Skoči na vsebino

Prvi motor


_N3jC_

Priporočene objave

Vsi padamo na dober izgled. Blondinke, motorji......

Čez leta pa se pokažejo napake, ki jih nemoreš tolerirati in vse skupaj oddaš naslednjemu ljubitelju lepote.

Tako je! Tut moj motor zelo lepo izgleda :headbang: ampak samo izgleda, da ne opisujem funkcionalnosti. :SS

Pomoje ne kupm italijana nikol več -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi padamo na dober izgled. Blondinke, motorji......

Čez leta pa se pokažejo napake, ki jih nemoreš tolerirati in vse skupaj oddaš naslednjemu ljubitelju lepote.

...jaz sem imel enako izkušnjo... sam z ŽENO... tam pa me je takšno "oddajanje" naprej tudi "nekaj stalo"...:wacko:

Upam, da se mi pri "sedanjem modelu :pos: " napake pokažejo malo prej in ne šele "čez leta"...:wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Yamaha virago. Sem upal, da mi bo odgovarjala, pa jo je bil pravi hudič vozit. Od Ljubljane do Opatije sem bil tako zmatran, da sem rabil en vikend počitka. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia Pegaso 650. Kupla sva jo, da je moja z njo lahko izpit naredila, ker ji z CBF-ko od avtošole nikakor ni šlo. Po pol leta sva ta "jajcpajtl" zamenjala z Varaderko ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gilera runner 50...imel 5 let naredil cca 50000km...4 menjan bat 1x cilinder...za prvi moped je bil super:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj prvi malo večji moped je bil tomosova legenda CTX 80. seveda ni potrebno posebej povdarjati, da sem si z osnovnošolskimi financami lahko privoščil le zadevo, ki je se je praktično non-stop kvarila . kasneje sem vse prihranke zmetal za rezervne dele (menjal vse ležaje, semeringe, lamele sklopke, bat, tesnila, kompleten vžig + magnet, nov MF power izpuh, veriga + oba verižnika, pa še en kup ostalih stvari, se ne spomnim vsega). tekmovanje z "odprtimi" skuterji in navitimi ATX-i je bila mala šala. prav tako je bil moj prvi moped, ki je brez pretiranega mučenja skočil na zadnje kolo. (padci pri učenju všteti :) )

še najbolj všeč mi je pa bil ogromen, 19 literski rezervar. spomnim se, da sem vedno tankal 10 litrov bencina+ "tamali" DVOTAKTOL :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*Tomos avtomatik,

*Tomos APN6-vzdržljiva mrcina, uprašte Thumpera,

*Tomos APN6- sfriziran 5. brzina, drug frgazer, drugi zobniki 60ccm cilinder in bat,

*JAWA 350, novo sem komplet predelal, oklepi iz fiberglasa, luč od stoenke..rdeče črna, lepa ampak živa jajca, kr naprej sami problemi z elektriko, pa z menjalnikom,

*pavza par let

*SYM Joymax 250, kar luštkan maxiskuterček, komoten, lepo potegnil in predvsem nič problemov,

*Yamaha XJ6S Diversion

*za naprej so pa že novi plani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz treking kolesa na prvi motor FZ6 S2 2007, na katerem sem se kalila 1 leto, do

motorja za mojo dušo R6 2008, ki sem ji še danes zvesta..in ji bom še letos, drugo leto pa če bo dnar, pa če bo nov model pa verjetn nova R6...al pa R1 :hmm::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TORI Tomos - Cross

APN 4 - 1974 (mislim da je na tablici pisalo Colibri)

APN 6 - zlate barve,MF Powerca ;)

Tomos BT - Pa lipnik gor

ČZ - Češka Zbrojovka - Cross (mislim da je bila 250 kubikov,se ne spomnim dobro)

Maico 490 - Kot pubecu mi ga je foter kupil da sem se lahko po vikendu naganjal,vem samo to da se je več šraufal kot vozil)

Mz Etz 125 - (rad je piknil bat)

Honda CBR 400 RR - ko sem jo pripeljal domov sem ostal hitro brez koles (foter razsekal z sekiro),ni potrebno razlagat zakaj ;))

