Skoči na vsebino

SUMMER PARTY GREMIUM MC


ixs

Priporočene objave

Zbor je mimo in za drugo leto bomo pripravili še zanimivejši program, še bolje pa se bomo pripravili na možnost slabega vremena, čeprav menim, da tudi slabo vreme ne sme biti ovira za dober žur.

Za organizacijo takšnega dogodka je potrebno veliko truda, časa in dela, ter še več finančnih sredstev in ker ne "brcamo košarke" kot Mujo je težje dobiti veliko sponzorjev pa vendar še gre kljub temu, da država zaostruje predpise o javnih prireditvah. Za tiste, ki jim slovenska srečanja niso všeč naj hodijo v tujino. Jaz sem se ravno vrnil iz Srbije kjer je po večini večjih zborov(1000 ljudi+) že tradicija da zaračunajo vstopnino. Tega pri nas na srečo, za motoriste, še ni pa verjetno kmalu bo saj(klubi že vedo) moraš biti že napol genij da pripraviš zanimiv program, omogočiš dober plac in vse kar zbor potrebuje in da ti na koncu še kaj ostane. Definitivno se o bogatiji ali bajnih zaslužkih, kot to mislijo Prepametni, ne da pogovarjati. Drugo je seveda če delaš festival in računaš na večinsko udeležbo civilistov vendar to verjetno ni več bikerski zbor ali motozbor, kakorkoli želite to pač imenovati.

Rad pa bi se zahvalil vsem slovenskim moto klubom in motoristom posameznikom(free bikerjem), ki so se udeležili našega srečanja in podprli akcijo Motoristi za otroke s katero smo, z vašo pomočjo seveda, ter z dobro promocijo(pri čemer bi se zahvalil tudi portalu MOTOSVETA), zbrali okoli 4 kubike(4 m3) raznovrstnih igrač.

Del igrač smo preko Centra za socioano delo predali Rdečemu križu Postojna, ki bo igrače predal določenim socilano ogroženim družinam. Na žalost je veliko takšnih, ki si ne morejo privoščiti osnovnih življenskih dobrin kaj šele, da bi za svoje otroke kupovali igrače. In ravno del igrač smo namenili za takšne družine. Drugi del igrač smo minuli petek predali Osnovni šoli Litija in sicer podružnici za otroke s posebnimi potrebami. Pri predaji igrač je bil poleg tudi predstavnik motosveta, ki bo utrinek verjetno tudi objavil na tem portalu. Tretji del igrač bomo namenili varni hiši v Grosupljem in četrti del varni hiši v Mariboru.

Zagotovo bomo akcijo še ponovili saj menimo, da je pravilno, da ljudje pomagamo tam kjer lahko in če s takšno akcijo razveselimo otroke(takšne ali drugačne) je to še toliko bolj fino.

Za tiste, ki pa v moto klubu GREMIUM M/C vidite samo slabe stvari pa vas vabim, da nas kdaj obiščete in spoznate in boste potem lahko povedali iz prve roke kakšni smo. Eno je gledati filme, gledati TV in biti pameten, drugo pa je resnično življenje.

Večino bikerjev, motoristov, ljudi,..moti, če jih kdo, zato, da je "taglavni" škropi z blatom, jim meče kamne na glavo, kuri gumo na prostoru, ki je namenjen uživanju hrane ali izvaja kakšne podobne "atrakcije" da bi poveličal svoj ego. Morda to takšni delajo ker ne vedo da to ljudi moti. Morda zato ker so jedli nore gobe ali ljubljanske golobe. Mogoče samo zato ker so debili po horoskopu. Kakorkoli že, poskušamo obiskovalce naših prireditev zaščititi tako ali drugače in takšnih zadev ne bomo dopuščali. Tiste, ki to moti(da tega ne bomo dopuščali) naj gredo na kros progo ali pa naj to počnejo na svojem dvorišču, spalnici ali dnevni sobi.

Naš klub je odprt za prave ljudi pa naj ti prihajajo iz motorističnih klubov ali iz vrst t.i. free bikerjev. Tisti, ki pa jim takšna scena ne diši pa naj bodo v MK klubu ali pa ostanejo free biker. Odloča se vsakdo sam! Tako je tudi z obiskom srečanj oz. moto zborov. Dejstvo pa je, da so trenutno vrata za na naše partyije odprta vsem slovenskim moto klubom(MC, MK,...) in večini motoristov posameznikov in vsem tistim, ki ste obiskali našo prireditev se tudi zahvaljujemo za udeležbo in bomo le to tudi poskušali vrniti!

Lep dan še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor na:

»Za tiste, ki pa v moto klubu GREMIUM M/C vidite samo slabe stvari pa vas vabim, da nas kdaj obiščete in spoznate in boste potem lahko povedali iz prve roke kakšni smo. Eno je gledati filme, gledati TV in biti pameten, drugo pa je resnično življenje.«

Ne morem si kaj da ne bi napisal še moj odgovor na ta »govor«. Pa itak da je brez smisla, ampak še druga plat medalje.

