Skoči na vsebino

VOR 500 Supermoto


ČrniVran

Priporočene objave

Ja, jaz sem imel Vora in mi je delal brez problemov.

Pač pa prvič slišim, da bi kdo v Ljubljani prodajal kake dele za Vora. Edini zastopnik pri nas je bil v Portorožu, tudi član motosveta kycysymet. Deli kolikor vem, se dajo še dobit nekje v Italiji, čeprav malo težje.

Drugače pa, kolikor je kritik na račun Vora lahko rečem, da je Vor vzdržljiv motorček. Vsaj z mojim nisem nikoli imel nikakršnih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa še slikice kako zgleda motorčina.

Bom dav stare in nove, da se vidi razlika.

Aja pa tud neki komponent sem poslikal pa ne morte rečt da niso visokokvalitetne :)

No tak je bil ko sem ga prpelo:

vor.jpg

Takle je zdaj:

vor-004.jpg

Od spredaj:

vor-003.jpg

Od zadaj:

vor-001.jpg

Druga stran:

vor-005.jpg

Mašinca:

vor-010.jpg

In pa komponente:

Brembo zavore

vor-009.jpg

Ohlinsovo plinsko vzmetenje zadaj:

vor-006.jpg

Marzocchi vzmetenje spredaj:

vor-007.jpg

Tako me zanima ka boste povedali nasploh in o izgledu motorja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni mi nevem kako všeč, preveč okrogle linije, mam raje špičaste in odrezane linije :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu vran!!!!Se pravi da si dal spredo in zadi 130, e09 in c02. Skoda ker c2 ne gre spredaj ker zgleda boljse za teren.

Jah pac motor je smesen s temi gumami, drugace je pa tko kot sm reku waw, mam en smesen poster, prlimam ko bo dan.

Aha, za ohlins nism vedel da ma, upam da funkcionira tko kot mora:). Sori ampak brembo pa sploh ni garant za dobre zavore. S tem mislim velikoserijske produkte ne dirkalne...Te celjusti so ene najcenejsih za kupit, delali so jih ze 93 leta in se vidno razsirijo ko konkretno stisnes rocko...Mam isto...

Sicer pa obcutki v voznji??? Si mel ze prej kaksnega krosa da bi vedel primerjat?

Servisi pa...naj kdo ki ima hard enduro ali krosa pove na kolk menja on, ti pa dodaj se par ur gor, Kolk litrov olja sploh imas noter? 1,5 je recimo malo, hard enduro ma tolk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luškana zadeva.....samo dej ga no OPERI :whistle:

Se ne splača, ker pol bi ga mogo vsak dan prat ker se vozim po terenu.

Drugače zadeva se dobro obnese samo ni to za mene sem pogruntal.Kar nagarašš se z njim ko se pelješ za eno urco.Za mene še vedno cestaki tako da bom motor prodal in prešteko nazaj na cestaka.Uglavnem poskuso sem in vedno sem mel željo po tem da se vozim z crossom ampak žal ni to zame res.

Olje sem pa zdaj zamenjo in gre not pol litra olja in nič več.No saj tolko ga gre če ga daš do tam kjer je označeno(do meje).Malo majčkeno je to ali ne?

Naj pa povem zadeva gre pa vsepovsot ni da ni dokler se ne vkoplješ :) me rit boli danes od furanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poskuso tud stoje vendar se mi zdi da ko pospešim, me hoče kr dov vrečt :)

Kot sem povedo zadeva ni niti malo primerljiva z cestaku razen da sta oba enosledni vozili :) se bo treba kr navadit na to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto isti je kot moj :)

danes prevozo cel breg tu pri nas in rezultat-rit me boli :) gre pa super pa gume dobr grabijo proti prej tk da sem zadovoljen.

Sam še vedno ni ga čez cestaka zame tk da gre ta zadeva v prodajo.Se mi ga zdi pa kar škoda po eni strani ko sem tlko vložo v njega(gume,čelada,škornji,menjava olja)uglavnem vse porihto zdaj ga bom pa prodav :headbang: -če si ne premislim še :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto isti je kot moj :)

danes prevozo cel breg tu pri nas in rezultat-rit me boli :) gre pa super pa gume dobr grabijo proti prej tk da sem zadovoljen.

Sam še vedno ni ga čez cestaka zame tk da gre ta zadeva v prodajo.Se mi ga zdi pa kar škoda po eni strani ko sem tlko vložo v njega(gume,čelada,škornji,menjava olja)uglavnem vse porihto zdaj ga bom pa prodav :headbang: -če si ne premislim še :)

Kolko pa hočeš za tega VOR-a? koliko prevoženih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa hočeš za tega VOR-a? koliko prevoženih?

Če te zanima sem ti poslal ZS pa se lahko zmenima.

Evo grem zdajle se malo vozit čeprav je kr mrzlo zunaj.

Kaka je pa kaj obraba cross pnevmatik??? nimam izkušenj s tem zato sprašujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take ponudbe dobivam že prek ZS (dam ti 2000€, pa dam ti avto dam ti to...)samo tlko sem dav za njega tolko hočem tud jaz zanga če ne ga bom pa vozo saj mi ga ni nujno prodat ampak raje bi šel na cestaka.Bom pa zvozo te cross gume pol pa registrirat pa super moto naprej :)

Mislim pa tud da cena ni pretirana in je korektna, motor je pa tud dober in ohranjen.

Če da kdo 2600€ lahko piše drugače pa brezveze zdaj komentirate o tem se mi zdi!

Lahko pa za 2800€ pa dam poleg cross gume cross opremo in pa super moto gume in opremo ter sidi motoristične škornje...

LP.

Popravljeno . Popravil ČrniVran
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Kaj a mislite da ga nebom mogo prodat potem al kako???

Pač jaz sem dav za njega 2500€ ni to taka skrivnost ne je pa letnik 2000 samo motor je ohranjen morem rečt.

Konec koncov pa če kitajci prodajo svojo robo pa to nevem zakaj jaz nebi spravo tega supermota....

No danes je lepo vreme gremo se vozit :)

Aja še to je možnost na ta motocikel montirat cros gume?Ne se smejat samo js res nimam najbolj pojma o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!