Skoči na vsebino

Pannonia-Ring na Vrhniki


cb1300

Priporočene objave

Odločil sem se: danes napišem loto, zadanem sedmico in naredim Pannonia-Ring na Vrhniki..........ali vam bo OK, ali vam bo predaleč :whistle: .......................................

Zbiram predloge........prvih 100 prijavljenih bo imelo enoletno brezplačno uporabo piste :naughty:

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo ratal... premal na široko razmišljaš.

Prestavit nekam na primorsko, da se lahko še v pozno jesenskem / zgodnje spomladanskem času vozmo. :OK:

Drugo: dobra infrastruktura, čim bližje avtocesti, veliko parkirnih prostorov, čim bližje bolnišnici (v primeru nesreč ipd)

Tega je še ogromno za preštudirat.

Če pa zadaneš 7co, me pa lahko na obljubljen pir peleš... pa bova tam debatirala, da ne smetimo tuki gor .)

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem med tistimi, ki ne bo imel nikol za gume, pa če imam toto tvojo Panonio pred domačim pragom........Tak pač je.......... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajši vplačaj kaki loto v tujini. če dobiš 1,3 mio € in ko te dobi v roke davkarija (15% ali 195.000€ davka) boš imel premalo da bi kaj zgradil. v principu boš srečen če boš za ta denar dobil zemljo, papirje in par metrov asfalta :headbang:

je ceneje če zakupič večkrat panonio in povabiš vse slo motoriste zastonj :whistle:

aja se prijavljam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se: ....

he, he, he ! kot da bi mi v roke priletela zadnja stran nedeljskega s Tofovimi vici !

saj, jaz tudi včasih malo sanjarim ! :naughty:

1 mio za dirkališče !? premalo !

za dober kurbnhaus pa bi že blo ! z inventarjem vred ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stari,

sej jst sem se tapru prjavu, al ja :naughty: pa še SN zapiši

PS sicer je pa krasen prostor tisti pašnik ob drevoredu pred Logatcem - na eni strani supermoto pista, na drugi pa MotoGP... :whistle:

PPS držim pesti da boš zadel :headbang: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stari,

sej jst sem se tapru prjavu, al ja :naughty: pa še SN zapiši

PS sicer je pa krasen prostor tisti pašnik ob drevoredu pred Logatcem - na eni strani supermoto pista, na drugi pa MotoGP... :whistle:

PPS držim pesti da boš zadel :headbang: :P

Krasen, ja....eni uno cesto že uporabljajo kot ciljno ravnino :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se: danes napišem loto, zadanem sedmico in naredim Pannonia-Ring na Vrhniki..........ali vam bo OK, ali vam bo predaleč :whistle: .......................................

Zbiram predloge........prvih 100 prijavljenih bo imelo enoletno brezplačno uporabo piste :naughty:

Se prijavljam! pliz štej me zraven. (ker pa nisem krvoses ti oblubim simboličen prostovoljni prispevek ob vsakem obisku)

povej še številke, de lahko za njih navijamo.

uaaaa en tak mičkan Ascari race resort...komej čakam. :D

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbiram še ponudbe Tc motoshopa, Moto Černe, AS Domžale, Čarman ..........kdo da več,............. bo lahko imel ob pisti moto trgovino, servis, menjavo gum :rolleyes: :evilgrin: :whistle:

Ponudbe na PM :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stari,

sej jst sem se tapru prjavu, al ja :naughty: pa še SN zapiši

SN........predvidevam da piškotkov ne bo zmankal :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je falena že v štartu.

Ta teden namreč zadanem 7 jaz :winkiss:

Oberkrainer Ring u Lescah :hooray:

Ok.....bomo vidl....drugač se pa pr teb prjavm :fight1: O:-) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SN........predvidevam da piškotkov ne bo zmankal :winkiss:

Hola,

jasno da ne, sej veš da sploh ne znam več vozit brez njih, nujni doping :)

zdej je treba pa hitr ime izbrat... :hmm: Kosovelov ring?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

jasno da ne, sej veš da sploh ne znam več vozit brez njih, nujni doping :)

zdej je treba pa hitr ime izbrat... :hmm: Kosovelov ring?

Kosovelov....ne ne......kar se tičov tiče kos najlepš na češpl poje, treba enga tazga najdt, k je bl prizemljen :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko te bo SCT-jev Zidar v roke dubu,ti bo ostal kvečjemu za dve rablene gume,piste pa še zmer ne bo!!!! :yea1: :kva2: :kva2: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ja če ti je od tičev kos najbolj všeč pol je pa lahko Dirkališče Črnega tiča oz BlackBird Racetrack :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko te bo SCT-jev Zidar v roke dubu,ti bo ostal kvečjemu za dve rablene gume,piste pa še zmer ne bo!!!! :yea1: :kva2: :kva2: :lol:

uff, težke besede :kva2: :kva2: KAJ PA ČE JE VSE RES? :xx: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

nč bat, Zidar ma zdele polne roke... vsa gradbena dela bo prevzel in kvalitetno izvedel Izmet Fekali, Niske gradne d.o.o. :D

zdej pa hitr še natečaj za najhujšo pisto, dolga mora bit okoli 4700 metrov, širina 12 do 15 metrov, predlagam da ciljna ravnina ni daljša od 800 metrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

če bo pa 7ica res premalo, potem pa lahko naredimo vsaj nekaj takega, kot bodo pri Gironi (v Španiji) odprli pojutrišnjem:

http://www.laselvacircuit.com/index2.html

(mimogrede, v Španiji gradijo zdele poleg ene 10, 12 že obstoječih še 5 novih pist :worship: )

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

če bo pa 7ica res premalo, potem pa lahko naredimo vsaj nekaj takega, kot bodo pri Gironi (v Španiji) odprli pojutrišnjem:

http://www.laselvacircuit.com/index2.html

(mimogrede, v Španiji gradijo zdele poleg ene 10, 12 že obstoječih še 5 novih pist :worship: )

Samo 12 pist....ma veš kok jih mamo mi: ena na Brnčičevi, ena pred Leclercom, pa ena ljubljana-portorož (ta ima celo šikane imenovane kačje ride)......zih najdaljša v evropi :rolleyes: , pa dolgi most, marija reka.......,pol so pa še take, malce manj znane:CPL Ring Logatec, pa Cerklje, pa v Krškem...... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!