Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

novi marof cel dan 27€. a je predrago?

Dobro veš da za dirkanje ni potrebnih samo teh 27€ - oziroma recimo 120€ na grobniku kar je po domače rečeno pljunk v morje v primerjavi s tem kaj vse potrebuješ da sploh lahko varno dirkaš! Pa ne nakladaj ti takih traparij! Kultura je pa nasploh v sloveniji v pizdi neglede nato a si motorist alpa avtomobilist - vsi ga serjejo na polno in se dokazujejo in delajo bebce iz sebe na vsakem vogalu kjer je to le možno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazadnje bomo padli na nivo francije kjer imajo motocikli omejeno moč..sam da bojo pri nas še bolj zaostril in bo moč omejena na 80 KM ali kaj podobnega.

Kar bi bilo za na cesto tudi vrh glave če smo realni!

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo recesija kmal naredila red tudi na cestah, če bo šlo tako dalje.

Recesija bo samo naredila, da bo še več butlov z neregistriranimi motorji, brez izpita in zlizanim gumam. Balkan..jbga.

Pa ni problem, da so motorji "pocen". Problem je, ker se preveč na easy pride do kredita.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro veš da za dirkanje ni potrebnih samo teh 27€ - oziroma recimo 120€ na grobniku kar je po domače rečeno pljunk v morje v primerjavi s tem kaj vse potrebuješ da sploh lahko varno dirkaš! Pa ne nakladaj ti takih traparij! Kultura je pa nasploh v sloveniji v pizdi neglede nato a si motorist alpa avtomobilist - vsi ga serjejo na polno in se dokazujejo in delajo bebce iz sebe na vsakem vogalu kjer je to le možno!

eee,bravo..se cist strinjam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro veš da za dirkanje ni potrebnih samo teh 27€ - oziroma recimo 120€ na grobniku kar je po domače rečeno pljunk v morje v primerjavi s tem kaj vse potrebuješ da sploh lahko varno dirkaš! Pa ne nakladaj ti takih traparij! Kultura je pa nasploh v sloveniji v pizdi neglede nato a si motorist alpa avtomobilist - vsi ga serjejo na polno in se dokazujejo in delajo bebce iz sebe na vsakem vogalu kjer je to le možno!

reakcija enaka akciji. sej ni treba dirkat. sploh pa ne dirkat zares. Sm lepo napisal, de italjani zapnejo svoje bajke na Fieste in pridejo vozt 2:00:00 na grobnik. s tablicami. so na svoji meji, in se majo fajn. Po tej terapiji cesto jemljenjo kot cesto. kot prostor kjer se moraš odgovorno obnašat.

za marof ki ima zelo civilen asfalt, je zadost da greš tja. če si tiščač, in voziš po kolenih, kombinezon že imaš. . .se pravi tank bencina in spremani smo za slamanje. Problem je, da se Slovenc ne odpravi na pisto. to je problem. nč druzga. da je velik procent lastnikov motorjev še zmer balkancev po duši. ima netko jači bi bil njihov motto. Knjiga Izgovorov je pa itaq zmer pr roki. De nimaš €€ nesme bit razlog da si bedak divjak na civil cesti. pika.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recesija bo samo naredila, da bo še več butlov z neregistriranimi motorji, brez izpita in zlizanim gumam. Balkan..jbga.

Pa ni problem, da so motorji "pocen". Problem je, ker se preveč na easy pride do kredita.

:topic:

:grrr

To sploh ni problem ... problem je v glavah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro veš da za dirkanje ni potrebnih samo teh 27€ - oziroma recimo 120€ na grobniku kar je po domače rečeno pljunk v morje v primerjavi s tem kaj vse potrebuješ da sploh lahko varno dirkaš! Pa ne nakladaj ti takih traparij! Kultura je pa nasploh v sloveniji v pizdi neglede nato a si motorist alpa avtomobilist - vsi ga serjejo na polno in se dokazujejo in delajo bebce iz sebe na vsakem vogalu kjer je to le možno!

Za dirkanje ne potrebuješ nič drugega kot standardno opremo in motor. Če pa si največji džek v supergah, kavbojkah, zimski jakni in čeladi na glavi pri prehitevanju z 120 km/h v naselju čez polno črto :headbang: ; tako oblečen pač na pisto ne smeš.

