Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Pred lokalnimi dirkači pa izpadeš pussy... Tako, da lahko izbiraš kaj boš-(živ) pussy ali pa (mrtev) frajer :?

boli te k... glavno da si živ. Lokalni dirkači se pa na žalost vsake tolko raztresejo po tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot je že Orange reku se lahko tud pri 10km/h ubiješ če nerodno padeš :worship: al pa hodš peš in se spotakneš ter padeš nerodno in si mrtev :whistle: glede inštruktorjev je pa SRAMOTA ker tud ko sem imel vožnje (za motor) sem peljal po predpisih ampak mi je po radiu gorovu naj grem hitrej :whistle: R.I.P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, mislim da tukaj sploh nimaš opcije izbirat... :headbang:

Ne se pustit provocirat, pelji čim bolj varno...

Boli me k.... kaj si drugi mislijo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ima še kako veze, koliko pripelješ...

Ne nima veze kok priletiš fentaš se loh tut na mestu !Drugič preber tko kot treba !Sicer je tole :topic: pa nehajmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot je že Orange reku se lahko tud pri 10km/h ubiješ če nerodno padeš :worship: al pa hodš peš in se spotakneš ter padeš nerodno in si mrtev :whistle: glede inštruktorjev je pa SRAMOTA ker tud ko sem imel vožnje (za motor) sem peljal po predpisih ampak mi je po radiu gorovu naj grem hitrej :whistle: R.I.P

Lahko tudi na ledu padeš in si razbiješ bučo in obležiš v mlaki krvi. Lahko pa si na motorju previden pa zmanjšaš možnosti karambola. še vedno se lahko zgodi da se razbiješ ,ker te nič ne more obvarovat pred padcem. Se zgodi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze kok prpeleš 50 al pa 277km/h !Tut pr 10 se loh fentaš! Dejstvo pa je da te laže opazijo ,laže predvidevaš da bo tip spelu in posledično ustaviš če pripelješ po omejitvah!

... absolutno narobe ...

... pri 50 ustaviš skorajna mestu ...

... pri 277 si kot izstrelek, še na AC te je težko opaziti, kaj šee na ostalih cestah ...

... ak saj je brez zveze ...

... žal so motoristi v črni kroniki prepogosto zaradi LASTNE prevelike hitrosti, če to želite priznati ali ne ... facti bruti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, mislim da tukaj sploh nimaš opcije izbirat... :headbang:

Ne se pustit provocirat, pelji čim bolj varno...

Boli me k.... kaj si drugi mislijo :worship:

ja sj :D fora je u tem k te na CPP-ju učijo da prilagodiš hirtost glede na razmere na cestah :whistle: un pa še navija da dam gas :headbang: :headbang: že :topic: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se mi zdi žalostno,da nekateri z lahkoto obsojate in to kar vse povprek.Ne vem,ali je kriva mladost ali naizkušenost ali kaj vem kaj.A vi ste pa potem popolni,vam pa se nič ne more zgoditi,ali kako?Lepo vas prosim,tole je resna tema in ne "kr neki".

Drugače pa mislim,da v prometu ABSOLUTNE PREDNOSTI NI in motoristi,kot dosti manj vidni kot npr.avtomobil,bi po vsej logiki morali voziti vsaj po omejitvi,vsaj v naseljih oziroma v križišča in mimo njih.

Tako,da tisti,ki vedno,ko je kakšna nesreča,jokate,kako je spet nekdo spregledal motorista-zamislite se malo.Pa dosti manj gasa,pa bodo izidi nesreč lahko tudi manj kruti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj :D fora je u tem k te na CPP-ju učijo da prilagodiš hirtost glede na razmere na cestah :whistle: un pa še navija da dam gas :headbang: :headbang: že :topic: :D

Seveda v okviru omejitev .... ni treba takih bučk prodajat, jih bo še kdo kupil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mesto trčenja. Oranžna puščica kaže smer zavijanja avtošole, rdeča smer motorja, žal je motorist zadel cestno svetilko...kar je bilo usodno...

post-19547-1225916072_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale komentar na nesrečo sem prebral v enem od net časopisov in zasluži, da ga še kdo prebere ! avtorju vsa čast !

