Skoči na vsebino

maxi cross 250 4T (access)


WiDo

Priporočene objave

4625824403.jpg

Kako se obneseje tile motoji?

Po opisu je vredu sploh za dobrih 1000€

HONDA X-MOTOS PO LICENCI 250ccm

-XXL VELIKOSTI

-PLISKI AMORTIZERJI FOX

-25 konjskih moči

-gume spredaj 70/100x21 col

-gume zadaj 90/100x19 col

-6 brzin

-max speed 145 km/h

-višina sedeža 115cm

-nožni in el. Zagon

-6 litrov rezervar

-4 takten

- VODNO HLAJENI IN ZRAČNO

-Višina nastavljiva od 980mm do 1100mm

GARANCIJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sosed ma tale x-moto pa morem rečt da je kr vredu. Nek problem majo edino z čepkom, ki je na cevki od kesla, sam on ga je dol vzel pa vredu zaj dela. Drugač 25 konjev zagotovo nima, je pa kr no za preganjanje po makadamih pa potkah. Končna je nekje okol 80, pospeški pa kr zadovoljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tud js potrdim da je končna daleč od 125, pa tudi konji pomojemfilingu še blizu 20 niso. Drugače enim se lama in kvari vse po vrsti, drugim dela. Mašine majo tak vsi iste..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sosed ma takega zelenga, dere se izredno glasno sam gre pa nikamor ne, edin če ga on špara nevem. Je pa zlo luškan in res ma ubitačen zvok :D ko bodo cene pod 400 € si ga še jst kupim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vredu je za po cest vozt. za teren pa ni... ker zacnejo crkavat ena stvar za drugo... saj tko pravijo ljudje ki so jih mel... da so samo sravbal pa nc ni blo od tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu je mel tega crossa...ker je 1.90m visok mož je to zgledalo kot mini crossu :slap:. Šlo je je kokr je šlo, pol pa so se mu ODTRGALE zadnje nihajne roke... :worship: . Odnesu ga je u kontejner direkt :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu je mel tega crossa...ker je 1.90m visok mož je to zgledalo kot mini crossu :slap:. Šlo je je kokr je šlo, pol pa so se mu ODTRGALE zadnje nihajne roke... :worship: . Odnesu ga je u kontejner direkt :winkiss:

To se je tut enmu mojmu frendu zgodl... med vožno je šla nihajka, dobr da se ni ubiu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tole? Ma kdo izkušnje?

Access Motor HONDA MIKILON VODNO HLAJENJE 2008250 ccm, 25 KM, 1 valjni, 4 taktni,

Popravljeno . Popravil mcteraz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me od kod uvažajo te access motorje. Vem da je poreklo kitajsko ampak ti dilerji ko so v Celju ne uvažajo direktno iZ Kitajske saj so močno premali za kaj takega. Baje jih vozijo nekje z Nemčije in jih tukaj prodajajo za kar lep denar, mislim rečt z kar lepo maržo. Zraven tega pa imajo vsi na lepo in z veliko napisano GARANCIJA.

GARANCIJO lahko da samo proizvajalec ali od njega pooblaščen prodajalec. To pa ti dilerji z celja seveda niso. Vsak tako reče, da da garancijo on osebno kar pa je seveda nično. Eni tako dajejo garancijo 3 mesece, drugi 6, tretji sploh ne. Dobro pa se ve, da mora za vsako novo tehnično stvar veljati garancija najmanj eno leto!

Vsi ti prodajalci imajo neke s.p, d.o.o, z čudnimi naslovi "Buco" itd... Motorje in štirikolesnike pa prodajajo kar v starih skednjih in garažah. Nimajo niti tiskalnika s katerim bi račun natipkali ampak jih pišejo kr na roko, pri tem pa računa sploh ne požigosajo. Tak račun ne velja! Le kako bo potem veljala garancija, ki jo daje on če ljudje nimajo niti uradnega računa. - Prepričal sem se na lastne oči, ko je ena familija kupila štirikolesnika za svojega sina.

Mislim, da če se kdo odloči za nakup naj predhodno zadevo res preveri.

Kaj se tiče same kvalitete pa je za tako ceno kr vredu. Jaz bi ga kupil če mi da kdo za eno leto garancijo. Teh tisoč evrov dam brez blema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če koga zanima večji nakup naj kontaktira katerekoli kitajce. so prijazni in ustrežljivi, kupuje pa se na kontejnere, seveda brez kake garancije. plačaš kontejner in potem upaš da je notri vse OK. cena za kos pa je cca 100-300 USD po komadu.

je pa jeba če kdo kupi in te lovi za garancijo, tebi je kitajci ne dajo tako da se moraš znajt sam. recimo da polovico kontejnerja prodaš in drugo šparaš za dele. to je lahko še boljši biznis :evilgrin:

kdor reskira lahko (včasih) profitira. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

zanimam se za tale motor ki je vodno hlajen, rabim pa ga samo za na polje in mi je apn malo prešvoh (pa tudi servis bi moral sedaj delat ker mi je opešal) tako da me zanima vaše mnenje če se zadevo splača kupit ali ne, ker za moj namen je kaka honda cr predraga zadeva pa tudi servis kar nekaj pride. motor pa rabim za cca 15 ur letno.

slika motorja:

http://shrani.si/f/3U/Oc/1t1MIOUX/7.jpg

Najlepša hvala za odgovor

Lp, Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

jst mam isti model pa nikakor ne morem prit do rezervnih delov http://shrani.si/f/3U/Oc/1t1MIOUX/7.jpg

full zanimivo odmično gred z ventili+kapo sem dobil za 60€ sedaj so pa problem tesnila k jih ne morem dobit

drgač sem pa menjal tole za 4cikla 200ccm vreden realnih 150€

tak d sem dal do zdej 210€ za ta motor pa še 100€bo za mahanika k mi ga bo sestavu tak d okol 350€ kar se men zdi zlo ugodno sam deli so pa hudič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam dream pitbike in z njim nisem imel do sedaj enega problema. Moped je zakon, gre po zadnjem u drugi prestavi kadar češ, je pa temu primerna potem tudi cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mel X-motosa 250ccm xxl, zanj dal 1400€ po dveh letih dobil 250€. Po enem letu je zgledal ko šajtrga.Trga se vse po vrsti(zobniki, zadnji amortizer, plastike, balanca, ...), za konec pa še zobniki od prestav, pa je fino zmlelo. Moj predlog je razstreliti vse ladje s kitajsko robo preden izplujejo iz Čangšlang pristanišč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!