Skoči na vsebino

SUMMER PARTY GREMIUM MC


ixs

Priporočene objave

Mater se je dogajal tolku, da nisem mela cajta ponoč slikat :yea1: Še dobr, da se kej spomnem, hehe.

Kumi čakam na nalednji Gremium party!!!!

post-13434-1212993649_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od petka 6.6.2008 do nedeljek 8.6.2008 vas vabimo na moto zbor slovenskih izpostav GREMIUM M/C, ki se bo odvijal na fantastični lokaciji v Kamnolomu Hruševje - pri Postojni!

Zabeležite si datum, kajti v kolikor zamudite ta dogodek vam bo zagotovo žal!

Dogovarjamo se z zvenečimi imeni z glasbene scene, hkrati pa pripravljamo zanimiv program "dogodkov" znotraj same prireditve.

Več informacij sledi.......

SE OPROŠČAM, ČE BOM KOGA UŽALIL:

se pripeljem na zbor ob17 20 uri! ko pripeljem čez vhod na motozbor se peljem počasi z hitrostjo cca5kmh,nakar spustim gas in takoj za tem dodam gas za cca 0.5 sek.!!!!!! seveda guma zavrti, ko grem mimo skupine motoristov( NOBENEGA NISEM POŠPRICAL, ALI KAJ TAKEGA)!!!!!!!!

ko parkiram motor pride taista skupina do mene in me (sem bil sam) začnejo frajerji tepsti(seveda 20 proti enemu) !!!! po končanem tepežu se začne frajer dreti v nemščini (sem čistokrvni SLOVENEC) da tam nimam kaj iskat in da se naj poberem,da me ne vidjo več!!!!!!!

PROSIM, ČE MI ODGOVORITE NA TE VPRAŠANJA IN SE MALO ZAMISLITE!!!!!!

1:KAKO LAHKO PRIPADNIK NEKEGA TUJEGA NARODA PODI ČLOVEKA IZ LASTNE ZEMLJE?

2:ZANIMA ME, ALI JE BIL TO ZBOR NACISTOV????????!!!!!!!!!

3:ZANIMA ME, VSI SO GLEDALI PA NE DA BI KAKŠEN SONARODNJAKU POMAGAL?????!!!!!!

4:ZANIMA ME, KJE STE IMELI REDARJE, KER ZA TAKO VELIKO PRIREDITEV JE POTREBNO PRISKRBETI ZADOSTNO ŠTEVILO REDARJEV???!!!!

5:ZANIMA ME KJE SO BILI POLICISTI, KER TAM KJER JIH RABIŠ JIH NI IN TAM KJER JIH NE RABIŠ PA SO-DRUGEGA NE ZNAJO, KAKOR SKAKATI IZ GRMOVJA KOT PRESTRAŠENI ZAJČKI?????!!!!!!

6:ALI VESTE, KAJ BI SE ZGODILO, ČE BI SLOVENCI PRIŠLI V NEMČIJO IN NAREDILI KAJ TAKEGA????!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej so pa kr nacisti, če so bili slučajno nemci? :headbang:

kaj bi pa bili, če bi te pretepli Poljski Gremiumi, tudi tisti so bili tam? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE OPROŠČAM, ČE BOM KOGA UŽALIL:

se pripeljem na zbor ob17 20 uri! ko pripeljem čez vhod na motozbor se peljem počasi z hitrostjo cca5kmh,nakar spustim gas in takoj za tem dodam gas za cca 0.5 sek.!!!!!! seveda guma zavrti, ko grem mimo skupine motoristov( NOBENEGA NISEM POŠPRICAL, ALI KAJ TAKEGA)!!!!!!!!

ko parkiram motor pride taista skupina do mene in me (sem bil sam) začnejo frajerji tepsti(seveda 20 proti enemu) !!!! po končanem tepežu se začne frajer dreti v nemščini (sem čistokrvni SLOVENEC) da tam nimam kaj iskat in da se naj poberem,da me ne vidjo več!!!!!!!

PROSIM, ČE MI ODGOVORITE NA TE VPRAŠANJA IN SE MALO ZAMISLITE!!!!!!

1:KAKO LAHKO PRIPADNIK NEKEGA TUJEGA NARODA PODI ČLOVEKA IZ LASTNE ZEMLJE?

2:ZANIMA ME, ALI JE BIL TO ZBOR NACISTOV????????!!!!!!!!!

3:ZANIMA ME, VSI SO GLEDALI PA NE DA BI KAKŠEN SONARODNJAKU POMAGAL?????!!!!!!

