Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Sad ga vidiš, sad ga ne vidiš.

Kot Cerkniško jezero.

S to razliko, da Cerkniškemu jezeru ni treba prižigati sveč, ker se naslednje leto spet pojavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj se to dogaja na Ptuju....danes spet nesreča s smrtnim izidom na Ptuju....tokrat odvzem prednosti...avtošola zaprla pot motoristu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kaj je počel inštruktor na desnem sedežu pred trkom :? Seveda ob predpostavki, da je kandidat res odvzel prdnost motoristu in ta ni pripeljal s hitrostjo "277 km/h" :rolleyes:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kaj je počel inštruktor na desnem sedežu pred trkom :? Seveda ob predpostavki, da je kandidat res odvzel prdnost motoristu in ta ni pripeljal s hitrostjo "277 km/h" :rolleyes:

Res mu je odvzel prednost in verjetno se res ni peljal po omejitvah.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kaj je počel inštruktor na desnem sedežu pred trkom :? Seveda ob predpostavki, da je kandidat res odvzel prdnost motoristu in ta ni pripeljal s hitrostjo "277 km/h" :rolleyes:

To se tudi jaz sprašujem! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča se je zgodila, ko je 18-letni kandidat za voznika vozil osebni avtomobil z oznakami avtošole skupaj s 37-letnim inštruktorjem po Osojnikovi cesti na Ptuju proti Gregorčičevem drevoredu.

Ko je pripeljal v navedeno križišče, je kandidat za voznika zavijal v levo v trenutku, ko mu je iz nasprotne smeri pravilno pripeljal 21-letni voznik motornega kolesa. V silovitem trčenju je bil voznik motornega kolesa tako hudo telesno poškodovan, da je pozneje v ptujski bolnišnici umrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno ali ne, počasi se sploh ne čudim več.

Mnogi komentarji ob nesrečah (24.ur) so najnižja stopnja največjega podna. :headbang:

Brez takta, brez kančka pitete, brez osnovne človečnosti. Ja in res je, da se ob nesrečah motoristov "poznavalci" še posebej spustijo z vajeti, česar res ne bom in nikoli nisem mogla sprejeti.

Včasih smo se le iz literature učili, kaj je to dekadenca družbe, popolni razkroj.

Zdaj nekaj temu podobnega doživljamo na lastni koži.

In obnašanje ter dejanja ljudi v prometu je refleks, ki opozarja, dokazuje ter ... ubija. :cry:

Se mi zdi, da zaudarjanje iz doline Šentflorjanske seže do neba.

Kam se pa potem še sploh lahko umaknemo?

V gostilno ... in sčasoma postanemo enako dekadentni ...

Druga možnost pa je, da začnemo postopoma živeti kot Drnovšek v zadnjih letih ...

Tretja možnost ... well ... tretja možnost je, da si konstantno v konfliktu z družbo, ki te obdaja, z dekadenco, ki te skuša požreti, izničiti, premagati ...

Problem je, da 'dekadenco' 'prepoznamo' šele, ko je že prepozno ... vnaprej prepoznavati ... ni hvaležno in ni zanesljivo ...

Začaran krog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča se je zgodila, ko je 18-letni kandidat za voznika vozil osebni avtomobil z oznakami avtošole skupaj s 37-letnim inštruktorjem po Osojnikovi cesti na Ptuju proti Gregorčičevem drevoredu.

Ko je pripeljal v navedeno križišče, je kandidat za voznika zavijal v levo v trenutku, ko mu je iz nasprotne smeri pravilno pripeljal 21-letni voznik motornega kolesa. V silovitem trčenju je bil voznik motornega kolesa tako hudo telesno poškodovan, da je pozneje v ptujski bolnišnici umrl.

ma kaj si nor, kj vse se dogaja na naših cestah.

zdaj nisi več varen niti pred avto šolo. :angry: banda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj si nor, kj vse se dogaja na naših cestah.

zdaj nisi več varen niti pred avto šolo. :angry: banda.

Dihaj malo in si preberi kaj je napisal XR800. Glede na to, da se je nesreča zgodila v mestu, kjer je omejitev 50km/h, dvomim (vendar ne izključujem možnosti), da bi se motorist smrtno ponesrečil, če bi pripeljal s takšno hitrostjo. Ker pa nihče od nas ne pozna točnih okoliščin nesreče, bi se lahko vzdržali takšnih komentarjev (in potem bi se tudi jaz vzdržal takšnih odgovorov). B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj si nor, kj vse se dogaja na naših cestah.

zdaj nisi več varen niti pred avto šolo. :angry: banda.

Dihaj ....

A si kdaj bil varen pred avtošolo? A si kdaj bil sploh pred čim varen v lajfu? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mesto nesreče sem se pripeljal malo za tem, ko se je zgodila. Glede na razbitine avtomobila in motorja se definitivno ni peljal 50 km/h.. Upal bi si trditi da vsaj še enkrat več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej je vedno isto, kadar je motorist izsiljen in ni vozil po predpisih, je končni izid vedno, žal, smrt :naughty:

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej je vedno isto, kadar je motorist izsiljen in ni vozil po predpisih, je končni izid vedno, žal, smrt :naughty:

R.I.P.

Velikokrat je res tako....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mesto nesreče sem se pripeljal malo za tem, ko se je zgodila. Glede na razbitine avtomobila in motorja se definitivno ni peljal 50 km/h.. Upal bi si trditi da vsaj še enkrat več...

Nima veze kok prpeleš 50 al pa 277km/h !Tut pr 10 se loh fentaš! Dejstvo pa je da te laže opazijo ,laže predvidevaš da bo tip spelu in posledično ustaviš če pripelješ po omejitvah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno res. Čisto verjetno je pa tudi, da če bi vozil 20km/h hitreje, ne bi prišlo do nesreče. Je pač poknilo in vsaka nadaljna zakaj/zato diskusija je popolnoma nepotrebna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze kok prpeleš 50 al pa 277km/h !Tut pr 10 se loh fentaš! Dejstvo pa je da te laže opazijo ,laže predvidevaš da bo tip spelu in posledično ustaviš če pripelješ po omejitvah!

Torej ima še kako veze, koliko pripelješ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej je vedno isto, kadar je motorist izsiljen in ni vozil po predpisih, je končni izid vedno, žal, smrt :naughty:

R.I.P.

in prbližno polovici folka k ma motor še zmer ni potegnlo. to me kar mal straši. folku enostavno ne potegne, de bo lih tako umrl, tud če je na prednostni cesti. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in prbližno polovici folka k ma motor še zmer ni potegnlo. to me kar mal straši. folku enostavno ne potegne, de bo lih tako umrl, tud če je na prednostni cesti. . .

Ma glavno, da je možno inštruktorja krivit, pa tovarno, ki je izdelala avto, pa delavce, ki so v peskokopu pesek za asfalt kopali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje in nekaj časa nazaj sem prebral, da bomo motoristi v križišču popolnoma varni samo, če bosta izpolnjena dva pogoja. Da se pelješ po glavni cesti in, da si tako previden, kot bi se peljal po stranski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje in nekaj časa nazaj sem prebral, da bomo motoristi v križišču popolnoma varni samo, če bosta izpolnjena dva pogoja. Da se pelješ po glavni cesti in, da si tako previden, kot bi se peljal po stranski.

Nič ni slabega v tem... :closedeyes: kvečjemu te bo tak pristop večkrat potegnil iz dreka.....preverjeno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred lokalnimi dirkači pa izpadeš pussy... Tako, da lahko izbiraš kaj boš-(živ) pussy ali pa (mrtev) frajer :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!