Skoči na vsebino

SUMMER PARTY GREMIUM MC


ixs

Priporočene objave

Kaj bigfutmame ni blo??

Lp

Y.

Ne...ni bilo,,,,a bi mogl bit.?

Yodi,,,a si bil tam?....Lahko bi fante miksal :headbang: Jurcek je mal imel se od prejsnega dne :beer1:

L.P.

Popravljeno . Popravil misteryozo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr si težk, pejt že čez mejo pa tam ser.

OOO a ti si še živ? :naughty:

Sm jast si čez mejo ne upam, pa ne zato da bi jih dubu, ampak zato ker je tako daleč. :worship: :worship:

Se ga vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne...ni bilo,,,,a bi mogl bit.?

Yodi,,,a si bil tam?....Lahko bi fante miksal :headbang: Jurcek je mal imel se od prejsnega dne :beer1:

L.P.

Bojda ja! vsaj od začetka se je tako govorilo ane Jimi! Ne me ni blo... sem bil v mirnem okolju šumenja kraških borovcev in pečenja in vinčeka :drunk: :drunk: :drunk: Relaksacija! Drgač se pa lahko vnaprej pozanimate kdo vas bo šravfou.. po toči zvoniti...

Lp

Y.:music2: :music2: :music2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojda ja! vsaj od začetka se je tako govorilo ane Jimi! Ne me ni blo... sem bil v mirnem okolju šumenja kraških borovcev in pečenja in vinčeka :drunk: :drunk: :drunk: Relaksacija! Drgač se pa lahko vnaprej pozanimate kdo vas bo šravfou.. po toči zvoniti...

Lp

Y.:music2: :music2: :music2:

Zal ni slo skoz z Big Mamo,pa drug let mogoce.Yoldi sej ves,vsi delamo za dnar. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdle ti izzivaš...fante mau maš osnovne pojme zamešane...najprej razpuci po svojem podstrešju pol se pa oglašej...če ti pa ni ql na motozborih pa na gasilske veselice hod!

Valda zdej pa človek izziva ker se je par folka pobunilo glede pretepov na motozborih ! zato ker sem reku da na motozborih se motoristi med sabo nimajo kej pretepat !! a smo motoristi al smoi čefurji na koncertu od cece ? k mu u gužvi stopš na adidasko pa ti že jebe mater in kaj jst vem kaj. Če se vam pa ni dalo vsega brat in ste tukaj brali samo po obrokih pol bravo obtožite me da pljuvam po zborih!! pljuvam po takih retardih k se na zborih pretepajo! A je tezko k se par folka stepe prletet tja pa ih narazen dat ? ne lepše je gledat pa navijat ! Pač kakor vidite meni je itak vseeno :D zarad mene tut če se pobijete med sabo ker meni ne škodi ker takih zborov ne obiskujem niti nimam namena. Zdej pa lepo navali narode pa pluvajte. Pa naj vam bo užitek !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdle ti izzivaš...fante mau maš osnovne pojme zamešane...najprej razpuci po svojem podstrešju pol se pa oglašej...če ti pa ni ql na motozborih pa na gasilske veselice hod!

Valda zdej pa človek izziva ker se je par folka pobunilo glede pretepov na motozborih ! zato ker sem reku da na motozborih se motoristi med sabo nimajo kej pretepat !! a smo motoristi al smoi čefurji na koncertu od cece ? k mu u gužvi stopš na adidasko pa ti že jebe mater in kaj jst vem kaj. Če se vam pa ni dalo vsega brat in ste tukaj brali samo po obrokih pol bravo obtožite me da pljuvam po zborih!! pljuvam po takih retardih k se na zborih pretepajo! A je tezko k se par folka stepe prletet tja pa ih narazen dat ? ne lepše je gledat pa navijat ! Pač kakor vidite meni je itak vseeno :D zarad mene tut če se pobijete med sabo ker meni ne škodi ker takih zborov ne obiskujem niti nimam namena. Zdej pa lepo navali narode pa pluvajte. Pa naj vam bo užitek !!

Dihaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdle ti izzivaš...fante mau maš osnovne pojme zamešane...najprej razpuci po svojem podstrešju pol se pa oglašej...če ti pa ni ql na motozborih pa na gasilske veselice hod!

Valda zdej pa človek izziva ker se je par folka pobunilo glede pretepov na motozborih ! zato ker sem reku da na motozborih se motoristi med sabo nimajo kej pretepat !! a smo motoristi al smoi čefurji na koncertu od cece ? k mu u gužvi stopš na adidasko pa ti že jebe mater in kaj jst vem kaj. Če se vam pa ni dalo vsega brat in ste tukaj brali samo po obrokih pol bravo obtožite me da pljuvam po zborih!! pljuvam po takih retardih k se na zborih pretepajo! A je tezko k se par folka stepe prletet tja pa ih narazen dat ? ne lepše je gledat pa navijat ! Pač kakor vidite meni je itak vseeno :D zarad mene tut če se pobijete med sabo ker meni ne škodi ker takih zborov ne obiskujem niti nimam namena. Zdej pa lepo navali narode pa pluvajte. Pa naj vam bo užitek !!