4:ZANIMA ME, KJE STE IMELI REDARJE, KER ZA TAKO VELIKO PRIREDITEV JE POTREBNO PRISKRBETI ZADOSTNO ŠTEVILO REDARJEV???!!!!

5:ZANIMA ME KJE SO BILI POLICISTI, KER TAM KJER JIH RABIŠ JIH NI IN TAM KJER JIH NE RABIŠ PA SO-DRUGEGA NE ZNAJO, KAKOR SKAKATI IZ GRMOVJA KOT PRESTRAŠENI ZAJČKI?????!!!!!!

6:ALI VESTE, KAJ BI SE ZGODILO, ČE BI SLOVENCI PRIŠLI V NEMČIJO IN NAREDILI KAJ TAKEGA????!!!!

mene lih zarad takih kretenu ni na motozbore :D K sm meu parkrat tam slabe izkušnje. Pač primitivci k se ne znajo tepst in pol ih more it 10 na enga. In pol folk čez čefurje pljuva. Prvo kot prvo blata je blo tolk da dobro da se nisi kje stresu (kot nalašč za motocross) in u drugo, neklateri bajkerji mislijo da so zajebani dokler ne bodo enga sesuli in bo potegnu nož in jim ga zabiu u rit. Prvo se grejo motoriste pol pa še tepejo motoriste. pohvalno!! To so zame eni navadni pozerji !!! Upam da nisi utrpel nobenih težjih poškodb. Jaz se raje vozim v družbi s prijatelji kot pa da hodim pozirat na motozbore. In pol folk pravi da je na metal koncertih nasilje !!! hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej so pa kr nacisti, če so bili slučajno nemci? :headbang:

kaj bi pa bili, če bi te pretepli Poljski Gremiumi, tudi tisti so bili tam? :unsure:

kateri koli motorist napade drugega motorista in še to 10 na ena so zame eni navadni pozerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene lih zarad takih kretenu ni na motozbore :D K sm meu parkrat tam slabe izkušnje. Pač primitivci k se ne znajo tepst in pol ih more it 10 na enga. In pol folk čez čefurje pljuva. Prvo kot prvo blata je blo tolk da dobro da se nisi kje stresu (kot nalašč za motocross) in u drugo, neklateri bajkerji mislijo da so zajebani dokler ne bodo enga sesuli in bo potegnu nož in jim ga zabiu u rit. Prvo se grejo motoriste pol pa še tepejo motoriste. pohvalno!! To so zame eni navadni pozerji !!! Upam da nisi utrpel nobenih težjih poškodb. Jaz se raje vozim v družbi s prijatelji kot pa da hodim pozirat na motozbore. In pol folk pravi da je na metal koncertih nasilje !!! hahahaha

To, v nekaterih trditvah bi se spodaj podpisal.

Motozbor - Zbor motoristov. Oznaka njega je kot nekakšna zabava, družbenje, pogovori o motorjih.

Kako izgleda ? Ravno nasprotno. Pijančevanje, blato vsepovosod, umazanija (higijena je pod ničlo), vidiš pretepe(upaš lahko da nisi sam udeležen). Pijani ljudje grejo potem vozit.......

Zakaj hodit tam ? Nekoč je bilo prijetno, zabava ples. Dandanes ni, le še kakšni mazohisti hodijo tam.

A ni lepše prijet punco pa peljal na pravo zabavo na večerjo, na ples....

Sej so uredu tudi motozbori, ampak definitivno ne v tej obliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, v nekaterih trditvah bi se spodaj podpisal.

Motozbor - Zbor motoristov. Oznaka njega je kot nekakšna zabava, družbenje, pogovori o motorjih.

Kako izgleda ? Ravno nasprotno. Pijančevanje, blato vsepovosod, umazanija (higijena je pod ničlo), vidiš pretepe(upaš lahko da nisi sam udeležen). Pijani ljudje grejo potem vozit.......

Zakaj hodit tam ? Nekoč je bilo prijetno, zabava ples. Dandanes ni, le še kakšni mazohisti hodijo tam.

A ni lepše prijet punco pa peljal na pravo zabavo na večerjo, na ples....

Sej so uredu tudi motozbori, ampak definitivno ne v tej obliki.

