Skoči na vsebino

ŠOLA VARNE VOŽNJE NA GROBNIKU


Ghost_R1

Priporočene objave

Ja ja ... v sredo popoldan je pravi čas ... se je treba do dirke 150% pripravit  :?:  :idea:  :evil:  :lol:  :wink:  :wink: .

Ja Ike kaj je zaj to ti bi pa kar dirko ali kaj :oops: :oops: :oops: :lilangel: :mrgreen: :eggface: :eating: :fist:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa, da ne bom nor umrl, eno vprašanje : :?:

To da je Grobnik pri Rjeki, to vem. :idea:

Samo kako do tja prit (Rjeka -> Grobnik) ?? :?: :?:

Mi bi vi to tak na rahlo razložli ? :fadein:

lp, Ico

P.S. : do Rijeke znam prit :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Samo kako do tja prit (Rjeka -> Grobnik) ??  :?:  :?:  

Mi bi vi to tak na rahlo razložli ?  :fadein:  

lp, Ico

P.S. : do Rijeke znam prit  :D  :)

Najlažje ti bo če v roke vzameš avtokarto

:?: :?: :?: Kuga pa je to Avtokarta, kej za na kruh namazat :lol:

P.S. : Ob avtocesti Rijeka-Zagreb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa, da ne bom nor umrl, eno vprašanje : :?:

To da je Grobnik pri Rjeki, to vem. :idea:

Samo kako do tja prit (Rjeka -> Grobnik) ?? :?: :?:

Mi bi vi to tak na rahlo razložli ? :fadein:

Ko prideš do odcepa levo ki vodi proti Rijeki (avtocesta), zaviješ levo in pičiš samo ravno, ko prideš do konca maš levo Zagreb desno Krk, ti greš za Zagreb in pičiš samo ravno nato po nekaj kilometrih greš mimo pumpe še naprej se malo spustiš na ful dugo ravnino in že na levi strani vidiš velik napis AVTOMOTODROM. Pelješ malo naprej prvi odcep za Čavle zaviješ desno nato takoj levo in nato levo pod vijadukt in ravno nato desno TU BOŠ VSE ŽE VIDEL IN SLIŠAL!!!! Če se zgubiđš pokliči!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo iz prekmurja ali MB, z motorjem dol?

Jaz grem iz MS, pa se ne bi rad sam peljal.

NAši se dobijo ob 07.15 pri baru Večerko ob 07.30 uri štartajo !!!!

Pokliči 070/470-824 Iztok, če še te kaj zanima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se mogoče da na grobniku zamenjat gume? Ker zdej sem že slike montiral!!!!!!! :evil: Zdej pa taka napoved :( :!: :( :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost se ne morem udeležit tega :( zaradi službenih obveznosti,upam pa da se boste imeli fajn pa da se vsi celi vrnete domov.Ike ti pa napiši poročilo,da vem za naslednje leto,se prpravt na morebitni spopad z Grobniškim asfaltom :) :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sočustvujem z Billy-jem. Tudi jaz bi šel rad na Grobnik, pa danes žal ne morem. Upam, da bom drugič prej zvedel za tak izlet in si bom vzel čas. Torej, tisti, ki greste, SREČNO VOŽNJO in obilo zabave. Pa v sredo takoj slike na mizo na 3M ali v OLP-u.

matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lepo slika, ki sem jo sam skeniral, kroži po netu... :lol: :lol:

Prve (in najbolj pomembne novice) iz Grobnika. Reševalna ekipa danes ni imela dela. Več jutri. 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lepo slika, ki sem jo sam skeniral, kroži po netu...  :lol:  :lol:  

Prve (in najbolj pomembne novice) iz Grobnika. Reševalna ekipa danes ni imela dela. Več jutri.  8)  8)

super za slisat, da je bil zagrebski brez posute mivke in da ste vsi OK. sicer mi je ful zal da nisem mogu zraven, ampak bo drugic boljse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje kratko poročilo:

-Bilo je superr!

-Sem bil prvič na pisti pa mi je blo tak super, da ne morem opisati, asfalt na Grobniku drži kot lepilo. Tak oprijem pa terja tudi žrtev (gume). Gume se zelo obrabljajo, še dobro da mam doma že rezervne :)

-Vreme je tud zdržalo(suhoi),čeprav so napovedali dež.

-Na srečo res reševalci niso imeli dela!

-Je pa blo cca. 4 padcev (koliko sem jih jaz videl), eden direkt pred mano na koncu ciljne ravnine, 2 v zagrabačkem, 1 v rupi.

-Že komaj čakam naslednjič, da gremo na grobnik.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, naj bom enkrat jst prva, ki bo napisala svoje vtise.