BOLNIK....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z "dihanjem" in "boleznijo" ni baš neki prispevek h konstruktivnemu dvigu slovenske moto scene ! no saj je vprašanje če si to sploh želimo/jo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenske moto scene

:lol1: :lol1: :lol1:

Gremiumi zbor je bil 1 Amel smo se super :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal ni slo skoz z Big Mamo,pa drug let mogoce.Yoldi sej ves,vsi delamo za dnar. :worship:

Zj če vas pob ne bo tožu za buško na trhli buči pa kolkr ste letos pršparal bo drug let lahk vsaj Rammstein :yea2: naštimal :evilgrin: :evilgrin: :naughty: Ma de poka! Ma kaka bigfutmama... dej no..

Lp

Y.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in boš glavna faca na zboru pri južnh bratih? :hmm:

nemci niso nč organiziral, bili so udeleženci zbora tko kot vsi ostali. :wacko:

ČE SO BILI UDELEŽENCI, ZAKAJ SO SE PA OBNAŠALI, KAKOR DA JE VSE NJIHOVO????????? :hmm: :hmm:

PRIMER:noben slovenec ni parkiral motorja pred odrom, samo ko so prišli ŠVABI je bilo pred odrom vse polno ŠVABSKIH motorjev, tako, da se sploh ni dalo priti do odra!!!!!!!!! :BUA: :BUA: :BUA:

če ste bili tako ustrežljivi, bi jim pa lahko tudi ritke obrisal!!!!!! :OK: :yes: :lol1: :naughty: :slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOO a ti si še živ? :naughty:

Sm jast si čez mejo ne upam, pa ne zato da bi jih dubu, ampak zato ker je tako daleč. :worship: :worship:

Se ga vidmo

Še, še!

Drugače sem raje tiho, ker so že drugi povedali to kar mislim.

Če pa nimam kaj pametnega za rečt sem pa raje tih.

Ampak tistga seratorja sem imel pa povn kufr in sem se moral oglasit.

Se vidmo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE SO BILI UDELEŽENCI, ZAKAJ SO SE PA OBNAŠALI, KAKOR DA JE VSE NJIHOVO????????? :hmm: :hmm:

PRIMER:noben slovenec ni parkiral motorja pred odrom, samo ko so prišli ŠVABI je bilo pred odrom vse polno ŠVABSKIH motorjev, tako, da se sploh ni dalo priti do odra!!!!!!!!! :BUA: :BUA: :BUA:

če ste bili tako ustrežljivi, bi jim pa lahko tudi ritke obrisal!!!!!! :OK: :yes: :lol1: :naughty: :slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

jah, eni si znamo brisat rit sami, ti se boš pa tud mogu naučit, če že serješ okol. :evilgrin:

men osebno se niso nemci nč drugače obnašal kot ostali. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut ne,s poljaki smo še kako rekl,pa čeprov se nismo velik zastopl...Soncy,kaku hudiča da te js najsm vidu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut ne,s poljaki smo še kako rekl,pa čeprov se nismo velik zastopl...Soncy,kaku hudiča da te js najsm vidu?

sam dva razloga sta lahko :whistle:

al me je blato dobro prekrilo :naughty:

al si pa preveč cvička spil :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut ne,s poljaki smo še kako rekl,pa čeprov se nismo velik zastopl...Soncy,kaku hudiča da te js najsm vidu?

TTi v soboto zvecer,se marskej nisi vidi goba. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se rad zahvalil eni od natakaric, ki je namesto vina v bambus nalila borovnicke... In nato sem seveda dobil, kar sem narocil. Da pa se borovnicke ne bojo stran metale, sem se tisto vzel...

To se je zgodilo malo pred ognjemetom... Sej je bil ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se rad zahvalil eni od natakaric, ki je namesto vina v bambus nalila borovnicke... In nato sem seveda dobil, kar sem narocil. Da pa se borovnicke ne bojo stran metale, sem se tisto vzel...

To se je zgodilo malo pred ognjemetom... Sej je bil ne?

A ognjemet je bil? Jz se nč ne spomnem... :blush:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ognjemet je bil? Jz se nč ne spomnem... :blush:

bil, bil vsak je mel svojega! :evilgrin:

pa glavobol tud od hrupa raket! :P

Popravljeno . Popravil jerryspringer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst se zahvaljujem za borovničke, ki sem jih zaplenila na kapiji!

Pregnale so so tistga tigra, ki me je preganju ceu dan. Sem bla ko prerojena po njih.

Pičiiii mikiiii!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!