Skoči na vsebino

Idealna zaposlitev za študentko - ja verjetno


ixs

Priporočene objave

Ja dobro ste prebrali ni šala.Išče se študentka motoristka za vožnjo promocijskega motorja. Vse interesentke se naj javijo danes na PM pa dam napotke naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobro ste prebrali ni šala.Išče se študentka motoristka za vožnjo promocijskega motorja. Vse interesentke se naj javijo danes na PM pa dam napotke naprej!

Kaj pa študent motorist :whistle:

Lahko tudi vozim študentko nemotoristko :grim

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je spet red bull varianta???? tam me nočejo samo zato ker nisem ženska in študentka in ker nočem enfielda :evilgrin: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sm vedla, d ne bi smela tko pridno študirat, zdj me pa tepe :headbang: :headbang: :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med pogoji naj bi bilo predvsem da je iz Ljubljane ali okolice in da ima A kategorijo, ostalo po dogovoru.

Ja če bi bilo za motoriste študente, bi lahko verjetno že 5 minut po objavi zaključi...."tako mlade" simpatične bejbe pa ali ne vozijo motorja , ali ne študirajo ali pa ne potrebujejo dodatnega zaslužka........ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med pogoji naj bi bilo predvsem da je iz Ljubljane ali okolice in da ima A kategorijo, ostalo po dogovoru.

Ja če bi bilo za motoriste študente, bi lahko verjetno že 5 minut po objavi zaključi...."tako mlade" simpatične bejbe pa ali ne vozijo motorja , ali ne študirajo ali pa ne potrebujejo dodatnega zaslužka........ :whistle:

Joj, moram na hitr izpit narest! A dobim kake inštrukcije! :naughty:

Aja točn, nisem več študent! Sej se lohka naredim da sem! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!