Se strinjam !! Sploh pa nimam pojma kako so meli to z varnostniki razčiščeno. Kako te lahko 10 folka tepe in noben varnostnik ne vidi gužve ? kaj če bi tipa ubili ? bi biu spet primer globala k nebi noben krivde prevzel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri koli motorist napade drugega motorista in še to 10 na ena so zame eni navadni pozerji.

pozer pa nacist ni isto

... blato vsepovosod, umazanija ...

Te zadeve niso za pozerje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozer pa nacist ni isto

Te zadeve niso za pozerje :whistle:

jst nism nč reku o nacistih, pač pa o pozerjih k se na motozborih zbirajo. Meni se niti ni dalo užigat motorja za 10 km pa da ga pol tam ceuga userjem. Ne rečem da grem na furo 400 km pa se pol prpelem na zbor pa je pač tam blato jebat ga :D ma da ga užigam iz postojne do hruševja ? no fucking way :D bi se prpelu na automatiku bi vsaj mal vec kot 5 min vozu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšni vitezi? tle je zdej debata k je tip dobu po pički. Verjetno je par čoperistu vidlo tipa k je pršu s športivo ih ponesreči pošprical in so si fantje rekli gremo nabit plastičarja. Sej da bi se vsaj 1 na 1 stepli ne pa da se tepejo ko pičke 10 na 1. K bi pa pršu en tehničar mimu k bi ih vseh 10 nabiu bi pa verjetno že po orožju šlatali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeden ni nič rekel glede vitezov.Men se je zdelo kul. :worship:

a bojo kake slike?

...Sej da bi se vsaj 1 na 1 stepli ne pa da se tepejo ko pičke 10 na 1. ...

če užališ enga iz kluba, užališ cel klub. in pri "zabavi" bo seveda sodeloval cel klub

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo tip ni nobenga užalu če ne si pa še 1x preberi njegov post. Drugo kot drugo da je tipu obrnlo kolo je kriv organizator ker ni zadost peska nanesu na blato. In še to pol k so bli usi pijani in od blata je vse ok k je pa tip enga ponesreči pošprical in to še zaradi malomarnosti organizatorja je pač dobu za brezveze po pički. Jaz naprimer mam zaradi nesreče ramo zjebano in mi pada ven iz sklepa, in zdej bom pršu na zbor bo moj motor na blatu mal zaneslo in bom enga pošprical in me bo 10 folka preteplo in s tem roko še bol zjebalo. Veš da bi šu domow po auto in se veselo zapeljal v njih. Motoristi bi mogli držat skupaj ne se pa pretepat. Dejte mal te svoje ''bikerske'' možgančke napet. Sej je že en napisu da motozbor je za druženje ne pa da se pridejo tja motoristi med sabo pobit. takele zadeve folk odganjajo in ne privabljajo. dejmo se vsi igrat hell's angelse in bit celi zajebani :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sploh ne zanima, zakaj jih je on dobu. jaz sem odgovoril na tvoj post, ko si se spraseval, zakaj se jih 10 spravi na enga. tud ti, ce bi vidu, da se tvoj brat z enmu pretepa, bi sou pa mu pomagal in sele kasneje spraseval, kaj je bilo

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot očividec tega kvazi 20 proti 1 fajtu,lahko povem da je bilo 1 na 1(ostali so se umaknili cca 3m stran,pa še to jih je bilo samo 3). Ni bilo nobenega velikega pretepa ampak je samo enkrat dobil s čelado po glavi in to je to. Sem pa videl kako se mu je človek lepo normalno opravičeval, ampak zgleda da to pri onemu ni zaleglo ali pa je imel kakšne frustracije glede nam neznanih dogodkov in temu je sledil omenjen obračun.

Bil sem prvič prisoten na takšnem motozboru in prvi dan (petek), po opazovanju folka sem imel občutek da sem prišel na neko satanistično druženje in da bo temu sledilo opijanje z alkotom in nato vsesplošni pretep.

Moram povedat da se bolj ne bi mogel zmotit. Čisto vse, ki sem jih spoznal, so čisto običajni ljudje, ki so prišli na ta motozbor predvsem zaradi druženja. Še enkrat se opravičujem vsem čoperistom in pripadnikom klubov prisotnih na zboru za moje stereotipno razmišljanje.

Aja pa jaz sem tisti ki je predstavljal AIRSOFT na zboru.

