Skoči na vsebino

2. MAJ, Slovenski dan na Grobniku 2008


bladzo

Priporočene objave

res odlično, sam pozabla sončno kremo...pa nasledn let B)

sam ne govor mi o tem, sem tak kot kuhan rak......okoli oči pa do ušes pa bel kot jogurt (meločalapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne govor mi o tem, sem tak kot kuhan rak......okoli oči pa do ušes pa bel kot jogurt (meločalapress)

oprost ampak nis edin ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Honda črna?

Urbi, držim pesti :friend1: !

Drgač pa čestitke organizatorju, je blo res dobr prpravlen in speljan :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa slučajn koga zanimajo videoposnetki naj pa pove pa jih lohka dobi .)

Mene zanimajo posnetki :whistle: Kje se jih da dobit :P

Letos ni zneslo zda bi se oglasu dol, pa tko sem se pripravljal :slap:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci (saj si bil ti z številko 25 ne?) :worship: ampak na SVju zgledaš pa kot martin krpan na kobilici :D

Bil... Verjetno ni prav dosti mopedov, na katerih ne bi tako izgledal... :blush: (razni avtobusi tipa FJR, Goldwing, BMW seveda ne štejejo).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil... Verjetno ni prav dosti mopedov, na katerih ne bi tako izgledal... :blush: (razni avtobusi tipa FJR, Goldwing, BMW seveda ne štejejo).

D.

Hehe. Saj je imel edino on srebrnega SV bombnika. Ga nisi mogu falit.

No, kakorkoli. Vsaj jajca si imel, da si se peljal. Mi se bomo pa v prihodnosti (upam).

smoboljfrišni.press :hmm:

Kaj pa pravite na KTM-e? Men so se začel dopadet. Zadeva kr gre, prek ovinkov fenomenalno. Bi verjetno še bolj šel v pravih rokah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je fenomenalno! Videla kar nekaj motosvetovcev, enega na novo spoznala :naughty: , Pecota opazila šele na pisti :rolleyes: . Loteva se me muskelfiber v rokah :( , kar me po 14 krogih sploh ne čudi. Vreme nam je bilo zelo naklonjeno, tako da sem v obraz kot kuhan rak :D . Drugo leto se spet vidimo B) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva lih kar pršla domov. Res je blo super...sonček, toplo :):):) Dex sem vidu tvoj motor, tebe pa nikjer :rolleyes: .

Jz sm tut sam motor vidu :) pa Condorja tut nism vidu cel popoldan B) .

Blo je super in še nekaj novih obrazov motosveta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne govor mi o tem, sem tak kot kuhan rak......okoli oči pa do ušes pa bel kot jogurt (meločalapress)

a mislš da sm kj drgačna? :devil: pa še po rokah do roba majce tko da mam že majco in mi jo ni treba več nost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil... Verjetno ni prav dosti mopedov, na katerih ne bi tako izgledal... :blush: (razni avtobusi tipa FJR, Goldwing, BMW seveda ne štejejo).

D.

hehe, ja res vsaka ti čast da si sploh vozil :worship: in v svoji kategoriji pustil kar nekaj SS motorjev zadaj :worship: kolko si pa kaj mel cajt, a si sploh meril?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak fantje in dekleta merkajte se. Sploh tisti na SS motorjih prec za mejo proti Delnicam, ki so zgleda mel sršene v hlačah. Prehitevali ste v nepreglednem ovinku, preko polne črte v sredini brega, po čisto zjebani cesti. Nato pa nasproti avtobus (pod breg), vi pa čisto na njegovem pasu. Ne se zajebavat. Enkrat vas bo to koštalo. Upam, da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Na poti domov prec za slovensko mejo pa zelen Kangu z odprto havbo in radarjem, naprej pa siva Honda Accord in dva stričeka. Seveda je bil radar v naselju, ki je dolgo malo več kot 100m :rolleyes: . Vse za varnost.

hm, nisem ga opazil :ninja: Ob kateri uri je bilo to?

so na mestu tudi ustavljali al so slike po pošti v igri?

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je FENOMENALNO. Mene so sicer med 600ccm dirko izdale emocije (mal sm se zjoku), ker nisem mogel vozit. Sva pa si bla z Balinom mnenja da bi pokal padel :worship: Mam tud ogromno foto in video materiala, bom probu gor zmetat. Srečal pa sem Dexa, Dancija 1973, vidu sm Condorja, Tanjuško, Pečota, Kađivo in Missi, Foxa, govoru sm z Jermanom, Gustinčičem itd itd :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi ti vozil 750ccm dirke? Mogoče veš koliko jih je bilo v tej kategoriji?

BTW, Zorman, kako je šlo, sem šel domov pred dirkami :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, nisem ga opazil :ninja: Ob kateri uri je bilo to?

so na mestu tudi ustavljali al so slike po pošti v igri?

Jaz sm šu takoj po zadnji dirki, pa nič opazu :hmm:

Razn tam nekje mal pred Kočevjem so bili s pištolco :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi ti vozil 750ccm dirke? Mogoče veš koliko jih je bilo v tej kategoriji?

BTW, Zorman, kako je šlo, sem šel domov pred dirkami :)

6 voznikov pa 5 pokalov- škoda d nisem enga prevzel :( Pa na dirki za štajerski pokal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak fantje in dekleta merkajte se. Sploh tisti na SS motorjih prec za mejo proti Delnicam, ki so zgleda mel sršene v hlačah. Prehitevali ste v nepreglednem ovinku, preko polne črte v sredini brega, po čisto zjebani cesti. Nato pa nasproti avtobus (pod breg), vi pa čisto na njegovem pasu. Ne se zajebavat. Enkrat vas bo to koštalo. Upam, da ne.

Se popolnoma strinjam s tabo... nekajkrat me je pošteno zvilo ko sem gledal kako na vsak način morajo prehitet avto predseboj...tabilce pa predvsem NM pa KK ... fantje vzemte se v roke... aja pa še ena mal močnejša kritika... fant z kawasaki ninjo 6- zeleno zadnji model, z babo zadaj obadva sta imela zelen kombinezon... če se bosta tako vozila se ne bosta več dolgo... pa brez zamere!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no na grobnilu bilo okej :naughty: . čez ilirsko pa tam policajev kr nekaj. hvala nasprotivozečim za opozorila, ker drugace bi z lahkoto bili ob kr nekaj € aja tistim V. Rossijem sploh na ss petardah pa z puncami v kavbojkah od zadaj malce razmislite kaj počnete :evilgrin: :evilgrin: ker nekateri ste z vasimi manevri res nemogoči...........

no hrvati prijazni a ne sprejemajo 20 centov :winkiss: na cestnini. premalo štantov za hrano na dirkališču pa se cepljeni so proti hitrosti :unsure:

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrane je itak zmanjkovalo.. 1 uro niso sprejemali naročil, ker niso mogli dohajat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še ena mal močnejša kritika... fant z kawasaki ninjo 6- zeleno zadnji model, z babo zadaj obadva sta imela zelen kombinezon... če se bosta tako vozila se ne bosta več dolgo... pa brez zamere!

Če je bila LJ tablica, potem verjetno poznam voznika in sovoznico. To kar si videl za njiju ni bilo nič posebnega, verjetno sta se celo normalno vozila, ker je bila ona zadaj. Tista Ninja ima plastike spodaj že čist podrajsane. Je pa res vse skupi :ninja:

Lp

Johnny

Popravljeno . Popravil johnny21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!