Vse kar potrebuješ za recimo Marof je:

- 27 EUR za pisto

- ustrezno zaščito (usnjen kombinezon, čelado, rokavice in škornje)

- 2 tanka bencina (če se na Marof pripelješ po cesti)

- vsaj 3l vode (da nadoknadiš izgibljeno)

- kakšen sendvič - opcijsko

Tisti ki pa se grejo dirkanja bolj zares, pa seveda porabijo za ta užitek več denarja, vendar se ti zagotovo po cestah ne vozijo na nož ker jim pač tega ni treba. Za to imajo pisto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah brezvezez pridigat....noben ne more popravt, kar so starši zajebal ;)

To je na žalost prevečkrat res.

En nasvet kako ublažit potrebo po pretiranem tiščanju na cesti: Začnite se ukvarjat še z kakšnim "bolj varnim" športom. Jaz svoj ego nafutram npr. na igrišču pri košarki, al pa grem kolesarit oz. tečt in se na tak način dokažem samemu sebi, da moje telo nekaj zmore. Tako je moj ego nafutran za nekaj časa, in ne čutim nobene potrebe, da bi ga futral na cesti. Takrat samo še uživam v vožnji.

Verjamem pa, da če cele dneve čepite za 4imi stenami, prvo v službi, potem pa še doma in ko vam prekipi vse skup po enem tednu in se vsedete na motor .... itak da potem poka po cestah. Ne rečem, da ukvarjanje z drugimi športi preprečuje tiščanje na cesti ... ampak meni ziher pomaga.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne morem verjet.........kolk bedastoč v zagovor totalnim kretenom in duševno prizadetim uporabnikom SS motorjev.....znate nekateri potegniti iz......raj ne napišem kje.

Dejstvo je.........pa ni treba bit pameten in nevem kako izobražen...........da, ( če pogledam samo Fritzovo Statistiko ).....je največ smrtnih nesreč ravno s to klaso motorjev........V debato ZAKAJ.....se ne mislim spuščati......ampak, moj omejeni IQ mi šepeta, da je nekaj.....hudo, res hudo.....narobe v njihovih glavah.

Pozabite na dirkališča.....samo v intermezzo.........bilo je nekega leta, ko so fantje plačali.....in dirkali na Grobniku.......a je Slovenska policija.........popoldne istega dne......ža beležila dve smrtni žrtvi.........na poti z Grobnika ( tako naj bi dejali tisti, ki so poizkušali pomagati ponesrečencu).............samo v info!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti dve slovenski žrtvi na poti iz Grobnika sta bila oče moje sošolke (žal tudi pokojne) in njegova sestra. Na Grobniku sta bila pa na izletu, tako da to nima popolnoma nobene zveze s tem, da so fantje plačali in dirkali na Grobniku. Samo to, da sta se po naklučju vračala iz Grobnika in ne iz kofeta v Portorožu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne morem verjet.........kolk bedastoč v zagovor totalnim kretenom in duševno prizadetim uporabnikom SS motorjev.....znate nekateri potegniti iz......raj ne napišem kje.

Dejstvo je.........pa ni treba bit pameten in nevem kako izobražen...........da, ( če pogledam samo Fritzovo Statistiko ).....je največ smrtnih nesreč ravno s to klaso motorjev........V debato ZAKAJ.....se ne mislim spuščati......ampak, moj omejeni IQ mi šepeta, da je nekaj.....hudo, res hudo.....narobe v njihovih glavah.

Pozabite na dirkališča.....samo v intermezzo.........bilo je nekega leta, ko so fantje plačali.....in dirkali na Grobniku.......a je Slovenska policija.........popoldne istega dne......ža beležila dve smrtni žrtvi.........na poti z Grobnika ( tako naj bi dejali tisti, ki so poizkušali pomagati ponesrečencu).............samo v info!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ata med drugimi vozim tudi SS in nisem duševno prizadet-vsaj tako pravijo. Dirkali pa smo že tudi v davnih letih (konec devetdesetih) Imam fakulteto, tako da ne posplošuj, vse v isti koš. Pravim da je bedak-bedak, ne glede na vrsto in znamko vozila.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V debato ZAKAJ.....se ne mislim spuščati

No, na SS motorju je skušnjava po hitrosti mnogo večja, predvsem zaradi moči, položaja sedenja in pa dobre voznosti motorja.

