Skoči na vsebino

SUMMER PARTY GREMIUM MC


ixs

Priporočene objave

Evo pa sm tut js k seb pršu...Kaj naj še rečem kot da zlo fajn zbor.Ničesar ni manjkalo :D Še blata je blo dost :P Najbol zanimivo je blo pa to k nas je sedem spalo v šotorju... :whistle: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TomKruz feels like talking today.

Gremium MC verry important thing tale MC. ko mi je Kolman pred 100 leti grozil, je blo to tud pomembno. ampak, takrat je blo drugače. Zakaj? Ker so bli MCji še domači. slovenski. ne me zastopt narobe, v obeh primerih se mi zdi združevanje v neke strašno "načelne" in "hierarhične" tolpe/družbe/klube karkoli že, rahlo bedasto. vsakemu svoje veselje pač. kar me podi od MC stvorb zadnje čase pa je, da so vsi tojk blazno navdušeni nad tem, da se lahko nemcem udinjajo. de so pršli Gremijum, in so oni "tle šefi na bajkerski sceni" take so po letu 45 v Kočevje pelali. Sramotno je, de se folk, normaln, dovolj star da vidi in ve kaj počne, skače od nav dušenja, ker mu nemškutarji dovolijo imet nek čudn našitk na hrbtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TomKruz feels like talking today.

Gremium MC verry important thing tale MC. ko mi je Kolman pred 100 leti grozil, je blo to tud pomembno. ampak, takrat je blo drugače. Zakaj? Ker so bli MCji še domači. slovenski. ne me zastopt narobe, v obeh primerih se mi zdi združevanje v neke strašno "načelne" in "hierarhične" tolpe/družbe/klube karkoli že, rahlo bedasto. vsakemu svoje veselje pač. kar me podi od MC stvorb zadnje čase pa je, da so vsi tojk blazno navdušeni nad tem, da se lahko nemcem udinjajo. de so pršli Gremijum, in so oni "tle šefi na bajkerski sceni" take so po letu 45 v Kočevje pelali. Sramotno je, de se folk, normaln, dovolj star da vidi in ve kaj počne, skače od nav dušenja, ker mu nemškutarji dovolijo imet nek čudn našitk na hrbtu.

se kr moram strinjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol zanimivo je blo pa to k nas je sedem spalo v šotorju... :whistle: :headbang:

sej če je dost velik šotor, to sploh ni problem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Spodaj podpisana"......

.... una k se je ceu večer drla: SREEEEEEČKEEEEEE!!!! :lol1:

Ja pa mojo babo ponujala za glavno nagrado,pa jo mam še zdej doma. :evilgrin:

Zato ker sem zanalaš pustila 15 srečk....očitno se je še skrivala v vreči. Če jo maš že pouhn kufr.... ji loh pridem mal družbo delat.... si bova že kašno pametno spomnle, hehe. :evilgrin:

post-13434-1213018822_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo tip ni nobenga užalu če ne si pa še 1x preberi njegov post. Drugo kot drugo da je tipu obrnlo kolo je kriv organizator ker ni zadost peska nanesu na blato. In še to pol k so bli usi pijani in od blata je vse ok k je pa tip enga ponesreči pošprical in to še zaradi malomarnosti organizatorja je pač dobu za brezveze po pički. Jaz naprimer mam zaradi nesreče ramo zjebano in mi pada ven iz sklepa, in zdej bom pršu na zbor bo moj motor na blatu mal zaneslo in bom enga pošprical in me bo 10 folka preteplo in s tem roko še bol zjebalo. Veš da bi šu domow po auto in se veselo zapeljal v njih. Motoristi bi mogli držat skupaj ne se pa pretepat. Dejte mal te svoje ''bikerske'' možgančke napet. Sej je že en napisu da motozbor je za druženje ne pa da se pridejo tja motoristi med sabo pobit. takele zadeve folk odganjajo in ne privabljajo. dejmo se vsi igrat hell's angelse in bit celi zajebani :)

Popolnoma se strinjam z napisanim! Motozbori niso motopretepališča. Smo pač motoristi in ne nasprotni tabori. Ko sva se s kolegom prejšnjič pripeljala na Raubritterje v Besnico je po tleh bila poplava,blatno drsališče... pa so nama pomagali do vrha pripeljati motorje je vrtel v prazno in šprical okol kot blesav. Se pa ne strinjam z unim "dejmo se vsi igrat hells angelse in biti celi zajebani" to si pa orang falil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma se strinjam z napisanim! Motozbori niso motopretepališča. Smo pač motoristi in ne nasprotni tabori. Ko sva se s kolegom prejšnjič pripeljala na Raubritterje v Besnico je po tleh bila poplava,blatno drsališče... pa so nama pomagali do vrha pripeljati motorje je vrtel v prazno in šprical okol kot blesav. Se pa ne strinjam z unim "dejmo se vsi igrat hells angelse in biti celi zajebani" to si pa orang falil.

to zadnje je blo mišljeno u šali :> Valda se ne smemo igrat hells angelsu ker je droge po europi že zadost :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to zadnje je blo mišljeno u šali :> Valda se ne smemo igrat hells angelsu ker je droge po europi že zadost :>

???

Podnapise prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???

