Skoči na vsebino

No, in ko boste znova rekli da rabite vec moci...


cruiser

Priporočene objave

...A bi se mi mogla kašna slikca naloudat?.. :oops:

Tuki so sam posti???!!!!....

Hayabusa hara, učer sm sedu na Busovi Busi, Akrapovič krivine + Powercommander = 195 KS! :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok konjev je že pisal :?: :!: :P :P :P

Čis neki druzga kt teh 15 žrebičkov k jih mam jst.

Samo me pa zanima kako bi jo obrnu za 180° če bi zalutu v kaksno slepo ulico :? . (bilnamorjupasetotalnozgubuvulicahvpunatupress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

562.33hp and 300lb ft torque :shock:

Vaaooo, ful me zanima kako je to vozno??!!

Navadna Hayabusa je proti tej moped :D :twisted:

Ma ne res huda stvar, za Drag Racing. Samo je čudno da ma sam en disk spredaj :?: :?: Verjetno ma padalo zadaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic - ker je to zadeva za quarter mile,se pravi za 426 m cim hitreje odpeljati.z drugimi besedami "drag racing".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayabusa hara, učer sm sedu na Busovi Busi, Akrapovič krivine + Powercommander = 195 KS! :D 8)

Robycop, jest sem pa danes ZX12R +Full Akra, najnovejši model, testiral. Je tud strup :twisted: :twisted: :twisted:

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala..... :D :D :D 8) 8) 8) :arrow: :arrow: :arrow:

Pozdrav restavratorski od bodočega ownerja Hayabuse (moneta še malo manjka... :( )...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za drobiž v primerjavi s T-buso kupiš v Rusiji motor od Mig-a 21, ga vgradiš v poljuben "geštel", pa poletiš :shock: :twisted: .

Še danes se spomnim, ko je prišel Miško (Kovič) pred mnogo leti na Grobnik z Akrapovičevim Suzukijem dirkat na AA dirko v Open klasi - toliko, kot je imel "fore" pred prvim ovinkom, je imel zaostanka (za predzadnjim), ko so v prvem krogu pripeljali izza hriba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

562.33hp :roll: :shock: Papir vse prenese, pa tud če je res kva češ z njimi počet :?: :?: zame jih je 100hp kar zadosti 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je sedež tisto nekaj svetlega tam doli v vdolbini, potem za kakšno makadamsko ali malo pokrpano cesto ni. Ima pač vsak motorček kakšno neprijetno omejitev. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayabusa hara, učer sm sedu na Busovi Busi, Akrapovič krivine + Powercommander = 195 KS! :D  8)

Robycop, jest sem pa danes ZX12R +Full Akra, najnovejši model, testiral. Je tud strup :twisted: :twisted: :twisted:

busa

:P he he crno-zlato, kupljeno pred par dnevi, a ne :wink: ? gre fajn, a ne :wink: ?

njam njam se vedno jo sanjam :roll: :? !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P he he crno-zlato, kupljeno pred par dnevi, a ne :wink: ?  gre fajn, a ne :wink: ?

Hm, barva štima ampak je mela že 4000km na števcu :?: :?: :?:

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!