Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Zima na primorskem nima nobene veze z zimo! Če ima asfalt 10 stopinj je to isto kot aprila ali maja v Naklem in nima z oprijemom nobene veze. Na Primorskem smo motoristi stalnica tud pozimi tako da za šoferja ki ga spregleda ni nobenega opravičila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer, govoriš mogoče o tisti nesreči na kandijski pri čistilni postaji? Tam je grozno zgledalo kjer je skuter in voznika zagozdilo med označevalne table.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

steči proti betonski steni in se brez ustavljanja zaleti vanjo.

Hm. Steči proti steni ti, pa bomo vidl, če boš dobil tak "pogled" na besedo silovito kakor jaz.

Mogoče pa tak pogled na to dobi stena :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje mal ste :topic: brez zamere ampak... vsak ma pravico do svojga mnjenja, komur se paše zdej vozit nej se... in komur se ne, nej ga pač ne pluva... vsak pa nos svojo glavo okol... tko d to j to... je pa tle na primorskem čist super za vozit se :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe si razlagaš tole debato ki je, vem :topic: . Nihče nikogar ne pljuva, ampak kot si sama napisala, usak pove svoje mnenje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe si razlagaš tole debato ki je, vem :topic: . Nihče nikogar ne pljuva, ampak kot si sama napisala, usak pove svoje mnenje :grim

ok no nism dobr napisala... ne pljuva, pač pa pregovarja...

uglavnem upam d se u petk mal zapelem... in pa da bo v letu 09 ta tema zelo malo aktivna, če pa že naj bo z podobnimi nabijanji in ne resnimi objavami... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel bi samo en komentar. Pričakujem tudi, da se boste nekateri usuli po meni da bo kar joj.

Škoda je vsakega življenja, ki se kakorkoli konča in enako mislim tudi za našega preminulega forumaša..R.I.P.! Vendar motor NI za zimo...kaj spada pod to besedo NI, si pa sami odgovarjajte...sedaj pa navalite :mellow:

Lej. Jst sm ziher en tistih k se vozim skozi celo leto. Po pravici povedano je zima zelo lep cas za voznjo z motorjem. Po eni strani celo bolj prijetna kot sredina poletja. Ce si dobro oblecen, ce mas desno roko pod kontrolo in ce mas kej obcutka kaj se sme in kaj ne... Kaj ti hocem povedat je tole: Ce ti nimas zelje ali cesarkoli drugega potrebnega za voznjo z motorjem v tem casu, se ne pomeni, da to velja za vse nas. Mi tebe ne obsojamo, ker se ne furas. Zato pa pricakujem, da tudi ti ne obsojas nas. Na cesti skoraj vsak dan srecam kakega motorista. In Ne, nisem s primorske regije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je motorist "silovito" trčil mi drugega kot visoka hitrost ne pride na misel...

Moj kratek komentar na tvojo misel :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel bi samo en komentar. Pričakujem tudi, da se boste nekateri usuli po meni da bo kar joj.

Škoda je vsakega življenja, ki se kakorkoli konča in enako mislim tudi za našega preminulega forumaša..R.I.P.! Vendar motor NI za zimo...kaj spada pod to besedo NI, si pa sami odgovarjajte...sedaj pa navalite :mellow:

Zapelji se recimo do Trsta, pa boš spremenil mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm. Steči proti steni ti, pa bomo vidl, če boš dobil tak "pogled" na besedo silovito kakor jaz.

Mogoče pa tak pogled na to dobi stena :krneki:

Ne, hvala. Meni je čisto jasno, kaj da je tudi trk s 15 km/h lahko 'silovit'.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapelji se recimo do Trsta, pa boš spremenil mnenje.

No, jaz sem vsak dan okol z motorjem, ker pač nimam auta in ti povem da se ni za vozit. Iz prve roke. Do 10 ure zjutraj je okol nule, potem pa do 5 zvečer je okrog 9 stopinj(če je sonce). Ponoči pade pod -5.

Led vsepovsod in ogromno peska ki so ga posipali. Moje mnenje je, da se ne da vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem vsak dan okol z motorjem, ker pač nimam auta in ti povem da se ni za vozit. Iz prve roke. Do 10 ure zjutraj je okol nule, potem pa do 5 zvečer je okrog 9 stopinj(če je sonce). Ponoči pade pod -5.

Led vsepovsod in ogromno peska ki so ga posipali. Moje mnenje je, da se ne da vozit.

Zmerna vožnja ni problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer, govoriš mogoče o tisti nesreči na kandijski pri čistilni postaji? Tam je grozno zgledalo kjer je skuter in voznika zagozdilo med označevalne table.