Eno je priti na obisk h moto klubu, drugo je poznati človeka. Na obisku so vsi prijazni in lepi pred množico, to vsi vemo.

Na zbore hodim občasno, nekaj časa sem bil zelo aktiven član, potem malo manj, potem pa kakor kdaj. Nimam slabega mnenja o klubu, pravzaprav o nobenem klubu, še najmanj pa o bikerjih, saj sem tudi sam in mi je pravzaprav izredno všeč iz številnih razlogov. Nič pa me ne moti bolj kot hinavski in častihlepni ljudje, ki so tako kot v tem »govoru« pripravljeni javno govoriti v imenu kluba ali bikerstva, pa čeprav vsi vemo da obstajajo le posamezniki. Kot prvo, ti nisi klub, ampak ti. Govori v svojem imenu, ker noben klub ni sestavljen le iz dobrih ali le iz slabih članov.

Sem obiskal klub in bom potrdil da imam dobro mnenje o klubu, kot o večini klubov. Resnično življenje pa ni klub ampak posameznik. Zame je pa pisec tega komentarja (pač vem konkretno kdo je) v privatnem življenju zelo pokvarjen človek, in ne morem verjet ko vidim kako promovira svoja »dobra dela« v klubu in za klub, ko pa je sposoben tako udariti (ne fizično!) posameznika v privatnem življenju. Vem za marsikoga ki je imel z njim slabe izkušnje. Nekako me prebliskne na razne dobrodelneže, misijonarje, duhovnike, ki so navzven zelo lepi, pomagali bi celemu svetu, doma pa tepejo ženo ali izkoriščajo otroke. Da le množica vidi, da je on dober človek. Žalostno, a če imajo lahko ljudje na tem forumu besedo za se promovirat, potem je prav da bralci podamo tudi mnenje, če morda mi vemo da to ni tako. Bom pa seveda toliko obziren da v detajle ne bom hodil, a žal, včasih ravno uskupinjevanje, kakršnokoli kot seveda tudi bikerstvo, daje posameznikom moč, da si upajo biti pokvarjeni ko še sami tega ne opazijo. Svojo odgovornost si skril za svojo »skupino«, mislim, da bi bil brez motorja in brez včlanitve v skupine ti zelo nebogljen človek. V skupine vstopajo le strahopetci, ki niso dovolj pogumni, da bi svetu kljubovali sami. S prstom lahko vedno pokažejo na skupino, sami pa seveda ne bodo prevzeli odgovornost! A dragi »govornik«, ne pozabi, da se posamezniki mnogokrat ne zavedajo kaj počnejo kot kolektiv! Upaj si biti sam, izstopi iz svoje črede, pa boš videl morda tudi ti, kako lahko tudi tebi skupina (beri bikerji) škodi, brez da bi kaj zakrivil. Js nisem ne za bikerstvo ne proti bikerstvu, cenim in spoštujem vse ljudi ki se mi zdijo tega vredni. A poznam par ljudi ki so nastradali le zato, ker si je posameznik v klubu našel moč za napad, za katerega sam ne bi nikoli imel dovolj j….. ko prideš na obisk pa itak so vsi sladki, kot politiki na večerji, a to ni resnično življenje, … nož ti zapičijo v hrbet ko nihče ne vidi …. Ne pred množico. Pred množico se vsi pretvarjajo, zbor ni resnično življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor na:

»Za tiste, ki pa v moto klubu GREMIUM M/C vidite samo slabe stvari pa vas vabim, da nas kdaj obiščete in spoznate in boste potem lahko povedali iz prve roke kakšni smo. Eno je gledati filme, gledati TV in biti pameten, drugo pa je resnično življenje.«

Ne morem si kaj da ne bi napisal še moj odgovor na ta »govor«. Pa itak da je brez smisla, ampak še druga plat medalje.

Eno je priti na obisk h moto klubu, drugo je poznati človeka. Na obisku so vsi prijazni in lepi pred množico, to vsi vemo.

Na zbore hodim občasno, nekaj časa sem bil zelo aktiven član, potem malo manj, potem pa kakor kdaj. Nimam slabega mnenja o klubu, pravzaprav o nobenem klubu, še najmanj pa o bikerjih, saj sem tudi sam in mi je pravzaprav izredno všeč iz številnih razlogov. Nič pa me ne moti bolj kot hinavski in častihlepni ljudje, ki so tako kot v tem »govoru« pripravljeni javno govoriti v imenu kluba ali bikerstva, pa čeprav vsi vemo da obstajajo le posamezniki. Kot prvo, ti nisi klub, ampak ti. Govori v svojem imenu, ker noben klub ni sestavljen le iz dobrih ali le iz slabih članov.

