Skoči na vsebino

MK VAŠKI BOYSI VABIJO NA 4 BOLŠJI SEJEM


vaški

Priporočene objave

Naredil velikansko napako..........ker nisem kupil salame!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil velikansko napako..........ker nisem kupil salame!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:naughty: Jast je pa nisem , ker sem jo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo kdo prlimal kako fotko, da vidimo kolk vas je blo, kolk je blo kej robe na izbiro in tko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ste nekaj prinesl in vsi ste nekaj zaslužil, ok

kje pa si imel ti te stvari yeti01 ?

Najprej čisto v kotu,ko pa so eni spakirali sem se prestavil na štant bolj proti vhodu na sonce.Prodal sem tri čelade za katere si nisem mislil da jih bom čeprav so bile v odličnem stanju(vse tri 80 eur.)in ne starejše od dveh let.Zajebal pa sem se z jakno za katero sem mislil,da bo šla v sekundi saj je praktično nova in za polovico cene,katera je bila že itak decembra pri luisu dvakrat popravljena.Je pa res,da mora bit možakar vsaj 190cm velik,da bi mu bla prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: klimbra ni problem ti samo povej pa ti jih bomo zrihtal kukr ces :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil samo 45 min (imel koncert isti dan) - full folka, prijetno vzdusje. Za salame me pa samo zanima - glede na to da je bil bolsji sejem - a so bile rabljene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salame so bile 1A in so bile PORABLJENE!!!!

Drugače pa je bilo full fajn, tudi dober promet, dober golaž, vidu dosti LEGEND, skratka

super je blo. Še pridemo!

Lp! Iztok

P.s. Kje se vidijo slike v albumu - forumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salame so bile 1A in so bile PORABLJENE!!!!

Drugače pa je bilo full fajn, tudi dober promet, dober golaž, vidu dosti LEGEND, skratka

super je blo. Še pridemo!

Lp! Iztok

P.s. Kje se vidijo slike v albumu - forumu?

Tu.... :whistle:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golaž je bil res dober

saj je tudi moral bit, če se je kar 2 dni kuhal

čestitam kuharjem, res dober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!