Skoči na vsebino

VOR 500 Supermoto


ČrniVran

Priporočene objave

No in na koncu sem dobil super moto, ker tega ktm-a sploh gledat nisem šov na koncu ko je kr orng po dreku smrdelo.

Kupil sem pa VOR 500 tko da lahko sedaj podate mnenja kaj mislite o tem motorju.Naj pa povem da oprema motorja je visokokakovostna.

161921cc6.jpg

24044131.jpg

24044134.jpg

24044135.jpg

slike so simbolične!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z dežja pod kap. :D

Motor je drugače hud, kvalitetne komponente, ampak je pa eksotika pa zanesljivost in servis sta vprašljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekej časa nazaj sm tud js gledal te VOR-e. Glede kvarljivosti ni blo kaj dosti slabega slišat ko sm js povpraševal okoli, edino za dele pa je res treba v Italijo, ker nevem če je sploh kak zastopnik za VOR pri nas?!

Pa drugače, zadovoljen z motorjem, trga? :wub:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede zaneslivosti kolker sem se meno do zdaj je večja od ktm-a zastopnik za VOR pa je v Ljubljani in zrihta vse kar pač je treba komponente so res ene najboljših tk da js upam da bo no.Je pa motor letnik 2000 in ima normative euro3 tk da ga ni blema niti registrirat pa to.

Morem pa priznat da je razlika več kot ogromna iz gsx-r-a(cestaka) na to zadevo(super moto)predvsem v pospeških.Super moto je zelo agresiven že pri nižjih vrtljajih medtem ko je bil gsx-r bolj pri visokih vrtljajih.

Zvok motorja je prav tako fenomenalen bom prilepo kak filmček, zaenkrat uglavnem zadovoljen moti me pa edino nožni vžig, ker pač zadeve nisem navajen.Če priznam mi ga res težko uspe zaštartat... bo že... upam :)

Popravljeno . Popravil ČrniVran
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede zaneslivosti kolker sem se meno do zdaj je večja od ktm-a

daj nena seri z takimi izjavami :headbang: :headbang: :headbang:

ker bos tarca posmeha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede zaneslivosti kolker sem se meno do zdaj je večja od ktm-a zastopnik za VOR pa je v Ljubljani in zrihta vse kar pač je treba komponente so res ene najboljših tk da js upam da bo no.Je pa motor letnik 2000 in ima normative euro3 tk da ga ni blema niti registrirat pa to.

Morem pa priznat da je razlika več kot ogromna iz gsx-r-a(cestaka) na to zadevo(super moto)predvsem v pospeških.Super moto je zelo agresiven že pri nižjih vrtljajih medtem ko je bil gsx-r bolj pri visokih vrtljajih.

Zvok motorja je prav tako fenomenalen bom prilepo kak filmček, zaenkrat uglavnem zadovoljen moti me pa edino nožni vžig, ker pač zadeve nisem navajen.Če priznam mi ga res težko uspe zaštartat... bo že... upam :)

Tovarna VOR je propadla. In dele ne boš tako lahko dobil. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarna VOR je propadla. In dele ne boš tako lahko dobil. :whistle:

Nevem od kod vam ti podatki???

VOR delajo v Italiji sestavlajo ga ročno delo pa opravlajo delavci(strokovnjaki)ki so delali pri KTM.Se pravi so šli od ktm in odprli svojo firmo kjr sedaj delajo VOR.Nevem zakaj bi bil tarča posmeha, ker vsak dober motorist ve kaj je VOR in da so komponente dosti boljše kot pri KTM.

KTM preplačaš samo ime in to je to...

Kupo sem ga od modela ki pač se spozna na to in je tud vozo oba motorja in je povedo da je tale zadeva boljša od KTM-a in da ja mel s tem motorjem dost manj problamov od KTM-ov ki jih je prej vozo.

Vsak ma pač svoje mnenje samo kolker sem se do zdaj meno so mi kr vsi rekli da je dober nakup da nisem mimo brcno.

Iz lastnih izkušenj pa težko karkoli rečem ker nisem prej mel ne tega ne KTM-a.Bo pa seveda čas pokazo o zaneslivosti motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto o zastošništvu si res mal falu ja :rolleyes: Sej ne rečem da ni kul motor.. samo dele boš težko oz jih neboš dobil pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kupo sem ga od modela ki pač se spozna na to in je tud vozo oba motorja in je povedo da je tale zadeva boljša od KTM-a in da ja mel s tem motorjem dost manj problamov od KTM-ov ki jih je prej vozo.

...

zanimivo razmišljaš oz si fejst naiven

kaj pa misliš kaj bo prodajalec hvalil? če prodaja VOR-ja in pride kupec za le tega sigurno nebo hvalil KTM-a in s tem odgnal potencialnega kupca :headbang:

jaz nimam nobenih izkušenj z nobenim od teh in sem totalno :topic: napisal sem samo mnenj ker me zgornji stavek presenetil...

lp in obilo užitkov z vor-jem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem od kod vam ti podatki???

