Skoči na vsebino

Kam s čelado?


iztok66

Priporočene objave

V top case!

ja če še sploh gre čelada not :glare: moj je tako poln vsega ostalega, da ne spravim čelade not, zato jo imam vedno s seboj in na očeh, konc koncev je to edino varovalo naših glav (razen za tiste ki imajo čelado vgrajeno :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst jo mam ponavad na glav tko da ni posebno velikih skrb glede tega...če pa jo že snamem...gre ponavadi z mano,če nism prepričan o tem da dobi noge...

PS:proti kraji čelad kupite skobec in ga namestite vanjo...vendar ne pozabite ga dati povem vn :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če še sploh gre čelada not :glare: moj je tako poln vsega ostalega, da ne spravim čelade not, zato jo imam vedno s seboj in na očeh, konc koncev je to edino varovalo naših glav (razen za tiste ki imajo čelado vgrajeno :rolleyes: )

Gre, ampak moraš imeti še dva stranska kufra... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelada je zame kot zobna ščetka: ne posojam in zelo merkam.

VEDNO gre z mano, na motorju jo pustim le, če sm čist zravn (pa še takrat se najde kak majmun, k se butne v motor :slap: ). Na kakem motozboru jo mam s sabo, mi pa služi za komouc podpirat ;)

Isto kot Brdaus...samo da pri meni je malenkost drugače ; bolj jo merkam, prej jo nekdo butne oz. vrže kar skalo gor :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jaz jo mam vedno s seboj na motorju ustane samo če sem blizu (do 10m) pa da je na vidiku.Sem pa zdej zmontiral zajlco pod zic 4mm tko da je na en stran fiksna druga stran pa skozi pr vizirju pa pod zic zatakneš in drži :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi nalepka z takšnim napisom kaj pomagala proti kraji :? GLAVE SI NE UMIVAM REDNO LP Chuck Norris! ali pa IMAM UŠI!

Običajno trogam kahljo s seboj, je še najbolj ziher :grim

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi nalepka z takšnim napisom kaj pomagala proti kraji :? GLAVE SI NE UMIVAM REDNO LP Chuck Norris! ali pa IMAM UŠI!

Običajno trogam kahljo s seboj, je še najbolj ziher :grim

:lol1: haha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!