Skoči na vsebino

Supermoto 2008


bladzo

Priporočene objave

Zadnič sem nekje ujeu da še vedno kar nekaj ljudi matra naš motor in vsem veselo in na veliko razlagajo da je biu naš motor letos zgulfan in da smo mel 490 mašino in ne vsem kaj še vse, kar se mi zdi zlo nekorektno in grdo.

Poglej, mel ste celo sezono cajt da bi vložil protest sam ne vem zakaj tega niste nardil??!! Takrat ste mel cajt da bi odprl pa si pogledal pa preučil to čudo od mašine (oziroma boštjanovo mojstrovino) pa bi vidl da je bla mašina narejena po vseh pravilih.

ne vem od kje lahko tko 100% trdite da je blo use zgulfan če niste udprl...

aja drugač mam pa srečo da sm meu zgulfano mašino ker drugač bi me itak usi povozil... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!!! Mene pa samo zanima, če ima kdo tel. št. od Trstenjak Slavkota. Med sezono mi jo je sicer že Marko Škarja posredoval, pa sem jo na žalost izgubil. Lahko tudi na PM. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič sem nekje ujeu da še vedno kar nekaj ljudi matra naš motor in vsem veselo in na veliko razlagajo da je biu naš motor letos zgulfan in da smo mel 490 mašino in ne vsem kaj še vse, kar se mi zdi zlo nekorektno in grdo.

Poglej, mel ste celo sezono cajt da bi vložil protest sam ne vem zakaj tega niste nardil??!! Takrat ste mel cajt da bi odprl pa si pogledal pa preučil to čudo od mašine (oziroma boštjanovo mojstrovino) pa bi vidl da je bla mašina narejena po vseh pravilih.

ne vem od kje lahko tko 100% trdite da je blo use zgulfan če niste udprl...

aja drugač mam pa srečo da sm meu zgulfano mašino ker drugač bi me itak usi povozil... :whistle:

Silvi! Tvoja Honda gre za 450ccm prehitr, pol pa vsak misle da maš notr 490ccm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je res šou tko kot se za gre in če je biu dobro nastavlen in narejen ne vem zakaj bi mogu bit pol 490 al clo 530 kokr eni pametujejo. sej pravm drug let najbolš na 1 derki dat protest pa bo. Tko da za letos pa ne morte govor ker noben ni dau protest pa ne vem zakaj ne če ste vsi 5000% da je biu zgulfan...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je res šou tko kot se za gre in če je biu dobro nastavlen in narejen ne vem zakaj bi mogu bit pol 490 al clo 530 kokr eni pametujejo. sej pravm drug let najbolš na 1 derki dat protest pa bo. Tko da za letos pa ne morte govor ker noben ni dau protest pa ne vem zakaj ne če ste vsi 5000% da je biu zgulfan...??

ja kaj Silvi predelanga si meu kaj se tuki jeziš... hehe :P joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No u glavnem un kup šraufou so mi dal za domov v vrečki

A imaš sliko kje na netu? Link slike objav, pa bo že en popravu, tako, da bo slika prikazana ;) Drugače pa klikneš na ono malo sličico ob smeškotih (druga desno), pa prilimaš tisti link slike "http://www."celi link".jpg" In slika bo objavljena ;)

Drugače pa čestitke, da si se mal balasta znebil in dobil malo rezervnih delov :D Vso srečo in hitrih krogov ti želim v 2009 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

prodam braking radialno zavorno čeljust z adapterjem za hondo crf 250-450, v čeljusti še prve ploščice in jih je še več kot 70%

cena vsega skupaj je 330€

več info na 040877448

post-17782-1231094546_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam tudi PT radialno zavorno ročko primerna za supermoto, fi batka 16mm, rabljena 3 mesece in je max ohranjena

cena 130€

več info na 040877448

post-17782-1231095101_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam vilice od honde crf 450 letnik 07 rabljene pol leta, so v originalnem stanju, nikjer obtovčene ali poškodovane skratka max ohranjene, polek prodam tudi spodnji in zgornji križ ter vrat, in pa osovino za kolo vse za ceno 900€

več info na 040877448

post-17782-1231095260_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

izpuh je nov, mogoče je bil na motorju vsega skup 3 vožene ure. ne vem točno kolk je nov, dam ga za okol 200 eu manj kokr je nov. Za letnik 2007 mislm da je. slikco se bom pa potrudu čim prej gor dat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz prodam nekaj in sicer kar dva cela motorja z izpuhi vred (ktm 660 smc 2003 z cirka 70km + ktm 450exc 2004). ha, ha

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!