Podnapise prosim!

Za kaj pa rabš podnapise ? da ti potegne da hellsi drogo uvažajo in izvažajo ? al kej druzga ? če je prvo si lepo zloudej eno biografijo od hellsu. Je kr poučno ter zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sm tut js k seb pršu...Kaj naj še rečem kot da zlo fajn zbor.Ničesar ni manjkalo :D Še blata je blo dost :P Najbol zanimivo je blo pa to k nas je sedem spalo v šotorju... :whistle: :headbang:

U madona. Si mel cel svoj klub not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jurko, jurko... sm vidu tvoj štart s kapije na prizorišče... :headbang: bi pa ja mogu vedt da to niso ride... :naughty: kaj pa če bi te zneslo in bi podrl par motorjev!? vzem uno batino kot vzgojno... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jurko, jurko... sm vidu tvoj štart s kapije na prizorišče... :headbang: bi pa ja mogu vedt da to niso ride... :naughty: kaj pa če bi te zneslo in bi podrl par motorjev!? vzem uno batino kot vzgojno... :evilgrin:

torej le ni tko nedolzen kot se je delal :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej le ni tko nedolzen kot se je delal :>

Celotna zgodba je pa taka.Tip je mal preveč prpodu po blatni cesti in je pač mal špricu.Pošpricani pa je pristopil do njega in mu dal ene dve in to z boršo,ki jo je imel v roki.Tako,da ne pretiravat.Jih je en moj dobr prjatu lansko leto fasal na Pantrih za brez veze,pa so ga MK-ji polomil,pa ni nobeden pridig dajal.

Cvičkar ti pa v drugo,ko kupuješ šotor poglej kaj kupuješ ne da kupiš šotor za celo familijo.Slike pa sledijo. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo manj napetosti pa več dobre volje pa kako pečeno kokoš pa bo fse vredi!!! :inlove:

Popravljeno . Popravil Yoldi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme nas je malo hladilo so pa borouničke pomagale.zakon je blo :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jurko, jurko... sm vidu tvoj štart s kapije na prizorišče... :headbang: bi pa ja mogu vedt da to niso ride... :naughty: kaj pa če bi te zneslo in bi podrl par motorjev!? vzem uno batino kot vzgojno... :evilgrin:

priznam, s kapije sem poštartal,vendar sem takoj upočasnil!!!!!

1.ob cesti ni bilo motorjev

2."švabi" so hodili po levi strani ceste

3."švabi" so bili na notranji strani levega ovinka, tako, tudi če bi hotel ne bi mogel nobenega pošpricati!!!!!!!!

4.tako kot sem že rekel ko sem šel mimo "švabov" je bila hitrost največ 5kmh

5.KAM BI PA PRIŠLI, ČE BI VSE REŠEVALI Z NASILJEM-NASILJE NI REŠITEV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6.ČE SI VIDEL, ZAKAJ PA NISI NIČ POMAGAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Spodaj podpisana"......

.... una k se je ceu večer drla: SREEEEEEČKEEEEEE!!!! :lol1:

Ja pa mojo babo ponujala za glavno nagrado,pa jo mam še zdej doma. :evilgrin:

Eni majo srečo drug pa ne. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kaj pa rabš podnapise ? da ti potegne da hellsi drogo uvažajo in izvažajo ? al kej druzga ? če je prvo si lepo zloudej eno biografijo od hellsu. Je kr poučno ter zanimivo.

Drogo uvaža tak ki se z tem ukvarja. Lahko je Hells, Gremium, ali pa Bratje Cvička... Fantje ki jih poznam so predvsem motoristi pa ne govorim le o Hellsih. Ti pa mal manj filme gledat!

Sodeč po fotkah je škoda da me ni bilo. Jebiga obveznosti! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drogo uvaža tak ki se z tem ukvarja. Lahko je Hells, Gremium, ali pa Bratje Cvička... Fantje ki jih poznam so predvsem motoristi pa ne govorim le o Hellsih. Ti pa mal manj filme gledat!

Sodeč po fotkah je škoda da me ni bilo. Jebiga obveznosti! :headbang:

film al pa biografija je razlika ampak pustmo stat :D Jurko tebe so pa stepli k so čoperisti vidli plastičarja k naganja bolj tehnično izpopolnjen motor :D Sej pol k so čoperisti usajali verjetno ni blo problemu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tebe so pa stepli k so čoperisti vidli plastičarja k naganja bolj tehnično izpopolnjen motor ...

He he, ta mi je všeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6.ČE SI VIDEL, ZAKAJ PA NISI NIČ POMAGAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sm videl sam štart s kapije, sem bil v kampu. pa tud drgač se neb mešu. zakaj? ti na ridah enkrat razložim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedat da se bolj ne bi mogel zmotit. Čisto vse, ki sem jih spoznal, so čisto običajni ljudje, ki so prišli na ta motozbor predvsem zaradi druženja.

:naughty:

normalno a, vsi smo krvavi pod kožo...

važno d j r´n`r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

normalno a, vsi smo krvavi pod kožo...

važno d j r´n`r

ja lhku bi blu še mal brutalije :D tist rokenroll k je biu na gremiumih je bol tko tko :D Lokalni bendi :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!