Popravljeno . Popravil Pajk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol je tip zajebal k je reku 10 na 1 :) Če je blo 1 na 1 nimam nič proti razen to da je dobu model po pički za brezveze :) Drgač ne hodm na motozbore. Na Gremiume sm prpelu sam tamalga bratca k ma 5 let da se je s svojim motorjem mal notr zapelu pa igrače sva prpeljala ker se mi je zdelo to ok da zbirajo igrače za revne ter hendikepirane otroke, to dejanje pozdravljam. na ustopnini sm spoznal ene par starejših borcu od gremiumu in na prvi pogled so bli fajn fantje. Vem pa kako je to kadar je vse pijano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot očividec tega kvazi 20 proti 1 fajtu,lahko povem da je bilo 1 na 1(ostali so se umaknili cca 3m stran,pa še to jih je bilo samo 3). Ni bilo nobenega velikega pretepa ampak je samo enkrat dobil s čelado po glavi in to je to. Sem pa videl kako se mu je človek lepo normalno opravičeval, ampak zgleda da to pri onemu ni zaleglo ali pa je imel kakšne frustracije glede nam neznanih dogodkov in temu je sledil omenjen obračun.

Bil sem prvič prisoten na takšnem motozboru in prvi dan (petek), po opazovanju folka sem imel občutek da sem prišel na neko satanistično druženje in da bo temu sledilo opijanje z alkotom in nato vsesplošni pretep.

Moram povedat da se bolj ne bi mogel zmotit. Čisto vse, ki sem jih spoznal, so čisto običajni ljudje, ki so prišli na ta motozbor predvsem zaradi druženja. Še enkrat se opravičujem vsem čoperistom in pripadnikom klubov prisotnih na zboru za moje stereotipno razmišljanje.

Aja pa jaz sem tisti ki je predstavljal AIRSOFT na zboru.

:rolleyes:

No, jaz sem bil tam kot 'civil'...prvic na M/C zboru.....prej sem se pozanimal kaksna razlika je med M/K in M/C...vse sorte sem slisal.....pa ni bilo panike....so pac malo drugacni.....in rad bi svetoval tipu ki naj bi bil pretepen naj ne daje vse u usti kos.....recimo ce bi posprical 'civiliste' bi lahko isto fasal ce bi bili ' civilisti' pijani ali kaksni pretepaci....jebatgha....si imel smolo in ni treba pljuvat po vseh.

Aja...jaz sem un :whistle: ...kako naj napisem....hmm.mah...moji fantje so igral v soboto...Angel's Perfect Dream......pa ce kdo ima kaksno fotko naj mi jo prosim poslje :worship: Hvala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

No, jaz sem bil tam kot 'civil'...prvic na M/C zboru.....prej sem se pozanimal kaksna razlika je med M/K in M/C...vse sorte sem slisal.....pa ni bilo panike....so pac malo drugacni.....in rad bi svetoval tipu ki naj bi bil pretepen naj ne daje vse u usti kos.....recimo ce bi posprical 'civiliste' bi lahko isto fasal ce bi bili ' civilisti' pijani ali kaksni pretepaci....jebatgha....si imel smolo in ni treba pljuvat po vseh.

Aja...jaz sem un :whistle: ...kako naj napisem....hmm.mah...moji fantje so igral v soboto...Angel's Perfect Dream......pa ce kdo ima kaksno fotko naj mi jo prosim poslje :worship: Hvala!!!

Pač pošprical ih je ker so bile razmere take. Jst sm šu peš tam pa sm se hmal zložu ker ne boš verjel blato drsi :) in če maš pol še športivo al pa naked bike in tudi čoperja so možnosti da ti gumo zavrti zelo velike :D če bi jaz z mojim pršu verjetno bi biu isti fleš. In da mi pol tam en teži zarad tega in me pol še nabije, hvala lepa za tak zbor :D naj dajo asfalt pa bo. Je pa tko med 1000 motoristi se ja najde en k je idiot :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se moram precej nasmejat nekaterim izjavam... Fantje če niste za na moto zbor, pač ne hodt, ne se pa prtožvat vsepovprek ker je malo blata in ker si nekateri sami nakopljejo težave.

Ko se bojo moto zbori začel dogajat na fensi lokacijah in ko bojo bejbe naokol hodile v štiklih, se bom tud sama odpovedala takim prireditvam, do takrat pa: GREMIUM so zakon in tudi zbor se je odvijal v prijetnem druženju s še bolšimi ljudmi!!!!!!!!!!! Can't wait 4 another one!!!

"Spodaj podpisana"......

.... una k se je ceu večer drla: SREEEEEEČKEEEEEE!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Spodaj podpisana"......

.... una k se je ceu večer drla: SREEEEEEČKEEEEEE!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!