Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Na vso žalost je R.I.P

http://24ur.com/novi...d-motorist.html

60-letni voznik osebnega vozila se je vozil proti Dornberku in je na ravnem delu ceste zavijal levo na stransko cesto. Pri tem je zaprl pot 25-letnemu vozniku motornega vozila, ki je z neprimerno hitrostjo prihajal iz nasprotne smeri.

Vzrok je bila neprilagojena hitrost.
Sej ne morem verjet. :glare:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovornjakar pri prehitevanju zbil motorista in odpeljal s kraja nesreče brez ustavljanja.

povezava

Ta je pa huda :wallbash:

Da te prikolica kamiona porine s ceste in to medtem ko te prehiteva.

Če se mi to kdaj zgodi, upam da me bo do konca, kajti take sramote ne bi prenesel :surrender: .

Voznik kamiona verjetno sploh ne ve, kaj je naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa huda :wallbash:

Da te prikolica kamiona porine s ceste in to medtem ko te prehiteva.

Če se mi to kdaj zgodi, upam da me bo do konca, kajti take sramote ne bi prenesel :surrender: .

Voznik kamiona verjetno sploh ne ve, kaj je naredil.

zelo hitro te sname, preverjeno. Prikolica se rahlo ziba levo in desno in če te na knap prehiteva...no mene je z biciklom u jarek porinil..k sreči brez poškodb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo hitro te sname, preverjeno. Prikolica se rahlo ziba levo in desno in če te na knap prehiteva...no mene je z biciklom u jarek porinil..k sreči brez poškodb

Citirano iz članka : 70-letni voznik motornega kolesa BMW

Kaj se ti zgodi, da te začne med vožnjo prehitevati kamion?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj? Stric je pač vozil svojih 60-90 (predvidevam) in užival....Nekatere kamionđije itak pičijo na polno in jih boli k*** za vse.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nanaša se na to nesrečo, ker ne vem kaj je bilo in ne moreš iskati neko krivdo, je pa definitivno glih toliko nevaren, če ne še bolj, "mulc" na

500 konjskem 30 tonskem šleparju poln samega sebe :jezen , dokler se ne spusti s kabine na "realna" tla :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj? Stric je pač vozil svojih 60-90 (predvidevam) in užival....Nekatere kamionđije itak pičijo na polno in jih boli k*** za vse.....

Vsi kamioni imajo blokado na "naših" 90 km/h. Stric je verjetno vozil res počasi, kajti da se kamion spravi prehitevati na regionalki motorista je bolj redko kot sneg maja.

P.S

Pa nisem voznik kamiona, ampak tu se postavim na njihovo stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tud na Hrvaških medijih se ni nič napisanega, mal sumim kako dirkanje, ki se žal ni izšlo.

Bedno ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bi bilo od tistega na Hrvaškem nepotrebnega nabijanja :

Od pouzdanih izvora doznajem slijedeće

Nesreću je skrivio Marinko Nimac, 59-o godište, u zavoju je sa tuonom zahvatio rubnjak prednjim kotačem, pao, a na njega je naletio Mađarević koji je bio odma iza njega, najedno su otklizali u suprotni trak, pa su na njih naletili ovi drugi,znači sranje da ne može biti veće Naši dečki (mislim na Labinjane) uprkos svim osudama koje čitam okolo u ovom slučaju nisu bili krivi a pogotovo jadni Klaudio (pokoj mu duši)

TAJO - zauvijek ćeš ostati u našim srcima

vir: motorist iz Labinske strani

vsakršno nadaljne strokovno ugotavljanje in moraliziranje je neokusno. fertik.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča s smrtnim izidom med Mariborom in Slovensko Bistrico

http://www.delo.si/n...i-motorist.html

Nesreča se je zgodila cca. 10 minut kasneje ko sem se peljal mimo...Ravnina cca 1km,pregledno...ta odsek je zelo varljiv saj se je možno kar hiro peljat,po navadi vozniki ne dajajo smerokazov ko zavijajo k restavraciji,črpalki ali pa na odcepu proti drugemu naselju...ravno tako pri vključevanju na glavno cesto po navadi kar potegnejo in zprejo pot ker enostavno ne ocenijo hitrosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ravno tako pri vključevanju na glavno cesto po navadi kar potegnejo in zprejo pot ker enostavno ne ocenijo hitrosti...

Koliko pa je tam omejitev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry! 70km/h

70km/h je pred tem... do tam kjer se je zgodila nesreča pa sta 2 križišča... 70 je celi ovinek in nato se tista avtobusna postaja... po celi ravnini je 90 nato pa pred naslednjim ovinkom zopet 70....

koliko je bilo videt je najverjetneje vzrok zadnja zavora, saj niti ni padel preko avta ampak kar zraven... :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dobro jutro klic da je že bila nesreča na AC proti Primorski (od Postojne proti Razdrtemu) :surrender: Za enega motorista se je dopust očitno prekmalu zaključil... Sreča v nesreči - je preživel.

Dejte pazit kjerokoli boste - je še veliko sončnih dni za uživanje pred nami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!