Skoči na vsebino

Rhinotire


suzuki

Priporočene objave

Hola!

danes dobil tale filmček v emajlu in šel malo raziskat... meni se zdi kar zanimivo in uporabno, sem se takoj spomnil 4 leta nazaj na izlet v Dolomite in tista dva žeblja v zadnji gumi :rolleyes:

(sem prečekiral forum, a Search pravi da ni nič takega... če je slučajno že bilo obljavljeno prosim da mod zbriše)

moto filmček

homepage

enjoy :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

danes dobil tale filmček v emajlu in šel malo raziskat... meni se zdi kar zanimivo in uporabno, sem se takoj spomnil 4 leta nazaj na izlet v Dolomite in tista dva žeblja v zadnji gumi :rolleyes:

(sem prečekiral forum, a Search pravi da ni nič takega... če je slučajno že bilo obljavljeno prosim da mod zbriše)

moto filmček

homepage

enjoy :)

Zgleda full fajn....cudno da to niso zaceli dodajat v vse gume, ce je res tako kot kažejo na filmu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimivo, dobesedno ti prihrani denar za novo gumo v kolikor naletiš na žebelj. Me prav zanima koliko bo ta guma dražja od ostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima koliko bo ta guma dražja od ostalih.

Gumina cena bo ostala nespremenjena, postopek dodajanja gela v gumo bo dodaten strošek.

Pametna poteza :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ta gel enakomerno nabrizgan z centriranjem ne bi smelo biti problemov.

U bistvu ta zadeva izgleda kot en tekoči lateks...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super zadeva :worship: A to dobiš v spreju, al kako to naneseš ?

..na posnetku imaš prikazano, da se zadeva integrira/nanese v notranji del gume in pod visoko temperaturo, torej verjetno med proizvodnjo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je fenomenalna, pa tudi konkurenca bo kmalu huda, če patent ni zaščiten z licenco :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ideja je dobra, a če bi bilo res tako super, bi zadevo že na veliko oglaševali in prodajali.

pa ne samo za motor........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ideja je dobra, a če bi bilo res tako super, bi zadevo že na veliko oglaševali in prodajali.

pa ne samo za motor........

res zanimiva zadeva ..ob vsem tem pa se mi poraja dvom če ni bla guma polna(notri brez zraka)? škoda k jo ni še čez pou prerezau ko je pelau čez žeblje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!