Skoči na vsebino

2. MAJ, Slovenski dan na Grobniku 2008


bladzo

Priporočene objave

Sem rekel da ko pridem domov moram napisat pohvale Gašperju:

V glavnem kar hodim po raznih speedweekendih, Motohappeningih itd.., še nisem videl da bi kje tako dobro organizirano. Prevzem zapestnic, nalepk za motor, transponderji,printi merjenih časov takoj na tabli ali na big screen TV, ma vse je štimalo u nulo.

Doslednost urnika, ma vse u minuto. Tuki bi se mogl marsikateri organizatorji zamisliti.

Pohvale Gašperju in njegovi ekipi :worship:

Se vidimo prihodnje leto.

Lp, Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 voznikov pa 5 pokalov- škoda d nisem enga prevzel :( Pa na dirki za štajerski pokal :worship: [/quot

:nono: 10 voznikov!Konkurenca hujša kot v 600!

Popravljeno . Popravil gigser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ja res vsaka ti čast da si sploh vozil :worship: in v svoji kategoriji pustil kar nekaj SS motorjev zadaj :worship: kolko si pa kaj mel cajt, a si sploh meril?

Cajti so bili slabi - sem vozu že precej boljše... Včeraj ni pa ni šlo pod 1:50.xx (no, enkrat je šlo 1:49.xx po uradnem in enkrat 1:48.xx po lastnem lap-timerju).

Očitno so vzmetenju na mojem mopedu dnevi šteti, saj sem ves čas vozil na 'limitu', zadnja guma je nonstop malo zdrsovala (Randy Mamola bi temu rekel 'snaking' :naughty:) - časi pa so bili :BUA:. No ja, po 73000+km verjetno nimam kaj druga za pričakovat in bo treba kak € vtaknit tud v obnovo vzmetenja. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tut vse pohvale organizatorju,res je potekalo gladko.

Zanima me katera dva sta padla iz zagrebškega-pred vhodom na cilno na koncu dirke v klasi 1000,js sm se komi izognu če ne bi bili 3-je,upam da nista huje poškodovana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

organizacija v piko vse pohvale!! :worship:

Nobene gužve in vse speljano v minuto natančno :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeahhhh....

Najboljši je bil CONTINENTAL štant... pivo Heineken v neomejenih količinah in vse đabe... :worship: :worship: :worship:

tudi organizacija in vse ostalo zelo pohvalno... kar tko naprej...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeahhhh....

Najboljši je bil CONTINENTAL štant... pivo Heineken v neomejenih količinah in vse đabe... :worship: :worship: :worship:

tudi organizacija in vse ostalo zelo pohvalno... kar tko naprej...

LP

Ker je bil pa pir zastonj ,se je pa res splačalo iti dol! ! :headbang:Če je pa Organizacija O.K.,pa vse pohvale,in še veliko uspeha naprej! :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bil pa pir zastonj zastonj se je pa res splačalo iti dol! ! :headbang:

uuuuuuuuu...ti neveš kaj vse si zamudu :evilgrin: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bil pa pir zastonj ,se je pa res splačalo iti dol! ! :headbang:Če je pa Organizacija O.K.,pa vse pohvale,in še veliko uspeha naprej! :worship: :worship:

hehe... pirčk je prou pasal pol ku sm končal dirkat in je bil motor že na prikolici... pa še voznika sm mel za domov...:naughty:

tko da po moje nism nč slabga naredu ne?!...

je pa res da organizacija 1A... use je blo u nulo zorganizirano, nobene gužve na pisti, točno use po urniku, prvič opazil sploh da je bil kao uvozni in izvozni pas na pisto... :worship: :worship: :worship:

še enkrat ČESTITKE za organizacijo... LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa res ni napaka. Če si vse tko dobr organizerov ( naložu motor, pa da si mu še voznika za dam ) pol si pa res zaslužu en pirček:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj slikc z petkovega Grobnika. slike so malo pomanjšane in porezane! če se kdo spozna in si želi slike v original velikosti naj mi to sporoči, da mu jih pošljem neobdelane.

fotke Grobnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem rekel da ko pridem domov moram napisat pohvale Gašperju:

V glavnem kar hodim po raznih speedweekendih, Motohappeningih itd.., še nisem videl da bi kje tako dobro organizirano. Prevzem zapestnic, nalepk za motor, transponderji,printi merjenih časov takoj na tabli ali na big screen TV, ma vse je štimalo u nulo.

Doslednost urnika, ma vse u minuto. Tuki bi se mogl marsikateri organizatorji zamisliti.

Pohvale Gašperju in njegovi ekipi :worship:

Se vidimo prihodnje leto.

Lp, Tomaž

jez sicer nisem Tomaž, ampak pravim isto!

RESPECT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je lepo in vroče,odlično organizirano(pohvale Čarman teamu :worship: ),skratka še en dokaz več,da si Slovenci zaslužmo in potrebujemo pisto!

Na sliki naš motomarsovc Gorgh(ob njem Jerman),ki se je odloču da nima resne konkurence(razen Markota,seveda),in je zmetu motor v pesek še pred dirko;upam da je vse vredu,pa da z motorjem ni kaj hujšga! :OK:

post-64-1209891234_thumb.jpg

post-64-1209891261_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrane je itak zmanjkovalo.. 1 uro niso sprejemali naročil, ker niso mogli dohajat :)

Hja, pol je blo treba pa sendvič, ane? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr Dedi so prehmalu nehali streči hrano. Jest sm dopoldne 2 sendviča požrl, popoldne pa sm bil tok kruto lačen, da sm se s sladoledom nažiral. Za nazaj pa hit v Delnice na pico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr Dedi so prehmalu nehali streči hrano. Jest sm dopoldne 2 sendviča požrl, popoldne pa sm bil tok kruto lačen, da sm se s sladoledom nažiral. Za nazaj pa hit v Delnice na pico :)

Uh, vrsta za sladoled je bla še večja od vrste za "hrano" (topli sendvič- 2EUR!!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!