Yamaha R6 - prometna nesreča (18 mesecev nisem sploh študiral na motor)

Obdobje Crossa

TM 125

Honda 125

Yamaha 125

Yamaha 250

Suzuki 250

in nazaj na cesto

Ducati 998 (nisem znal vozit)

Honda CBR 1000 RR Fireblade (sedaj)

V prihodnje tudi HONDA CBR ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa hayabuse ni imel noben oz.kakega 1000+ccm,vsaj tisti,ki ste po zakonu samo 1x opravljali CPP izpit in dobili 'neomejeno kategorijo'??! :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa hayabuse ni imel noben oz.kakega 1000+ccm,vsaj tisti,ki ste po zakonu samo 1x opravljali CPP izpit in dobili 'neomejeno kategorijo'??! :alien1:

Marsikateri Motoskretovec je imel Buso in podobne zverine. Samo ne nakladajo vsi tu gori.

Npr, take buče kot piše oni malo višje, da ni vedel za kubaturo svoje ČeZetke. Napisal bi da je šel z otroškega tricikla direkt na RR-ko, pa bi še kdo verjel. Tako pa :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos avtomatik

Tomos APN 6

Pavza

Yamaha XT 600E l99

Yamaha TDM 850 l03

Yamaha YZF 1000 l 00

KTM 620SC l02 ( izgubil veselje do "šraufanja"

Yamaha TT600E l03

Yamaha TDM900 l06

Yamaha FJR 1300 l10

lp

Popravljeno . Popravil blackaces
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Apn-4 '78 prodal

Apn-6 '97 prodal

Aprilia 125 '95 prodal

Kawasaki 600 ninja '98 razbil-nesreča

Kawasaki zxr750r '92 in '98 (menjal mašino)- prodal

Honda vfr400 '87 (v prometni '90)- se obnavlja

Lepo bi blo met v prihodnosti še kakšno 250, 900 in 1000, da se sprobajo vse kategorije .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 6 leti kupil GPZ 500S. Motor je lepo predel med vožnjo, majhna poraba, pogrešal pa zvok "tapravega" motorja.

Imel tri probleme z njim. 1. Smeti potegnilo v uplinjače in k sreči se je slučajno seviser pripeljal mimo z praznim kombijem :rolleyes:. 2. Kratek stik nekje na elektriki. Razstavil motor, našel šop žic, ki so se drgnile ob vijak. :unsure: 3. Pri vžigu gumb odletel stran, odlomil se je na tečaju. Zvrtal sem luknje na svako stran, vstavil tanko jekleno palčko za oporo in zlepil skupaj :yea1:.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prve kilometre nabiral na bratovem avtomatiku.

Pri 12/13 letih prvi motor z prestavami Yamaha Virago 250ccm(fotra ni motilo da sem se vozil več kot on)....

Ko smo prodali Viragota kar dolga pauza ker nisem imel dosti denarja, ko pa sem prišel do zaposlitve pa po treh mescih Yamaha Fz6 in kasneje še FZ1-S... :OK:

Že kar nekaj časa študiram pluse in minuse FZ1-S vs. R1 kar se tiče vožnje po cesti in mislim da bom preživel še nekaj časa na FZ1. Ko pa bo enkrat malo več denarja kar mi bi omogočalo več obiskov dirkališč pa po vsej verjetnosti pride domov sexy R1ka.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Yamaha virago- katastrofa za vozit. skoraj obupal nad motorjem. Prodal. Potem dal priložnost Hondi Transalp 98. Fantastična mašinca. Poleti nesreča. Se obanavlja. Sedaj Varadero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- APN 6 - še zdaj je nekje zakopan v garaži

- 15 let nič

- Aprilija Pegaso 650 - s tem sva se z mojo učila vozit

- Honda Varadero 1000 XL - ker sva se odločila, da bi midva šla tudi na malo daljše furce

- BMW R1200 GS - motor, ki mi je padel v oko, že dolgo časa nazaj, vendar budget to ni dopuščal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos 14 TL (od starga ata)

Tomos avtomatik

.

.

.

Kawasaki VN800 Classic

Honda XL 1000 Varadero

Hodna VFR 800

Honda XL 1000 ABS Varadero

HD Road King

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!