čuden folk smo slovenceljni

očitno ne znamo najt rešitve osebnih problemov, potem pa zlivamo gnev na ves ostali svet..

na hrvate, cigane, inflacijo, rdeče, črne, bele, njihove, RKC, oziroma danes tukaj na motoriste..

nihče naj ne pametuje, kako so vsi motoristi nevarni. kot da bi jaz rekel, da so vsi avtomobilisti nevarni. to pa , ker me je zadnjič en norc prehiteval v takšne škarje, da smo vsi obstali na obeh pasovih, da je heroj z astro prišel nazaj na svoj pas..

ali pa ker me je na avtocesti dečko z bmw-jem prehiteval z vsaj enkrat večjo hitrostjo od moje..

ali pa ker me je en slepecc skoraj povozil na prehodu za pešce v naselju , pa še rdeča je bila na semaforju?

a se kdo vpraša, zakaj toliko ljudi umre v avtomobilih? a zarad motoristov? mislim, da niso motoristi krivi za porazno stanje na naših cestah.

zarad neverjetno nizke kulture na cesti.. velike večine voznikov, ne samo izjem pri avtomobilistih ali motoristih.

koliko oseb poznate, vključno z vami, ki vedo za ečino stacionarnih radarjev na avtocesti, ki jo dnevno prevozijo v službo ali nazaj? do radarja 160 ali 170, potem hitro na 130, da smo legalni, naprej pa ista pesem.. 160-170.

kokiko jih poznate, ki so si ob prebiranju novega zakonika o kaznih pri prekoračitvah hitrosti na hitro preračunali, koliko jih stane, če vozijo v naselju 10, 15 čez omejitev, pa če plačajo v 8 dneh? ah, saj je sam 120€.. to pa že še gre..

pa dajmo se sami vase ozret pa vprašat, kaj je narobe z nami slovencelnji?

a res ne znamo bit kulturni pa se držat enih dogovorov? kot naprimer pravil zapisanih v CPP. poskusmo najprej pri sebi spremenit kulturo, potem pa dajmo krivit norce na dveh/štirih kolesih..

mimogrede, čist smo vsi skupaj zgrešili najbolj važno v tej novici..

da je nekdo umr.. nekdo, ki je nekomu brat, sin, prijatelj, sošolec.. in na namesto njega zeva luknja, ki je nihče več ne bo zapolnil

moje sožalje vsem prizadetim

ob vsakem koncu vozne sezone se sprašujem in preštevam koliko poznanih sem izgubil: ali se res ničesar ne moremo naučiti iz takih primerov ? ali smo res samo še kup egoistov in idiotov, ki nas zanima samo lastna rit in gobec !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mesto trčenja. Oranžna puščica kaže smer zavijanja avtošole, rdeča smer motorja, žal je motorist zadel cestno svetilko...kar je bilo usodno...

Ja klasika to dožvim vsako furo vsaj enkrat ne glede kolk hitr si kot motorist 90% možnosti je da te izsiljo !Ne vem ne predstavljam si kaj si ljudje -avtomobilisti mislijo ker sam sem oboje pa vedno 3X pogledam ce je kje še motorist al mopedist!V Italiji;Nemčiji ali Avstriji pa tut pr prjatlih Hrćkih se ti kaj takega redko zgodi !Že pri vožnji v koloni se ti v teh državah lepo umaknejo v naši deželi si ti še namerno nastavijo in ti :headbang: žugajo če bi rad mimo!To je najbrž SLO fovšija al se motm !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tudi na ledu padeš in si razbiješ bučo in obležiš v mlaki krvi. Lahko pa si na motorju previden pa zmanjšaš možnosti karambola. še vedno se lahko zgodi da se razbiješ ,ker te nič ne more obvarovat pred padcem. Se zgodi :unsure:

Jaz sem si pri 10kmh z motorjem fental koleno da že skoraj tri tedne šepam, pa sploh padel nisem. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v naši deželi si ti še namerno nastavijo in ti :headbang: žugajo če bi rad mimo!To je najbrž SLO fovšija al se motm !

ali pa celo namerno zrinejo s ceste, v ostale avtomobile, itd..

vem za primer, ki se je zgodil pokojnemu kolegu, ko je avtomobilist odprl okno in mu celo z roko pomahal, naj ga prehiti, nato pa ga je zrinil s ceste... tip se je še 2 uri kasneje, ko je prispel na zbor v Podzemelj, tresel... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja klasika to dožvim vsako furo vsaj enkrat ne glede kolk hitr si kot motorist 90% možnosti je da te izsiljo !Ne vem ne predstavljam si kaj si ljudje -avtomobilisti mislijo ker sam sem oboje pa vedno 3X pogledam ce je kje še motorist al mopedist!V Italiji;Nemčiji ali Avstriji pa tut pr prjatlih Hrćkih se ti kaj takega redko zgodi !Že pri vožnji v koloni se ti v teh državah lepo umaknejo v naši deželi si ti še namerno nastavijo in ti :headbang: žugajo če bi rad mimo!To je najbrž SLO fovšija al se motm !

Motiš se. Kadar so avtomobili v koloni se ti noben ni dolžan umikati, včasih pa imajo celo razloge, zakaj se ne morejo.

