Skoči na vsebino

Pannonia-Ring na Vrhniki


cb1300

Priporočene objave

Na primorsk, da se bo lahko peljal non-stop, :whistle: tudi 1,5 km bi bilo zakon kot Marof.

Ti jo sam postav, ti plačam vsak moj obisk. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede, v Španiji gradijo zdele poleg ene 10, 12 že obstoječih še 5

Sam mi smo pa napredna pa po Švici se zgledujoča država,pr nas pa okolja ne bomo svinjal s tašnimi projekti,na naši eko zemlji!Sej če pa vsak dan gre skoz državo par tisoč kamjonov iz Bizanca,pa ni blema. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola stari,

sej jst sem se tapru prjavu, al ja :naughty: pa še SN zapiši

SN........predvidevam da piškotkov ne bo zmankal :winkiss:

Ne, ne, ne fantički, takole pa ne bo šlo :nono: , spet me za mojim hrbtom tlačte v nekaj brez moje vednosti in dovoljenja...ne bo vam uspelo, ker to je :ninja: ... in sicer, ker po 130. čl. OZ obljuba, dana drugemu, da bo tretji(se prav jz :ninja: ) nekaj storil ali opustil ne veže tetjega, tisti, ki je to obljubil, pa odgovarja za morebitno škodo....bla bla bla....v glavnem računi brez krčmarja tole...Suzuki bo torej mogu sam pečt piškote oz vsi, ki boste trpeli pomankanje dopinga se zahtevki, takimi in drugačnimi, obrnte nanjga. Haha in še enkrat ha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, ne fantički, takole pa ne bo šlo :nono: , spet me za mojim hrbtom tlačte v nekaj brez moje vednosti in dovoljenja...ne bo vam uspelo, ker to je :ninja: ... in sicer, ker po 130. čl. OZ obljuba, dana drugemu, da bo tretji(se prav jz :ninja: ) nekaj storil ali opustil ne veže tetjega, tisti, ki je to obljubil, pa odgovarja za morebitno škodo....bla bla bla....v glavnem računi brez krčmarja tole...Suzuki bo torej mogu sam pečt piškote oz vsi, ki boste trpeli pomankanje dopinga se zahtevki, takimi in drugačnimi, obrnte nanjga. Haha in še enkrat ha :lol1:

Dejstvo: Suzuki ne zna pečt piškote....jih pa odlično konzumira :whistle:

račun brez krčmarja to ni.......dobro veš v kaj se spuščaš, saj si si vse podrobno prebrala :krneki: , se pa nč bat....bomo napisal aneks k pogodbi, ti sam naštej zahteve :naughty:

Ps, še 22h :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, ne fantički, takole pa ne bo šlo :nono: , spet me za mojim hrbtom tlačte v nekaj brez moje vednosti in dovoljenja...ne bo vam uspelo, ker to je :ninja: ... in sicer, ker po 130. čl. OZ obljuba, dana drugemu, da bo tretji(se prav jz :ninja: ) nekaj storil ali opustil ne veže tetjega, tisti, ki je to obljubil, pa odgovarja za morebitno škodo....bla bla bla....v glavnem računi brez krčmarja tole...Suzuki bo torej mogu sam pečt piškote oz vsi, ki boste trpeli pomankanje dopinga se zahtevki, takimi in drugačnimi, obrnte nanjga. Haha in še enkrat ha :lol1:

Hola!

tud če bi blo vse kar si naštela res ti IMHO ne bo nič pomagalo, sej nas dobr poznaš in veš da si sama kriva ker si nas tolk razvadila, pa zakon gor al pa dol - se zna zgodit da če ne boš nič prinesla se ne boš nič vozila :nono: tko da najboljš da sprejmeš več kot velikodušno ponudbo cb1300 in iztržiš spešl bonitete (se bo dalo veliko, wink, wink)

mimogrede: sej ne morem zgubit, dobr veš da je moja ČČČS torta po ocenah visoko usposobljenih strokovnjakov in /inj ocenjena kot "zakon" (haha in še enkrat ha :winkiss: :krneki: )

zdej pa vsi držite pesti za 7ico, saj je tole še nabolj realna, da ne rečem edina šansa da v Kuri dobimo pisto!!!

za Vrhniko in pisto s cb1300 naprej!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pozabil dodat, pa ne morem več popravit: enako nujno bomo potrebovali tudi vedno izjemno slastne usluge Gostione kod Dančia :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Odločil sem se: danes napišem loto, zadanem sedmico in naredim Pannonia-Ring na Vrhniki..........ali vam bo OK, ali vam bo predaleč :whistle: .......................................

Zbiram predloge........prvih 100 prijavljenih bo imelo enoletno brezplačno uporabo piste :naughty:

Na vrhnk kje pa??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!