Skoči na vsebino

ŠOLA VARNE VOŽNJE NA GROBNIKU


Ghost_R1

Priporočene objave

Sicer pa - ker še nisem vozu na Grobniku me zanima s kakšnimi motorji pride vse folk? A se tam vozjo poleg SS tut kaki ST, Supermoto, cestni endurci?  :roll:

Prijatelj na pisto spustijo vse ki to želijo neglede na to kakšen motor kdo vozi. Je pa res da kakega čoperista še nisem vido je pa sigurno že bil!!! Imeti moraš izpraven motor in vso opremo!!!! Pol pas amo gasa!!!!

Pred leti se je en možakar iz Hrvaške vozil po stezi z tamalim HD-jem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo velika verjetnost, da pridem tudi jest vozit dol! Še eno vprašanje za strokovnjake: Že dve leti imam doma racing gume. Samo enkrat sem jih vozil po grobniku, a so mogoče že prestare in s tem neučinkovite? A je možno tudi na grobniku kakšne gume kupit in po kakšni ceni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa še to, se je potrebno že prej kaj prijavit ali plačat, ali se to uredi doli??

kar se plačila tiče se da plačat na kraju samem

Ko so imeli "Savinjci" tako zadevo, je bilo mogoče v predhodnji prijavi dobiti popust!! :!: :!: :lol: 8) :!:

Ali je pri vas to tudi možno :?: :?:

lp

NE BO DRZALO. SAMO CLANI MK SAVINJA SMO IMELI POPUST!!! CE SI GA PA TI DOBU, SO BLA PA TO MAFIJSKA POSLA. KDO TI JE DAL POPUST??? 8) 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so imeli "Savinjci" tako zadevo, je bilo mogoče v predhodnji prijavi dobiti popust!! :!: :!: :lol: 8) :!:

Ali je pri vas to tudi možno :?: :?:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

master,a imas ti mogoce danes _dia_log s seboj?! si cez vikend ratal split personalitiy? :shock: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

master,a imas ti mogoce danes _dia_log s seboj?! si cez vikend ratal split personalitiy? :shock: :lol:

Razlozi kaj si mislil s tem! :shock: :? :?

p.s. Ce bi bral vse poste, bi si prsu gor, da je moj samo spodnji del posta, ostalo je pa zjeban quote! OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

master,a imas ti mogoce danes _dia_log s seboj?! si cez vikend ratal split personalitiy? :shock: :lol:

Razlozi kaj si mislil s tem! :shock: :? :?

p.s. Ce bi bral vse poste, bi si prsu gor, da je moj samo spodnji del posta, ostalo je pa zjeban quote! OK?

Master, kaj pa je tebe tolk razkurlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede opreme sem mislil škornje, kombinizon (razni materiali), čalada, rokavice

Nekje sem prebral ali slišal, zdaj se ne spomnim tako natančno, da je treba imeti usnjen kombinezon ( + vse ostalo ) za na Grobnik, če voziš športaka.

Zanima me če je to res in če za Hornetko tudi rabim usnje ??

Če ne, se skoraj 100% udeležim, pa roko že visoko v zrak držim za vse možne nasvete!!!! :shocked!:

Če pa potrebujem usnje, me pa zanima če bi se dalo to kje sposodit ? Sicer sem v procesu nakupa le tega, ampak do 5. sept. ga še nebo. :?

lp, Ico

P.S. : bo kdo štartal dotično jutro iz MB ali LJ ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede opreme sem mislil škornje, kombinizon (razni materiali), čalada, rokavice

Nekje sem prebral ali slišal, zdaj se ne spomnim tako natančno, da je treba imeti usnjen kombinezon ( + vse ostalo ) za na Grobnik, če voziš športaka.

Zanima me če je to res in če za Hornetko tudi rabim usnje ??

Če ne, se skoraj 100% udeležim, pa roko že visoko v zrak držim za vse možne nasvete!!!! :shocked!:

Če pa potrebujem usnje, me pa zanima če bi se dalo to kje sposodit ? Sicer sem v procesu nakupa le tega, ampak do 5. sept. ga še nebo. :?

lp, Ico

P.S. : bo kdo štartal dotično jutro iz MB ali LJ ??

Jest startam iz Velenja, ce te zanima poslji mail!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pridem dol pa če se ima svet za sesut. Roko že držim visoko za nasvete. Hrana ste rekli da čaka doli, bencin tudi, I presume... Še kaj morm vzet s sabo? Pamet mogoče... ;)

Kako se bomo pa dogovorili da gremo dol? A štarta kdo z Vipavske doline? :roll:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote="Ico

Nekje sem prebral ali slišal, zdaj se ne spomnim tako natančno, da je treba imeti usnjen kombinezon ( + vse ostalo ) za na Grobnik, če voziš športaka.

Zanima me če je to res in če za Hornetko tudi rabim usnje ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ene roke visoko v zraku :multi: za nasvete iz vožnje po pisti, za nastavitve vzmetenja, za ...

Če gre kdo čez Ilirsko Bistrico bi se mu jest priključil, drgač se pa vidmo na Grobniku. A se da tm tudi kej bencinčka kupit ???

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ene roke visoko v zraku :multi: za nasvete iz vožnje po pisti, za nastavitve vzmetenja, za ...