Ampak je pa kot vedno od voznika odvisno kako vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne morem verjet.........kolk bedastoč v zagovor totalnim kretenom in duševno prizadetim uporabnikom SS motorjev.....znate nekateri potegniti iz......raj ne napišem kje.

Dejstvo je.........pa ni treba bit pameten in nevem kako izobražen...........da, ( če pogledam samo Fritzovo Statistiko ).....je največ smrtnih nesreč ravno s to klaso motorjev........V debato ZAKAJ.....se ne mislim spuščati......ampak, moj omejeni IQ mi šepeta, da je nekaj.....hudo, res hudo.....narobe v njihovih glavah.

Pozabite na dirkališča.....samo v intermezzo.........bilo je nekega leta, ko so fantje plačali.....in dirkali na Grobniku.......a je Slovenska policija.........popoldne istega dne......ža beležila dve smrtni žrtvi.........na poti z Grobnika ( tako naj bi dejali tisti, ki so poizkušali pomagati ponesrečencu).............samo v info!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

........za eno samo črtico te je imel......

daj mal manj presledkov in bolj tekoče vse skupaj, kljub temu da moraš sapo zajet vmes atej :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata med drugimi vozim tudi SS in nisem duševno prizadet-vsaj tako pravijo. Dirkali pa smo že tudi v davnih letih (konec devetdesetih) Imam fakulteto, tako da ne posplošuj, vse v isti koš. Pravim da je bedak-bedak, ne glede na vrsto in znamko vozila.

L.p.

:worship: :worship:

Drgač pa eni vozmo SS tud iz čist praktičnih razlogov. Moji cmji ne dopuščajo kakih turerjev, čoperji so mi čudni, na nagcih mi pa manjka koleno s staro poškodbo skrito za plastiko, kar se pol fajn čuti zvečer po furi. Tko da dokler ne bodo začel delat turerjev z manj kot 195kg pa višino sedeža pod 80cm vozm SS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne morem verjet.........kolk bedastoč v zagovor totalnim kretenom in duševno prizadetim uporabnikom SS motorjev.....znate nekateri potegniti iz......raj ne napišem kje.

Dejstvo je.........pa ni treba bit pameten in nevem kako izobražen...........da, ( če pogledam samo Fritzovo Statistiko ).....

Očitno vseeno mora biti pametnejši kot ti!

Hyosung GT650 / ST

Ducati Monster

Honda CBF / ST

Razen,če so to zate SS motorji!

Tako,da kr sebi kaj iz kod potegni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je na žalost prevečkrat res.

En nasvet kako ublažit potrebo po pretiranem tiščanju na cesti: Začnite se ukvarjat še z kakšnim "bolj varnim" športom. Jaz svoj ego nafutram npr. na igrišču pri košarki, al pa grem kolesarit oz. tečt in se na tak način dokažem samemu sebi, da moje telo nekaj zmore. Tako je moj ego nafutran za nekaj časa, in ne čutim nobene potrebe, da bi ga futral na cesti. Takrat samo še uživam v vožnji.

Verjamem pa, da če cele dneve čepite za 4imi stenami, prvo v službi, potem pa še doma in ko vam prekipi vse skup po enem tednu in se vsedete na motor .... itak da potem poka po cestah. Ne rečem, da ukvarjanje z drugimi športi preprečuje tiščanje na cesti ... ampak meni ziher pomaga.