Zjutraj ob pol desetih smo štartali Bladzo, Jos, Grega in jst proti Grobniku. Vreme sicer ni kazalo najboljše (na nekaterih mestih je bila taka megla, da bi jo lahko rezal) vendar je zdržalo in cel dan smo videli par kapelj samo na samem Grobniku (Master, a ti je kaj žal?). Malo pred dvanajsto smo prispeli. Točno ob dvanajstih pa nas je IKE popeljal na par krogov Treninga varne vožnje. Jaz sem sicer zdržala tempo samo, dokler je bil le-ta zelo nizek in se je IKE držal nazaj. Pol pa je bilo konec mojega enakovrednega sodelovanja. Pol smo se do treh samostojno vozili in valjda so me vsi pridno prehitevali, ampak je bilo dovolj, da sem dvakrat podrsala s tačko (yesssssssssssssssss). Sam mi pa feeling nekak ni bil preveč všeč, tako da sem se pol ornk ahtala, da nisem še kakšnkrat podrajsala.

Malo pred napovedjo so se začele dirke, ki so se jih seveda udeležili (bolj ali manj uspešno) tudi naši forumaši.

Na žalost sicer ni šlo bres spodrsljajev (baje so našteli 4 padce) med njimi tudi eden naših (sori, da se ne spomnim nicka). Vendar mislim, da lahko pohvalimo organizacijo mariborčanov.

Od forumašev smo srečali poleg že omenjenih: Ghost, IKE, Duhec, Ico, Spidy, Suzuki_GSX, Ales. Upam, da nisem koga pozabila.

No, malo pred peto sva z Alesem startala nazaj proti Ljubljani.

Če povzamem: bilo je noro in nepozabno :):):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj dodam svoje videnje današnjega - sorry včerajšnjega dogajanja na pisti in ob njej še jaz.

Na poti proti Grobniku, se mi je zdelo da nas nebo ne mara, saj je vedno bližje cilju, vedno bolj deževalo ... na vso srečo pa je tik pred Grobnikom dež ponehal. Malo nam je ponagajalo par kapljic dežja tudi na smi progi, kar pa ni omembe vredno.

Šola varne vožnje, oziroma bolje rečeno upeljevanje novincev na pisti je bila vožnja v koloni, ki pa je bila žal predolga ... mislim da cca 15 voznikov, tako da zadnji sploh niso imeli pravega pregleda nad linijo, ki bi jim služila kot izhodišče za nadaljno vožnjo.

Naredili smo najboljše kar se je dalo, žal pa je bilo na voljo premalo časa, saj so po nekaj uvodnih krogih ostali nestrpneži že pridno podili svoje motorčke po pisti.

Sama udelužba je bila kjub optimističnem pričakuvanju presežena in prav lepo je videti cca 100 motoristov na kupu, ki se izmenično podijo po pisti, rešilni avto in osebje pa se dolgočasijo v senci. Nekaj lažjih zdrsov se je končalo brez kakšnih težjih poškodb, v glavnem je trpela le plastika in usnje, pa tudi srčni utrip je narastel.

Odpeljane so bile tri dirke :

- klubska MCM AMD TAM ... cca 16 tekmovalcev

- klubska MOTO KLUB SAVINJA ... cca 16 tekmovalcev

- open ... 32 narisanih štartnih mest je bilo premalo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Po končanih dirkah so bili vsi prijavljeni počaščeni tudi z porcijo čevapčičev in pijačo.

Mislim, da je srečanje uspelo, da smo se zbrali v velikem številu in veseli me, da smo se vsi živi in zdravi odpravili nazaj proti domu. Ni ga lepšega, kot to, da lahko naslednji dan brez kakršnih koli bolečin čistiš umazanijo s svojega nepoškodovanega :lol: :lol: motorčka.

Lep pozdrav do naslednjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Macica mi je zelo zal, da sem odpovedal, vendar je bla napoved taksna kot je IKE od zacetka napisal (da je dezevalo na poti proti Grobniku). Hvala bogu, da ste meli sreco in da je blo dol suho. Sem vesel, da ste uzivali na pisti in da se komu ni kaj hujsega zgodilo (edino moj kolega je razbil KLR-ja v Luknji; z njim je vse OK, z motorjem pa ne!). No pa se vidimo drugo leto maja, ce bo vreme drzalo. :wink: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dezeven dan bo na Grobniku. Kdore ne verjame naj pogleda na stran http://www.rzs-hm.si/napoved/aladin.html!!!

Mene verjetn ne bo, ker mam dost da me je na zadnje pralo in sem sel dol sam na uro gledat!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Prijatelj NAPAKA VELIKA NAPAKA !!!!!!!!!! :shock: :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!