Če gre kdo čez Ilirsko Bistrico bi se mu jest priključil, drgač se pa vidmo na Grobniku. A se da tm tudi kej bencinčka kupit ???

LP - Rude

Na dirkališču sicer imajo "benz pumpo", imajo pa samo 98 oktanski bencin, pa še malo drag je - črpalka pa tudi ni vedno odprta. Tankaj v SLO polno, pa bi moralo biti dovolj tudi za povratek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ene roke visoko v zraku :multi: za nasvete iz vožnje po pisti, za nastavitve vzmetenja, za ...

Če gre kdo čez Ilirsko Bistrico bi se mu jest priključil, drgač se pa vidmo na Grobniku. A se da tm tudi kej bencinčka kupit ???

LP - Rude

Na dirkališču sicer imajo "benz pumpo", imajo pa samo 98 oktanski bencin, pa še malo drag je - črpalka pa tudi ni vedno odprta. Tankaj v SLO polno, pa bi moralo biti dovolj tudi za povratek.

No ja to velja bolj za tiste ki imajo večji tank in manjši apetit kot pa Honda, predvsem Hornet. Mi si lahko vzamemo še kanto za benz zraven, pa bo glih :idea: :x

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je res zanimiva in pohvale vredna,in če bo to res trening varne vožnje še tolk bolj.Samo da ne bo tko kot dva mesca nazaj,ko smo prešteval mrtve pa ranjene"po tem treningu"!Podprl pa bi prizadevanja,če bi pršlo do dogovora,da si motosvetovci zakupmo en dan treninga pa da se pod mentorstvom IKe-a in Ghost-a,po pameti popeljemo po pisti.Verjemte da se ni najbolj pametno vozit med racerji,v gužvi se dogajajo razne neumne scene,pa če se trudiš bit še tako previden,sem vidu na raznih motohappeningih,zadnji je bil sploh krvav!Seveda pa še zmeri bolš divjat po pisti kot po cesti :) :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ene roke visoko v zraku :multi: za nasvete iz vožnje po pisti, za nastavitve vzmetenja, za ...

Če gre kdo čez Ilirsko Bistrico bi se mu jest priključil, drgač se pa vidmo na Grobniku. A se da tm tudi kej bencinčka kupit ???

LP - Rude

Kot pravijo pumpa je dol. Do sedaj je bla se vedno odprta , kadar sem bil na Grobniku. 98 oktanski ti bo mal boljs izgoreval pa mal kanale popucal. Da pa na meji tankas, pa nimas za nazaj. Sploh, ce jih na pisti naredis cca 150 km/h. 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemte da se ni najbolj pametno vozit med racerji,v gužvi se dogajajo razne neumne scene,pa če se trudiš bit še tako previden,sem vidu na raznih motohappeningih,zadnji je bil sploh krvav!Seveda pa še zmeri bolš divjat po pisti kot po cesti :) :!:

Kot sem že malo prej napiso, pa naj še enkrat ponovim, da je med racerji varno vozit, saj bo en malo hitrejši pado mimo pa sploh neboš vedo kdaj, seveda se lahko malo vstrašiš, vendar to ni doben problem. Dejstvo pa je da se nikoli ne obremenjuj s tistim ki vozi zadaj, če je hitrejši bo že šel mimo, posveti se svoji vožnji. Prav tako odmontiraj stranska ogledala, po možnosti zalepi števec, steklene dele... Vsak sam pa mora vedet koliko je sposoben in kako hitro se lahko pelje. Definitivno pa ne po 30 min vožnje!!!!! Če hočeš peljat na dober čas, pač moraš to delat postopoma in se ne zaganjat. Grobnik pa obiskat vsaj dvakrat na mesec in še miljon drugih stvari je, zato pač vsak po svojih zmožnostih. Je pa seveda res, da si lahko še tako previden pa se ti lahko zgodi kaj nepredvidljivega, narediš kako napako pa padeš, samo dosti boilj varno je pasti na Grobniku, kot pa na cesti in prav tako imaš manj možnosti za padec na Grobniku kot na cesti. Na jesenski šoli varne vožnje, ki jo je organiziral naš klub pa moram povedat, da ni bilo niti enega padca, ki bi bil omembe vreden, no ni pa zaj nujno, da bo tudi tokrat tako. Jaz grem, pa upam da vi tudi pridete.

POZDRAVLJAM PA IDEJO, DA BI KOT MOTOSVETOVCI SAMI ZAKUPILI PISTO IN TO IZ VEČIH RAZLOGOV, PA O TEM KDAJ DRUGIČ.

Tak pač to je, no se pa opravičujem ni nujno da imam prav, pač moje skropmno mišljenje. :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo iz prekmurja ali MB, z motorjem dol?

Jaz grem iz MS, pa se ne bi rad sam peljal.

Eni naši gredo z motorji že v sredo popoldan, eni v četrtek zjutraj. Točnih ur še ne vem , zvedel bom verjetno v ponedeljek in te obvestim o podrobnostih. :wink: :wink: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja ... v sredo popoldan je pravi čas ... se je treba do dirke 150% pripravit :?: :idea: :evil: :lol: :wink: :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja ... v sredo popoldan je pravi čas ... se je treba do dirke 150% pripravit  :?:  :idea:  :evil:  :lol:  :wink:  :wink: .

Dirke???????????? Varna vožnja???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!