Ja točno o tej nesreči govorim! Fant je premlad doživel to izkušnjo na katero se bo spominjal celo življenje,res pa je da ni nikogar poslušal in noben nasvet ni upošteval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej. Jst sm ziher en tistih k se vozim skozi celo leto. Po pravici povedano je zima zelo lep cas za voznjo z motorjem. Po eni strani celo bolj prijetna kot sredina poletja. Ce si dobro oblecen, ce mas desno roko pod kontrolo in ce mas kej obcutka kaj se sme in kaj ne... Kaj ti hocem povedat je tole: Ce ti nimas zelje ali cesarkoli drugega potrebnega za voznjo z motorjem v tem casu, se ne pomeni, da to velja za vse nas. Mi tebe ne obsojamo, ker se ne furas. Zato pa pricakujem, da tudi ti ne obsojas nas. Na cesti skoraj vsak dan srecam kakega motorista. In Ne, nisem s primorske regije.

Tud jes nikogar ne obsojam, ampak sem izrazil samo svoje mnenje. Meni je vožnja z motorjem pozimi enako, kot če bi pozimi nosil malo bolj debele štumfe in šlape...poskusi to :P ...da se še mal pohecamo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ... pa kaj me briga, kje se lahko vozim, kako silovito se zaletavam v steno ali pa se po tleh mečem ... ta trenutek mi je hudo samo zato, ker je umrl motorist, komaj 24 let star dečko, ki se ga spomnim iz foruma ... še pisuni so v časopisu korektno napisali, da mu je voznik vzel prednost!

Takšna novica me resnično razžalosti. :cry:

Naj počiva v miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej. Jst sm ziher en tistih k se vozim skozi celo leto. Po pravici povedano je zima zelo lep cas za voznjo z motorjem. Po eni strani celo bolj prijetna kot sredina poletja. Ce si dobro oblecen, ce mas desno roko pod kontrolo in ce mas kej obcutka kaj se sme in kaj ne...

Pa pozimi mašine ful lepš laufajo in bol vlečejo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ... pa kaj me briga, kje se lahko vozim, kako silovito se zaletavam v steno ali pa se po tleh mečem ... ta trenutek mi je hudo samo zato, ker je umrl motorist, komaj 24 let star dečko, ki se ga spomnim iz foruma ... še pisuni so v časopisu korektno napisali, da mu je voznik vzel prednost!

Takšna novica me resnično razžalosti. :cry:

Naj počiva v miru.

se podpišem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano je zima zelo lep cas za voznjo z motorjem.

Seveda je lep čas. Ampak nikakor ne po cesti.

Po terenu je pa prav fino, če ni ledu.

Ena slikca lanske vožnje.

post-532-1231370427_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ... pa kaj me briga, kje se lahko vozim, kako silovito se zaletavam v steno ali pa se po tleh mečem ... ta trenutek mi je hudo samo zato, ker je umrl motorist, komaj 24 let star dečko, ki se ga spomnim iz foruma ... še pisuni so v časopisu korektno napisali, da mu je voznik vzel prednost!

Takšna novica me resnično razžalosti. :cry:

Naj počiva v miru.

Ja, Muti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmerna vožnja ni problem.

Lej trenutno mam auto na servisu in ti povem da se z motorjem ne da vozit no. Poslušaj ljudi ki zivijo v teh pogojih, za tvoje kraje bomo pa tebe poslušali.

Sicer maš pa veliko dodanega kasneje, da se vozit ne da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej trenutno mam auto na servisu in ti povem da se z motorjem ne da vozit no. Poslušaj ljudi ki zivijo v teh pogojih, za tvoje kraje bomo pa tebe poslušali.

Sicer maš pa veliko dodanega kasneje, da se vozit ne da.

Gre se tud zato da primorec pri +5 stopinjah pride ven iz bajte v kapi v bundi, za nas gorenjce je pa to še dovolj toplo za na motor.

Pa tud če je dovolj toplo, nikoli ne veš kako je za ovinkom.Lahko je posuto s peskom, poledenelo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veš kako je, leda skoraj da ni, vendar je peska ogromno. Ma zares ogromno - kot bi vozil po makadamu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Na Primorskem smo motoristi stalnica tud pozimi tako da za šoferja ki ga spregleda ni nobenega opravičila.

Upam, da se ne bo tebi kdaj zgodilo, da bi kakšnega spregledal. Vsakemu se lahko zgodi in nihče na motorju ni dojenček v zibelki in da bi zato morali drugi paziti na njega. Tudi veliko žensk vozi motorje in SS varjante pa redko kdaj se kakšni kaj hujšega zgodi, zato, ker so pametnejše od nas moških in ne mislijo, da vse znajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!