Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Zdele je en zrx1200 za 3jurje na avto netu. :)

Ma sej ni problem ponudba :) problem je prodat zdejšen motor ... V glavi je itak že povsem drug moped,... sam ne vem še če bo že to sezono.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je bil spet en "SS" moped prehiter. Fantje ne ga srat, da so samo omenjeni prehitri in nevarni. Za bedaka je dovolj skuter, kar poglejte malo po Ljubljani. Naj vsak vozi tisto kar mu paše in omogočajo finance, pa naj bo to na cesti ali kje drugje.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno vožnjo vsem motoristom !!!

Sezona motoristov se je začela in moja želja je da nebi nobenega živlenja vzela.

Dragi motoiristi vi ste tisti,ki mimo nas drvite in si adranalina na užite.

Preden sedete na vaš motor dajte čalado gor in prosim vas vozite počasi

Živlenje je samo eno in ne vrne se nobeno. Na avtoscesti mimo nas drvite in na plin tišite

dragi motoristi na ovinkih pa vozite počasi in čim majn po gasi.

Motori so res za užitek a ne za večen počitek.

Čeprav se še sezona prav ni začela nam je veliko motoristov vzela.

Zato dragi motoristi na cesti niste sami je veliko živlenj z vami.

Avtor: Andrej Pivec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pustimo ob strani, da prižiganje sveč ob cesti ni dovoljeno, so prižgane sveče v nepreglednih ovinkih, ponoči in ob dežju moteče. Da ne govorimo o nevarnosti kateri se izpostavljajo in jo povzročajo tisti, ki jih prižigajo.ž

Sicer pa, tudi v bolnišnico se ne nosi sveč, ko tam kdo umre. Nosi se jih tja kamor pašejo in cesta to sigurno ni!

enako kot da bi se ti kdo z dolgimi lučmi naproti pripeljal :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pustimo ob strani, da prižiganje sveč ob cesti ni dovoljeno, so prižgane sveče v nepreglednih ovinkih, ponoči in ob dežju moteče. Da ne govorimo o nevarnosti kateri se izpostavljajo in jo povzročajo tisti, ki jih prižigajo.ž

Sicer pa, tudi v bolnišnico se ne nosi sveč, ko tam kdo umre. Nosi se jih tja kamor pašejo in cesta to sigurno ni!

zaznamovanje kraja nezgodne smrti dragega človeka je ekstremo star slobvansko/poganski običaj. kot tak bo ostal, če ti je všeč ali ne. Celo organi so strpni do tega. so kraji kjer se boim zavestno izpostavil tej silni nevarnosti, in prižgal svečo v spomin. . .

@frk: niti pod razno. kdor ropota da je ob robu ceste goreča sveča nevarna, naj ostane doma.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaznamovanje kraja nezgodne smrti dragega človeka je ekstremo star slobvansko/poganski običaj. kot tak bo ostal, če ti je všeč ali ne.

Kaj je všeč meni ali pa tebi je popolnoma irelevantno in dejstvo ostaja, da tovrstno početje ni dovoljeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso SS SM ST NAKED MOTORJI kreteni..

kreten je lahko samo voznik..

Ena redkih pametnih v tej temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam so mi res hecna tale podje*avanja okol SS ,SM in podobnimi predalckanji. Motor ni v nobenem primeru nc kriv,motor dela tisto,kar mu narekuje voznik. Torej,motor (ni vazn a je 4-kolensik.chopper al pa SS) bo zacel pospesevat ce das gas! Tud Chopperji imajo konkretne pospeske,ce bi kdo hotu da se na hitro kam premakne. Sam to je odvisno od posameznika in ne motorja. Isto je pri avtih,enim so vsec terenci,drugim sportni avtomobili,tretji je pa cist zadovoln z 1.2 cliotom.

Hocm sam to povedat,da ne pisat kako bi SS motorje prepovedal,ker s tem nebi nc nardil. Bi pa folk norel okol s Cross-ami, SM al pa Chopperji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozu sem menda vse zvrsti in men se zdi SS še najmanj nevaren!Tu vsaj bremze primejo,da se reče,ciklistika,da se reče je pa res brzina velikokrat problem!V mejah normale,pa je to motor,ki dopušča marsikaj...in veliko bolj varen kot....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozu sem menda vse zvrsti in men se zdi SS še najmanj nevaren!Tu vsaj bremze primejo,da se reče,ciklistika,da se reče je pa res brzina velikokrat problem!V mejah normale,pa je to motor,ki dopušča marsikaj...in veliko bolj varen kot....

to je že res, kajti vse je odvisno od voznika, sem glih bral u današnjem delu, kako ga je en motorist žgal čez mislinjo, omejitev 50kmh, on pa 150kmh, pa še prehitevanje čez polno, pa neregistriran, pol se pa čudimo kolk mrtvih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je všeč meni ali pa tebi je popolnoma irelevantno in dejstvo ostaja, da tovrstno početje ni dovoljeno!

najbols,ce koga opazis pri tem pocetju (priziganje svec ob cesti ponesrecenim dragim osebam),da ga prijavis na 113 in izpades peder..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kje kdaj ni bilo tako?

