Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Danes okoli 15:30 sem se na obvoznici (izvoz smartinska) peljal mimo prometne nesrece v kateri je bil udelezen voznik maxi skuterja. Zgledal je precej hudo, drzim pesti, da jo je cim bolje odnesel.sad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18.00 ure na Polulah pri Celju huda prometna motorist in osebni avtomobil :(

Česa takega še nisem vidu, se človek zamisli! Upam, da ni bil tisti, za katerega jaz mislim da je bil!

Drugače pa je bil modri gixer (mislim da, sodeč po zadnjem delu, ki je še bil malo viden). Priletel pa je v bok avtomobila, avto pa se je prevrgel na streho od sile pri trku. Več mislim, da mi ni treba govorit! U glavnem, motorist je bil odpeljan z reševalnim vozilom v Celjsko bolnišnico, zgledal je pa ful ful ful grdo :(

Upam da se zmažeš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz neuradnih virov naj bi motorist, ki je peljal iz smeri Celja proti Laškem trčil v osebni avtomobil, ki je polkrožno obračal iz ene avtobusne postaje na drugo, da se vrne nazaj proti Laškem (tam je križišče in polna črta-vidno tudi na sliki).

Seveda to ne opraviči tega, da se je avto obrnil na streho, ko je motorist trčil v njega :?

Kolk se je potem motorist pripeljal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj pa sem imel srečo :blink: se pelje traktor,za njim avto in jaz.grem prehitevat avto in v trenutku začne avto pred mano prehitevat traktor ,brez smerokaza nič nazaj pogledla. z motorjem sem bil dobesedno naslonjen na avto. voznica me je z avtom zrinila iz ceste levo v jarek in dol po bregu enih 200m. srečo sem imel full, šel sem v jarek med bajto in betonskim elektro stebrom.niti malo nisem premzal,kak bi malo stisno premzo bi padel.motor sem obdržal na kolesih in tudi meni nič ni :worship: oni ko so vozli za mano niso mogli verjet svojim očem,da nisem padel.popolnoma brez enega samega riseka.oni beybi bi pa najrajši focn stisno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sestra povedala da je nekdo pri Bači razbil belga kawasaki Z-ja... naj nebi zvozu ovinka in priletel v ograjo. Z njim naj bi blo vse OK, motor pa totalka.

Zgleda da dons res ni bil srečn dan za nekatere :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto so v bolnišnico nm pripeljali enega motorista z zlomnjenima stegnenicama, ker se že pogovarjate o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to včerej ni biu FALESKINI ampek 2fanta stara 16let sam sem videl nesrečo ker sem se peljav z motorjem domov (ker sm tudi sam iz straže)... je bilo pa zelo hodo za videt tako da sem se potem kar s teškim srcem osedu na motor in se odpeljav tisti 500m do doma.... pa še sožalje vsem domačim in bližnim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Spet je smrt kosila.

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/pri-murski-soboti-umrl-motorist/268517

Zaradi neprilagojene hitrosti se je 30-letni motorist zaletel v drevo in na kraju nesreče podlegel poškodbam.

Nesreča se je zgodila danes okoli 10. ure na regionalni cesti izven Murske Sobote. 30-letni motorist je z motornim kolesom Kawasaki ZR 750 vozil po regionalni cesti iz smeri Murske Sobote proti Martjancem.

Zunaj naselja Murska Sobota je v blagem levem ovinku zaradi neprilagojene hitrosti zapeljal z vozišča in nato trčil v drevo ob vozišču. Poškodbe so bile tako hude, da je na kraju nesreče podlegel poškodbam.

O nesreči sta bila obveščena tudi preiskovalni sodnik in državni tožilec, ki se ogleda nista udeležila. Pokojni motorist je tretja žrtev v letošnjem letu na pomurskih cestah, so sporočili s Policijske uprave Murska Sobota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Jaz sem šel 45min prej mimo,poznal sem pa oba fanta bila sta vsaki z svojim motorjom. Na vso žalost enega ni več med nami. Na gasilci N.G so slike....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!