Sem obiskal klub in bom potrdil da imam dobro mnenje o klubu, kot o večini klubov. Resnično življenje pa ni klub ampak posameznik. Zame je pa pisec tega komentarja (pač vem konkretno kdo je) v privatnem življenju zelo pokvarjen človek, in ne morem verjet ko vidim kako promovira svoja »dobra dela« v klubu in za klub, ko pa je sposoben tako udariti (ne fizično!) posameznika v privatnem življenju. Vem za marsikoga ki je imel z njim slabe izkušnje. Nekako me prebliskne na razne dobrodelneže, misijonarje, duhovnike, ki so navzven zelo lepi, pomagali bi celemu svetu, doma pa tepejo ženo ali izkoriščajo otroke. Da le množica vidi, da je on dober človek. Žalostno, a če imajo lahko ljudje na tem forumu besedo za se promovirat, potem je prav da bralci podamo tudi mnenje, če morda mi vemo da to ni tako. Bom pa seveda toliko obziren da v detajle ne bom hodil, a žal, včasih ravno uskupinjevanje, kakršnokoli kot seveda tudi bikerstvo, daje posameznikom moč, da si upajo biti pokvarjeni ko še sami tega ne opazijo. Svojo odgovornost si skril za svojo »skupino«, mislim, da bi bil brez motorja in brez včlanitve v skupine ti zelo nebogljen človek. V skupine vstopajo le strahopetci, ki niso dovolj pogumni, da bi svetu kljubovali sami. S prstom lahko vedno pokažejo na skupino, sami pa seveda ne bodo prevzeli odgovornost! A dragi »govornik«, ne pozabi, da se posamezniki mnogokrat ne zavedajo kaj počnejo kot kolektiv! Upaj si biti sam, izstopi iz svoje črede, pa boš videl morda tudi ti, kako lahko tudi tebi skupina (beri bikerji) škodi, brez da bi kaj zakrivil. Js nisem ne za bikerstvo ne proti bikerstvu, cenim in spoštujem vse ljudi ki se mi zdijo tega vredni. A poznam par ljudi ki so nastradali le zato, ker si je posameznik v klubu našel moč za napad, za katerega sam ne bi nikoli imel dovolj j….. ko prideš na obisk pa itak so vsi sladki, kot politiki na večerji, a to ni resnično življenje, … nož ti zapičijo v hrbet ko nihče ne vidi …. Ne pred množico. Pred množico se vsi pretvarjajo, zbor ni resnično življenje.

Si mi dal za misliti ... vsaj kakšno minuto in pol. Draga Helena! Dejstvo je, da so ljudje, ki se zbirajo v množice pogosto (ne vedno) ranljivi in, da vsi od nas želimo nekomu pripadati. Tudi ti! Vendar ni na mestu, da tu napadaš enega človeka, za katera kot sam praviš veš kdo je. In ne, da ga poznaš!!! (tu ti štejelm plus točko). Stari/stara (namesko uporabljen ta izraz, da ne bo pomote), jaz vem kdo je, ga poznam, spoznala ga pa v resnici nikoli ne bom, dasiravno (pazi tole::)) sem imela več opravka z njim kot ti. In verjetno tudi več časa. Ti si si pač ustvaril/a svoje mnenje, kar je sicer OK, vendar pa takšna mnenja niso za forum (to je namenjeno tudi moderatorju, ki je sicer želel igrati "mirovnika"). Ti, Helena, mu povej v fris kaj si misliš, obračunajta z lopatkami za mivko in vodo v kanglicah, potem pa pejta na pivo! Trust me ... vsi jo tako ali drugače dobimo po "riti". vsi mi. Helenca, trust me ... sam carpe diem! Tebi, ixs-u in vsem ostalim želim čim manj nagubana čela ( upam, da se razumemo fantje!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če je en udeleženec nabutal drugega (če mu je stisnil samo en focn, kot trdijo nevtralni očividci, pa sploh ne moremo govoriti o pretepanju, ampak je prišlo do podelitve vzgojnega ukrepa), ne moremo naenkrat reči, da je bil zbor slabo varovan in slabo organiziran. Prav tako ni kriv prireditelj, da je bilo na prizorišču blato. Če bi radi blato preprečili, bi morali sproti voziti suh material in ga ravnati z buldožerjem.

Sicer pa razen enega osebka, ki je posredno zaradi blata fasal vzgojni ukrep, nihče ni kritiziral blata. Če pogledam fotke, se je velika večina ljudi v blatu celo zabavala.

a smo motoristi al smo čefurji na koncertu od cece ? k mu u gužvi stopš na adidasko pa ti že jebe mater in kaj jst vem kaj.

Če si ti Janezek, ki vsakemu pusti, da mu hodi po adidaskah in ga poliva s pivom, si si kriv sam, ali pa so te narobe vzgojili.

Jaz nisem jezen, če mi kdo po pomoti stopi na nogo, ali če me kdo pošprica z blatom, ker je na prizorišču ogromno blata. Če pa me je pošprical, ker je hotel izpasti največji as, pa mi verjemi, da bo izpadel največji as, ko bo jedel blato.

Sicer pa ga niso nabutali čefurji, ampak ga je prebivalec stare dobre Evrope.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!