LP

:worship: Meni se pa tale alternativa zdi najboljša. Se popolnoma strinjam z zgoraj napisanim. Ko delamo zaprti ves teden, pomožnosti še malo živčni, vsi napeti in komaj čakamo konc tedna...pol pa za "relax" na motor. Tudi sam se zgonim na fusbalu, pa ne čutim potrebe konc tedna, da bi iskal adrenalin na cestah. Pa sploh se ne sekiram, ko me drugi motorist dohiti, pa prehiti. Četudi je to čoperist, al pa kak mulc na skuterju. Jst vozim svojo vožnjo, s svojo glavo in s hitrostjo meni primerno razmeram na cesti. In v tem tudi uživam. Tudi sam bi rad poskusu malo bolj polagat, čutit filing kako je, ko pospešuješ na polno, zaviraš na polno, gres z ovinka v ovinek...ampak cakam priloznost, da bom to poskusu na dirkališču. Pa še takrat z rezervo. Da bi pa to na cesti poskusu, pa ne čutim nikakršne potrebe. Tako kot tudi z avtom ne, čeprav uživam v divji vožnji z gokarti. Ampak zato pa so gokarti. Avto je pa prevozno sredstvo. Tako kot je tudi motor v prometu prevozno sredstvo. No, moral bi bit! Pa v mnogih primerih žal ni, ampak postane pripomoček za izživljanje. Jst mislim, da se tudi država trudi za nas, kolikor pač zmore. Najbrz bo res, da bodo potrebne generacije, da se bo prometna kultura pri nas izboljsala. Lahko pa se ze zdej, ta trenutek, vsakdo izmed nas zamisli nad svojim pocetjem, in se odloci k bolj strpni voznji. Pa srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Meni se pa tale alternativa zdi najboljša. Se popolnoma strinjam z zgoraj napisanim. Ko delamo zaprti ves teden, pomožnosti še malo živčni, vsi napeti in komaj čakamo konc tedna...pol pa za "relax" na motor. Tudi sam se zgonim na fusbalu, pa ne čutim potrebe konc tedna, da bi iskal adrenalin na cestah. Pa sploh se ne sekiram, ko me drugi motorist dohiti, pa prehiti. Četudi je to čoperist, al pa kak mulc na skuterju. Jst vozim svojo vožnjo, s svojo glavo in s hitrostjo meni primerno razmeram na cesti. In v tem tudi uživam. Tudi sam bi rad poskusu malo bolj polagat, čutit filing kako je, ko pospešuješ na polno, zaviraš na polno, gres z ovinka v ovinek...ampak cakam priloznost, da bom to poskusu na dirkališču. Pa še takrat z rezervo. Da bi pa to na cesti poskusu, pa ne čutim nikakršne potrebe. Tako kot tudi z avtom ne, čeprav uživam v divji vožnji z gokarti. Ampak zato pa so gokarti. Avto je pa prevozno sredstvo. Tako kot je tudi motor v prometu prevozno sredstvo. No, moral bi bit! Pa v mnogih primerih žal ni, ampak postane pripomoček za izživljanje. Jst mislim, da se tudi država trudi za nas, kolikor pač zmore. Najbrz bo res, da bodo potrebne generacije, da se bo prometna kultura pri nas izboljsala. Lahko pa se ze zdej, ta trenutek, vsakdo izmed nas zamisli nad svojim pocetjem, in se odloci k bolj strpni voznji. Pa srečno.

en pametn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa eni vozmo SS tud iz čist praktičnih razlogov. Moji cmji ne dopuščajo kakih turerjev, čoperji so mi čudni, na nagcih mi pa manjka koleno s staro poškodbo skrito za plastiko, kar se pol fajn čuti zvečer po furi. Tko da dokler ne bodo začel delat turerjev z manj kot 195kg pa višino sedeža pod 80cm vozm SS.

Tut za naked dobiš spodnje oklepe ... ampak, ne se trudit s takimi opravičevat svojo izbiro.

Vsak vozi, kar vozi ... jaz bom tudi nekoč hayabuso turbo, pa bom taglavni na cesti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor, ki lastnika "vozi", je smrtno nevarna petarda.

Pa ni treba, da je SS.

Mirno bi lahko bil tudi tricikel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 17 uri pri letališču Brnik ,motorist med ograjo. Upam,da ni kaj hujšega.

To sem vidla tudi jaz, malo pred 17 uro. Motoristu KTM-a so glavo že dali v oporo,

ravno pa so mu vdevali infuzijo. Držim pesti da bo vse o.k.

Motor je ležal pod kovinsko ograjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler bo vsak slovenec pri rumeni pritisnil na gas, da pride skozi(tudi z avtom), pa čeprav bo šel skoz trdo rdečo, ne bo drugače..

ne vem, zakaj se ni povprečen slovenec sposoben ustavit pri rumeni?

me prav zanima, kolk nas vseh tu gor, ki je delijo komentarje pri rumeni ustavi z avtom, kaj šele motorjem..

vsak pri sebi razčistit, potem pa bo.. mogoče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!