Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Sarkazem :)

Drgač je pa blo policije od Primorske do Ljubljane ko boga... Mater se je uscal je padal dež ko za stavo, pa me je vseen meru...

Bi se pa ob tej priložnosti zahvalu vsem motoristom, ki so mi mahali z roko gor pa dol in me opozarjali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, vsak motorist, ki je peljal nasproti je opozoril na zasedo, avtomobilist le eden. Od Frankolovega do Maribora 3 radarji, policist v Tepanju je želel videti mojo sliko v vozniški :D

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, vsak motorist, ki je peljal nasproti je opozoril na zasedo, avtomobilist le eden. Od Frankolovega do Maribora 3 radarji, policist v Tepanju je želel videti mojo sliko v vozniški :D

Mogoče si mu bil pa všeč? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, biu sm 'ciničn'. Sem edn unih kretenov ki trdijo, da supersport motorji enostavno ne sodijo na ceste ... sploh pa ne v roke začetnikov ali neuzkušenih voznikov.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enim pa res ne potegne. . .

Mene pa zanima, a sm edini, ki ga je resno prestrašla tale aktivnost policije? med koprom in postojno in postojno in tolminom je blo zadnje dva dni tolk radarjev in provid, da sm se u avtu kr fajn počutil. . . z motorjem bi bla ta fura extremno draga. . . Morda je tukaj tud navečja koncentracija motorjev, in so zato tako zelo poostrili nadzor. . :hmm:

Nisi edini. Če voziš po predpisih v naselju in na "punktih" kjer merijo te ne bo niti povohu, samo spusti

radar dol in se pelješ mimo. Oz. tako je, kakor imaš srečo. Včasih jih je kot listja na cesti, včasih ni

niti enega na poti do morja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ni čudnega, da jih je toliko policajev na cesti...le pogledat je treba kaj delamo motoristi po cesti...no itk, da ne vsi norijo po cestah in prehitevajo, da kar glava peče...ampak se ne čudim, če nas imajo avtomobilisti za norce...to kar se dela pri nas je totalna norišnica...še malo mrtvih je na cesti

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, biu sm 'ciničn'. Sem edn unih kretenov ki trdijo, da supersport motorji enostavno ne sodijo na ceste ... sploh pa ne v roke začetnikov ali neuzkušenih voznikov.

Vsak ima svoje mnenje. Stvari pa kot vedno niso črno-bele. Če si tak "kreten" (cinično), nam izbori zakon o prepovedi SS na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ima svoje mnenje. Stvari pa kot vedno niso črno-bele. Če si tak "kreten" (cinično), nam izbori zakon o prepovedi SS na cestah.

Žal ni v moji moči, ta ideal pa tudi ni tako prisoten v moji zavesti, da bi vso svojo energijo vlagal v to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, biu sm 'ciničn'. Sem edn unih kretenov ki trdijo, da supersport motorji enostavno ne sodijo na ceste ... sploh pa ne v roke začetnikov ali neuzkušenih voznikov.

Tist prvi del je pač tak, vsak ima svoje mnenje glede SS motorjev, jaz vsekakor tega nebi prpovedal za na cesto, saj pol je potrebno prepovedati tudi razne audi RS, bmw M, Ferrari, lamburgini...

Verjamem da obstajajo ljudje, ki se znajo z SS-om peljati pravtako po predpisih. In že zarad teh nebi bilo prav da se jim to prepove.

Tist del ki sem ga pa podkrepil, je pa živa resnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ima svoje mnenje. Stvari pa kot vedno niso črno-bele. Če si tak "kreten" (cinično), nam izbori zakon o prepovedi SS na cestah.

nam? sej maš ST moped..

no, drugače jest ne bi prepovedoval, je pa moje mnenje da je SS motocikel zgrešena stvar če ga maš samo za po cesti..

sem mel pa nikoli več..

za pisto pa seveda..

sicer pa, kakor komu paše..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logiš da ne, ko enkrat nekaj pravega probaš... :whistle:

s tem si mislil yamaho, a ne..... :naughty: :whistle: :evilgrin:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, biu sm 'ciničn'. Sem edn unih kretenov ki trdijo, da supersport motorji enostavno ne sodijo na ceste ... sploh pa ne v roke začetnikov ali neuzkušenih voznikov.

