Skoči na vsebino

Burja in vožnja z motorjem ?!?


šoško

Priporočene objave

Julija sva sla z boljso polovico iz Makarske. Zacela je taka burja, da je eno noc prej vse odnasal naokol, pa da sva imela sotor cist poveznjen na glavo. Pol morva pa midva nujno domov, naju je cas priganjal. Nisva poznala ceste po celini, pa sva mislila, da bo tam bolje. Da ne govorim o viaduktih, pa o onih visokih cestah. Se dobro, da parkrat ni bilo nikogar nasproti, Je slo na momente cist na tesno. Sva bla se brez boljse potovalne opreme(borsa kar navezana uzad,vsa teza zadaj,...), pa mal svoh motor(el252), je bilo zelo pestro. Drugi dan(sva prespala v Karlobagu) sva sla na obalo, je blo se slabse. Pol pa srecam par motoristov, pa mi razlozijo kako vozit po burji;

na cim visjih obratih, kjer ima motor moc, da se lahko skoz prebijas skoz veter, pa raje malo hitreje! Je slo res boljse.

Skoda, da sem to izvedel le kakih 50 km pred koncem burje, prej sm pa kaksnih 350km nabiral misice pri nizki hitrosti, pa pri nizkih obratih.

Ena izkusnja vec, izkusnje pa vedno pridejo prav, kajne? :wink: Je pa vseeno burja ena k****!

Soncek zakon!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj se dogaje te tri dni s tem :roll: vetrom ni normalno,sej temperatura je enkratna sam če neb pihal tolk pa bi blo majka,sem se v sredo vozila pa me je skor z motorja snelo,mored se drugič mal s svincom obtežit :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!