Skoči na vsebino

Mk Moliboga


lipica

Priporočene objave

  • 5 mesecev pozneje...

Še 14 dni... Kje točno pa bo ta zadeva? Še nisem bil na tem zboru, pa me malo vleče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 14 dni... Kje točno pa bo ta zadeva? Še nisem bil na tem zboru, pa me malo vleče.

poleg Ljutomera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potem pa sploh ni panike najti, -sem bil na kar nekaj srečanjih Road warriors. Prej ob Gajševskem jezeru, pa potem v Moškanjcih. Rockbitch so pa sekale, a...? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš iz Radenec proti Ljutomeru, ne moreš zgrešit

edin če nauš vidi napisa MOTO

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsa čast fantom da so zbor dokončali do konca .Imeli so v petek pravo neurje z točo in jim je vse povrsti podrlo in zalilo tako da je nasledni dan bil vprašljiv saj zjutraj je zgledalo res žalostno za organizatorje in tiste ki so še ostali .vreme se je nekako ustalilo čez dan in motoristi so počasi začeli se nabirati tako ,da se je proti večeru šotor napolnil in nekateri so spet do jutra bili v pogonu kot čarovnik od KROKARJEV jaz sem prej omagal .UGLAVNEM pohvala MK in nasledno leto se spet vidimo upam brez neurje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo biu na vašem zboru iz petka na soboto....sicer velik drek od vremena, drugače pa vse pohvale organizatorjem, še posebej DRAŽU za fulll dobre jajca na uč u soboto zjutri pa golaž pa družbo za ta čas da se nam niso posušile cune :krneki: ........u glavnem prou luštn zborček kljub vremenu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!