili,namreč vsak števec kaže ca 10% več.

Ps:vsak komentar je odveč,naj počiva v miru,vsem svojcem moje sožalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal sem si slike. Pri nesrečah me ponavadi zanima tudi tehnična bezhibnost motorja. V tem primeru se zdi, kot da je prednja guma na motorju čisto obrabljena, kar pomeni, da je zavorna pot v takšnem primeru še veliko daljša.

post-570-1225299611_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal sem si slike. Pri nesrečah me ponavadi zanima tudi tehnična bezhibnost motorja. V tem primeru se zdi, kot da je prednja guma na motorju čisto obrabljena, kar pomeni, da je zavorna pot v takšnem primeru še veliko daljša.

Zavorne poti sploh ni bilo,razdalja do avta,ko ga je zagledal,da je možak verjetno ležerno speljal še za reakcijski čas ni zadostovala kaj šele za zaviranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno ali ne, počasi se sploh ne čudim več.

Mnogi komentarji ob nesrečah (24.ur) so najnižja stopnja največjega podna. :headbang:

Brez takta, brez kančka pitete, brez osnovne človečnosti. Ja in res je, da se ob nesrečah motoristov "poznavalci" še posebej spustijo z vajeti, česar res ne bom in nikoli nisem mogla sprejeti.

Včasih smo se le iz literature učili, kaj je to dekadenca družbe, popolni razkroj.

Zdaj nekaj temu podobnega doživljamo na lastni koži.

In obnašanje ter dejanja ljudi v prometu je refleks, ki opozarja, dokazuje ter ... ubija. :cry:

Se mi zdi, da zaudarjanje iz doline Šentflorjanske seže do neba.

Kam se pa potem še sploh lahko umaknemo?

odlično napisano :worship: , enako se tudi jaz sprašujem!? vse bolj in bolj je tale Slovenija podobna bebcem, ki non stop gledajo resničnoste šove!

žalostno, zares žalostno kar se zgodi, ko ego prehiteva pamet, punci pa želim najboljše !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zdajle sem izvedel,še par podrobnosti od te nesreče. Stric,ki je speljal naravnost čez križišče je star 72 in ne 82 kot je bilo napisano.Pa še tole motor je bil od te punce,s katerim sta se peljala in ne od brata,kot je bilo napisano,punca je hudo poškodavana in je prepeljana v KC v Lj na žalost po izjavah Nm zdravnikov bo ostala hroma.Po pregledu motorja so ugotovili hitrost na števcu,ki je zablokiral na 193 Km/h. Po izjavah policije pa naj bi imel hitrost 175 Km/h,so kar točno določili,namreč vsak števec kaže ca 10% več.

Ps:vsak komentar je odveč,naj počiva v miru,vsem svojcem moje sožalje.

Na srečo imaš o zdravju punce napačne podatke.

Punca ne bo ostala hroma. Tudi sedaj ni. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo imaš o zdravju punce napačne podatke.

Punca ne bo ostala hroma. Tudi sedaj ni. :grrr

Hvala bogu, vsaj ena izjava POZITIVNA. Malo bi lahko pamet uporabljali v teh hudih trenutkih za svojce in znance pokojnega. Za njega je pa tako ali tako vseeno.

SOŽALJE vse njegovim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo imaš o zdravju punce napačne podatke.

Punca ne bo ostala hroma. Tudi sedaj ni. :grrr

Ja, to je pa res lepo prebrat za spremembo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne poznam ponesrečene sovoznice ampak sem prov drzal pesti,da nebi blo to res glede invalidnosti, in hvala bogu al pa nevem komu, kr lazje se počutim,ker kej takega ne privoščim nikomur :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Ravno sem se vrnil v Lj, pa sem v MB videl nesrečo motorja malo pred rondojem za Šentilj/Lendavo.

Ena modra čelada je bila na nasprotnem cestišču, motor pa srebrne barve. Ve kdo kaj več če je voznik vsaj pri življenju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Ravno sem se vrnil v Lj, pa sem v MB videl nesrečo motorja malo pred rondojem za Šentilj/Lendavo.

Ena modra čelada je bila na nasprotnem cestišču, motor pa srebrne barve. Ve kdo kaj več če je voznik vsaj pri življenju?

Pozdravljeni

Žal motorist, Ptujčan ni preživel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!