Na splošno je na motoristih zaradi stereotipov slaba luč. Razni posamezniki brez čelad z nereg. motorji, ki provocirajo policaje in galamijo, brez kančka spoštovanja do drugih, čez mesta vasi in po cestah situacije pač ne izboljšajo. V naravi ponavadi grupa paciente izloči med motoristi pa se ti pacijenti poskrijejo v množici.

Na kolen mi gre, da praktično vsak dan poslušam razne pametne pripombe sodelavcev in na splošno družbe na temo motoristov. Sfaljeni pogledi in aroganca voznikov avtomobilov na cesti - v večini primerov. Ampak se da marsikaj požret, ker se mi enostavno ne da več preklat z vsakim drugim. In do sedaj se je vse prevečkrat zgodilo, da sem dobil pod nos argument v stilu 'sej vi motoristi' primer je bil pa za kakega pilota, ki ima z motoristi komaj kaj skupnega, prej s šimpanzi ali pa pavijani. S tem, da sem s to izjavo znal ponižati celo kakega izmed njih.

Ampak vse tole pisarjenje in besedičenje je odveč. Nikoli in nikjer se ne bo pojavilo da je toliko in toliko motoristov naredilo toliko in toliko varnih kilometrov. Nikjer in nikoli ne bo pisalo, da je po zaslugi MAKS-ija, Šole varne ali spretnostne vožnje motorist preprečil nesrečo. Zbirajo se kvečjemu minusi - 'z nereg. motorjem divjal skozi naselje', 'mlad motorist kalil nočni mir'. In ko bo nekomu odneslo pokrovko bo začelo pokati. Pa bodo šli pisani kombinezoni, ker bomo vsi fasali obvezne flourestenčne telovnike. Nesreče se bodo zmanjšale, ker bodo zavarovalne premije skočile spet na 1.000€ kot je bilo to včasih. Me zanima kaj bo potem? Bodo nadebudni piloti izginili s cest? Ali bomo spet na račun drugih kri scali?

Nisem dost pameten, da bi znal predlagati rešitev. Ampak sej je dost pametnih tle gor - ziher je nekje nek univerzalen solution. :D Ampak dokler ima folk v glavi med ušesi pripeto idejo, da se mora videti kdo se pelje brez čelade, v kavbojkah in z nereg. motorjem čez mesto po zadnjem in s tem upravičuje svoje ravnanje, situacija ne kaže ravne vzhajajočega sonca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kje kdaj ni bilo tako?

Na splošno je na motoristih zaradi stereotipov slaba luč. Razni posamezniki brez čelad z nereg. motorji, ki provocirajo policaje in galamijo, brez kančka spoštovanja do drugih, čez mesta vasi in po cestah situacije pač ne izboljšajo. V naravi ponavadi grupa paciente izloči med motoristi pa se ti pacijenti poskrijejo v množici.

Na kolen mi gre, da praktično vsak dan poslušam razne pametne pripombe sodelavcev in na splošno družbe na temo motoristov. Sfaljeni pogledi in aroganca voznikov avtomobilov na cesti - v večini primerov. Ampak se da marsikaj požret, ker se mi enostavno ne da več preklat z vsakim drugim. In do sedaj se je vse prevečkrat zgodilo, da sem dobil pod nos argument v stilu 'sej vi motoristi' primer je bil pa za kakega pilota, ki ima z motoristi komaj kaj skupnega, prej s šimpanzi ali pa pavijani. S tem, da sem s to izjavo znal ponižati celo kakega izmed njih.

Ampak vse tole pisarjenje in besedičenje je odveč. Nikoli in nikjer se ne bo pojavilo da je toliko in toliko motoristov naredilo toliko in toliko varnih kilometrov. Nikjer in nikoli ne bo pisalo, da je po zaslugi MAKS-ija, Šole varne ali spretnostne vožnje motorist preprečil nesrečo. Zbirajo se kvečjemu minusi - 'z nereg. motorjem divjal skozi naselje', 'mlad motorist kalil nočni mir'. In ko bo nekomu odneslo pokrovko bo začelo pokati. Pa bodo šli pisani kombinezoni, ker bomo vsi fasali obvezne flourestenčne telovnike. Nesreče se bodo zmanjšale, ker bodo zavarovalne premije skočile spet na 1.000€ kot je bilo to včasih. Me zanima kaj bo potem? Bodo nadebudni piloti izginili s cest? Ali bomo spet na račun drugih kri scali?

Nisem dost pameten, da bi znal predlagati rešitev. Ampak sej je dost pametnih tle gor - ziher je nekje nek univerzalen solution. :D Ampak dokler ima folk v glavi med ušesi pripeto idejo, da se mora videti kdo se pelje brez čelade, v kavbojkah in z nereg. motorjem čez mesto po zadnjem in s tem upravičuje svoje ravnanje, situacija ne kaže ravne vzhajajočega sonca.