Kljub temu da vozim cestaka se popolnoma strinjam s tabo in če bi bilo potrebno izločit cestake iz vsakdanjega prometa sem definitivno stabo.

Že dolgo časa imam pouhn kufer SS motorja, ker pa je tako staro kolibo kot jo imam težko prodat sem se primoran vozit z njim. Bi pa defenitivno raje imel kaj bolj udobnega in primernejšega za na naše ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu da vozim cestaka se popolnoma strinjam s tabo in če bi bilo potrebno izločit cestake iz vsakdanjega prometa sem definitivno stabo.

Že dolgo časa imam pouhn kufer SS motorja, ker pa je tako staro kolibo kot jo imam težko prodat sem se primoran vozit z njim. Bi pa defenitivno raje imel kaj bolj udobnega in primernejšega za na naše ceste.

hard enduro.... :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Bi pa defenitivno raje imel kaj bolj udobnega in primernejšega za na naše ceste.

Zdele je en zrx1200 za 3jurje na avto netu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pred nekaj dnevi v Verneku pri Kresnicah en bedak z R-om prehiteval čez polno črto v nepreglednem ovinku kar na slepo. Zadaj je sedel bedak (en meter višji od šoferja). Moral sem se mu umakniti, da me ni "poskeniral", "mitfahrer" mi je pa z roko pokazal da sem butel...

Prav v tem ovinku je pred dvemi leti treščil motorist na isto foro in niti en organ njegovega telesa ni bil cel... Samo srce je bilo v treh delih... (uradno medicinsko poročilo)

Ta pa meni... budala! - Svašta

Ja, res se bojim, kakšna bo letošnja bilanca??! :hmm: :?

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jih je letos že šlo 5 rakom žvižgat?

Kolega pravi da jih je samo danes v beogradu šest podleglo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pred nekaj dnevi v Verneku pri Kresnicah en bedak z R-om prehiteval čez polno črto v nepreglednem ovinku kar na slepo. Zadaj je sedel bedak (en meter višji od šoferja). Moral sem se mu umakniti, da me ni "poskeniral", "mitfahrer" mi je pa z roko pokazal da sem butel...

Prav v tem ovinku je pred dvemi leti treščil motorist na isto foro in niti en organ njegovega telesa ni bil cel... Samo srce je bilo v treh delih... (uradno medicinsko poročilo)

Ta pa meni... budala! - Svašta

Ja, res se bojim, kakšna bo letošnja bilanca??! :hmm: :?

Ne vem kaj se takim bedakom roji po glavi. Sploh se ne čudim da je toliko nesreč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Masleničkem mostu se poleg mene zaustavi domačin z avtom in pravi "pazi dole malo niže ti se ubio kolega policija pravi očevid" med tem, ko se praskam po glavi in tuhtam, spet eden naših, pogleda na tablico in pravi "pa ti si slovenac vi ste pametniji". Glede na pisanje tule pa nisem čisto prepričan, če je imel prav.....

Dekleta in fanjte srečno in varno na cesti.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav v tem ovinku je pred dvemi leti treščil motorist na isto foro in niti en organ njegovega telesa ni bil cel... Samo srce je bilo v treh delih... (uradno medicinsko poročilo)

In sedaj tam neprestano gorijo sveče in motijo promet, namesto da bi jih svojci nosili tja kamor pašejo. Na pokopališče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni narobe če je tu pa tam kakšna sveča ob cesti, verjemi da je ravno to že komu rešilo življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni narobe če je tu pa tam kakšna sveča ob cesti, verjemi da je ravno to že komu rešilo življenje.

Če pustimo ob strani, da prižiganje sveč ob cesti ni dovoljeno, so prižgane sveče v nepreglednih ovinkih, ponoči in ob dežju moteče. Da ne govorimo o nevarnosti kateri se izpostavljajo in jo povzročajo tisti, ki jih prižigajo.ž

Sicer pa, tudi v bolnišnico se ne nosi sveč, ko tam kdo umre. Nosi se jih tja kamor pašejo in cesta to sigurno ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!