In jaz nimam takšnih izkušenj. Zelo redko me izsilijo in zelo redko imam 'situacije'. Morda zato, ker jih ne iščem in vozim bolj s tokom prometa, mimo kolone pa peljem le z rahlo višjo hitrostjo, da me imajo možnost opaziti. Kaj pa vem, mogoče so pa v Ljubljani (ki se duši v prometu) in okolici dosti prijaznejši vozniki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, onega Berbera doli pri Ceuti ne morem pozabit, ko mi je rekel "Prisa mata, amigo. Prisa mata."

Sicer ni imel ravno motorja v mislilh, pa vseeno.

Sem daleč od svetniškega sija, kar se tega tiče, zajec sem pa tudi, čeprav marsikdaj po nepotrebnem. Pravzaprav mi je tako najbolj prav.

Bo najbrž kar vsak zase najbolje vedel kako in koliko. Le hudič je, da če narobe veš, potem prevečkrat nanese, da nimaš popravca.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se strinjam z Orange-om, mislim da vsaj skozi naselja vozim po predpisih, pa sem bil v zadnjih 14 dneh dvakrat na sprednjem kolesu enkrat sem spidvej skoz križišče vozu ipd. res pa je da ker sem imel 50 do 60 noter sem se vseeno ustavu in tud če bi padu bi bil najbrž sam potolčen. Če bi pa 80 100 al pa več notr imel bi bil pa v avtih.

Drug problem pa je ker šoferji avtomobilov podzavestno ne pričakujejo motorista na cesti in potem na hitro pogledajo in če ne vidjo enga širokega para luči, spelejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se. Kadar so avtomobili v koloni se ti noben ni dolžan umikati, včasih pa imajo celo razloge, zakaj se ne morejo.

Spet negdo ki ne bere tko kot sem napisal :headbang: !Nikjer nisem napisal da se mora umakniti .Napisal sem da se zunaj ljudje uglavnem umikajo če je kolona in vidijo motorista za seboj,pač druga kultura !Pri nas si večina misli če jaz ne morem tut ti ne boš,če pa že boš te bom pa še malo zaje.....!Je pa nekaj res da nas skoraj vsi gledajo kot neke divjake in huligane in to vse zaradi peščice dejanskih prepotentnežev ki ne znajo ločiti javnih cest od dirkališč!n tako lahko pride do neumnosti in nesreče :Ne vidim pa tudi razloga zakaj se ne bi dal malo na stran in te lepo varno spustil mimo,sam to delam vedno kadar sem z avtom v koloni in če je le dovolj prostora .Drugače pa da ne boš mislu da spadam med divjake ,vozim tako kot ti in se le počasi prebijam naprej ko se prepričam da me model vidi.Nikoli ne prehitevam cele kolone na polne dile!!!

Mal :topic: in se opravičujem moderatorjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet negdo ki ne bere tko kot sem napisal :headbang: !Nikjer nisem napisal da se mora umakniti .Napisal sem da se zunaj ljudje uglavnem umikajo če je kolona in vidijo motorista za seboj,pač druga kultura !Pri nas si večina misli če jaz ne morem tut ti ne boš,če pa že boš te bom pa še malo zaje.....

Ni stvar v tem, da te je zajebal ali ne...ni se ti dolžan umakniti, pika. Čeprav je lepo, če vozniki avtomobilov to storijo/-mo...in če boš zmanjšal pričakovanja, potem boš tudi lepše živel, ker boš vesel lepih gest in se ne boš sekiral, zaradi nečesa kar ljudje počnejo z vso pravico.

Pa tudi v 'tujini' ni lih vse tako idilično, verjemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umikanje avtomobilostov motoristu je navadna in nevarna bedarija. Če pelje avtomobil lepo po sredini svojega voznega pasu in z zadostno varnostno razdaljo, je vedno dovolj možnosti in prostora za običajno prehitevanje. S povprečnimi motorističnimi pospeški v primerjavi z avtomobili se da lepo prehiteti vsako kolono avto po avto. Seveda s hitrostjo, ki je primerna hitrosti kolone in z nekaj več dela kot je samo tiščanje na polno mimo kolone.

Pri stoječi koloni pa je v istem primeru normalnega razvrščanja ponovno dovolj prostora.

Pri svoji velepomembnosti motoristi kaj hitro pozabijo na udeležence na skrajnem desnem robu cestišča in bi želeli, da se jim avtomobilisti umikajo na desni rob in se jim žvižga za pešče in kolesarje ter mopediste.

Vedno bolj opažam, da je povprečna moto populacija en velik napihnjen samovšečni ego.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj opažam, da je povprečna moto populacija en velik napihnjen samovšečni ego.

in nič drugače ni pri povprečni avto, kolo, peš, moped ..... populaciji..

časi so se spremenili..jebat ga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!