Podpis :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pametnih glav na kupu..... :headbang: Pa kaj se toliko obremenjujete s tem kaj si kdo misli o vas (nas)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Nisem dost pameten, da bi znal predlagati rešitev. Ampak sej je dost pametnih tle gor - ziher je nekje nek univerzalen solution. ...

Je. Izvoli:

zolja3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pametnih glav na kupu..... :headbang: Pa kaj se toliko obremenjujete s tem kaj si kdo misli o vas (nas)...

več glav več ve. včasih. tuki velja več glav, več zelja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kje kdaj ni bilo tako?

Na splošno je na motoristih zaradi stereotipov slaba luč. Razni posamezniki brez čelad z nereg. motorji, ki provocirajo policaje in galamijo, brez kančka spoštovanja do drugih, čez mesta vasi in po cestah situacije pač ne izboljšajo. V naravi ponavadi grupa paciente izloči med motoristi pa se ti pacijenti poskrijejo v množici.

Na kolen mi gre, da praktično vsak dan poslušam razne pametne pripombe sodelavcev in na splošno družbe na temo motoristov. Sfaljeni pogledi in aroganca voznikov avtomobilov na cesti - v večini primerov. Ampak se da marsikaj požret, ker se mi enostavno ne da več preklat z vsakim drugim. In do sedaj se je vse prevečkrat zgodilo, da sem dobil pod nos argument v stilu 'sej vi motoristi' primer je bil pa za kakega pilota, ki ima z motoristi komaj kaj skupnega, prej s šimpanzi ali pa pavijani. S tem, da sem s to izjavo znal ponižati celo kakega izmed njih.

Ampak vse tole pisarjenje in besedičenje je odveč. Nikoli in nikjer se ne bo pojavilo da je toliko in toliko motoristov naredilo toliko in toliko varnih kilometrov. Nikjer in nikoli ne bo pisalo, da je po zaslugi MAKS-ija, Šole varne ali spretnostne vožnje motorist preprečil nesrečo. Zbirajo se kvečjemu minusi - 'z nereg. motorjem divjal skozi naselje', 'mlad motorist kalil nočni mir'. In ko bo nekomu odneslo pokrovko bo začelo pokati. Pa bodo šli pisani kombinezoni, ker bomo vsi fasali obvezne flourestenčne telovnike. Nesreče se bodo zmanjšale, ker bodo zavarovalne premije skočile spet na 1.000€ kot je bilo to včasih. Me zanima kaj bo potem? Bodo nadebudni piloti izginili s cest? Ali bomo spet na račun drugih kri scali?

Nisem dost pameten, da bi znal predlagati rešitev. Ampak sej je dost pametnih tle gor - ziher je nekje nek univerzalen solution. :D Ampak dokler ima folk v glavi med ušesi pripeto idejo, da se mora videti kdo se pelje brez čelade, v kavbojkah in z nereg. motorjem čez mesto po zadnjem in s tem upravičuje svoje ravnanje, situacija ne kaže ravne vzhajajočega sonca.

mogoce bi moral ze ob opravljanju izpita uvest kake psihicne teste,ki bi pokazal raven kretenizma v glavah bodocih motoristov in bi se na podlagi tega potem pogajal,kater motor (ce sploh katerga) si zmozen in ti je dovoljeno vozit.

...za zacetek pa eno dirkalisce v sloveniji,da gremo norci lahko s cest :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce bi moral ze ob opravljanju izpita uvest kake psihicne teste,ki bi pokazal raven kretenizma v glavah bodocih motoristov in bi se na podlagi tega potem pogajal,kater motor (ce sploh katerga) si zmozen in ti je dovoljeno vozit.

Saj veliko takih vozi brez izpita....tako da s tem nebi nič dosegel, samo še bolj bi zavihali tablico :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce bi moral ze ob opravljanju izpita uvest kake psihicne teste,ki bi pokazal raven kretenizma v glavah bodocih motoristov in bi se na podlagi tega potem pogajal,kater motor (ce sploh katerga) si zmozen in ti je dovoljeno vozit.

...za zacetek pa eno dirkalisce v sloveniji,da gremo norci lahko s cest :krneki:

bodmo realni. kretenizm je v veliki večini prisoten kot posledica črednega nagona, tud če je čreda samo 2 motorista. še posebej če se ne poznata.

norci gredo lahko že zdej s cest. do grobnika in marofa ni tako daleč da bi bil to izgovor. prečkanje meje tud ni neka silna zadeva. problem je, ker na pisti ni blefiranja. Apel podobo svojo na ogled postavi. in večina ni pripravljena sprejet dejstva de so navadni drekači. ne pa neodkriti Stonerji. Zelo Slovensko. Če greš pogledat na kak Bobotov dogodek na Grobnik, vidiš, da so taljani s kulturo 25 let pred nami. . . .kar je lepo videt tud na cesti, ko se pelš po italiji. . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!