Skoči na vsebino

kje kupujete akumulatorje


maggio

Priporočene objave

rad bi kupil nov akumulator za motor (YB9-B)in me zanima ali jih prodajajo tudi v navadnih trgovinah z avtodeli naprimer v motomatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej boš izvedel, če pokličeš tja...

Drugače pa sem do sedaj menjal le tri akomulatorje, enega kupil v eni trgovini z avtodeli v Pliberku, za BMW na servisu originalnega, v Laverdo sem pa kar avto akomulator počil.

Na splošno pa velja, da je Louis dokaj ugoden, samo najcenejših se je menda treba ogibati. Firme pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi kupil nov akumulator za motor (YB9-B)in me zanima ali jih prodajajo tudi v navadnih trgovinah z avtodeli naprimer v motomatu.

Jaz sem kupil lani 2 kom v evrotonu eden je bil 40 EU, drugi malo večji pa 45 EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že nabavil yb9-b 12v 9ah samo je fora,da sem ga moral sam formirati ampak saj je vseeno deluje tako kot mora. 32,62 + 3 eur žveplena kislina.

v neki drugi trgovini so pa hoteli 59 eur mogoče je bil boljši ampak, tudi tale služi namenu .

lp

Popravljeno . Popravil maggio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grajzar je vredu! Smo imeli reklamacijo zanj in jo je rešil skoraj brez problema! Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!