VOR delajo v Italiji sestavlajo ga ročno delo pa opravlajo delavci(strokovnjaki)ki so delali pri KTM.Se pravi so šli od ktm in odprli svojo firmo kjr sedaj delajo VOR.Nevem zakaj bi bil tarča posmeha, ker vsak dober motorist ve kaj je VOR in da so komponente dosti boljše kot pri KTM.

KTM preplačaš samo ime in to je to...

Kupo sem ga od modela ki pač se spozna na to in je tud vozo oba motorja in je povedo da je tale zadeva boljša od KTM-a in da ja mel s tem motorjem dost manj problamov od KTM-ov ki jih je prej vozo.

Vsak ma pač svoje mnenje samo kolker sem se do zdaj meno so mi kr vsi rekli da je dober nakup da nisem mimo brcno.

Iz lastnih izkušenj pa težko karkoli rečem ker nisem prej mel ne tega ne KTM-a.Bo pa seveda čas pokazo o zaneslivosti motorja.

VOR je še bolj racing namenjen, kot primerljiv KTM, potem pa računaj. :whistle:

Če boš pazil na motor in redno servisiral, ne bi smel imeti večjih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VOR je še bolj racing namenjen, kot primerljiv KTM, potem pa računaj. :whistle:

Če boš pazil na motor in redno servisiral, ne bi smel imeti večjih problemov.

pa če bo na boljšem sejmu se kaksne dele sploh dobil :lol1:

to je isto ko da kupuiš kewaya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pretiravate no.. motor je super, ampak je pač dirkalen ane.. in tu potem avtomatsko zravn pride redno vzdrževanje. Za dele je pač treba v Italijo, tam pa BP dobiš kaj češ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bomo vidli kaj bo a ne.Upam da bo služil namenu in to je to.

Za dele pa mislim da se dobi nekje v Ljubljani od enga tipa kolker sem se zanimo drugač bomo pač skočli v Italijo.

Mav ga tk nebom dlje ko do maja potem ga prodam do takrat pa upam da me bo držo.Pazo bom na olje pa vodo pa nebi smelo kaj bit no.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam iz radovednosti, kolk si pa dal za njega?

Pa še to: včasih je VOR pomenil Vertemati Off Road

Popravljeno . Popravil Butnglavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in na koncu sem dobil super moto, ker tega ktm-a sploh gledat nisem šov na koncu ko je kr orng po dreku smrdelo.

Kupil sem pa VOR 500 tko da lahko sedaj podate mnenja kaj mislite o tem motorju.Naj pa povem da oprema motorja je visokokakovostna.

u mater, si se pa nafuku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VOR delajo v Italiji sestavlajo ga ročno delo pa opravlajo delavci(strokovnjaki)ki so delali pri KTM.Se pravi so šli od ktm in odprli svojo firmo kjr sedaj delajo VOR.Nevem zakaj bi bil tarča posmeha, ker vsak dober motorist ve kaj je VOR in da so komponente dosti boljše kot pri KTM.

KTM preplačaš samo ime in to je to...

Kupo sem ga od modela ki pač se spozna na to in je tud vozo oba motorja in je povedo da je tale zadeva boljša od KTM-a in da ja mel s tem motorjem dost manj problamov od KTM-ov ki jih je prej vozo.

Vsak ma pač svoje mnenje samo kolker sem se do zdaj meno so mi kr vsi rekli da je dober nakup da nisem mimo brcno.

Iz lastnih izkušenj pa težko karkoli rečem ker nisem prej mel ne tega ne KTM-a.Bo pa seveda čas pokazo o zaneslivosti motorja.

popravek - prodajalec si, zasluži oskarja ker - te je tok našponal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga začneš, maja prodaja - boš mogoče prodal do maja 2009 ...

ti si pa res nekej posebnega :slap: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a mislite da ga nebom mogo prodat potem al kako???

Pač jaz sem dav za njega 2200€ ni to taka skrivnost ne je pa letnik 2000 samo motor je ohranjen morem rečt.

Konec koncov pa če kitajci prodajo svojo robo pa to nevem zakaj jaz nebi spravo tega supermota....

No danes je lepo vreme gremo se vozit :)

Aja še to je možnost na ta motocikel montirat cros gume?Ne se smejat samo js res nimam najbolj pojma o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a mislite da ga nebom mogo prodat potem al kako???

Pač jaz sem dav za njega 2200€ ni to taka skrivnost ne je pa letnik 2000 samo motor je ohranjen morem rečt.

Konec koncov pa če kitajci prodajo svojo robo pa to nevem zakaj jaz nebi spravo tega supermota....

No danes je lepo vreme gremo se vozit :)

Aja še to je možnost na ta motocikel montirat cros gume?Ne se smejat samo js res nimam najbolj pojma o tem...

se jaz motim ali je to ta VOR ko se je na avto netu prodajal.. pri tistem je pisalo da nima niti homologacije :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!